Are cineva primul artefact?

  • Autor subiect DeletedUser2956
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am trimis trupele si paladinul intr`un sat bonus ca sprijin. si cineva o muschat momeala si a atacat.

little biatch (a nu se lua ca si ofensa, dimpotriva) :D

Ai grija cu tepele... pe zid zero pierzi multe trupe... si da, nu tie iti revine meritul, ci satului in care se afla trupele.

Daca eram in locul tau, trimiteam trupele alea la atac, nu in aparare... ;)


ON topic... creste procentual pe zi, cu un procent minim legat de activitate (logarea zilnica), dar mai este afectat in mod clar de inamicii invinsi...


O sa avem o lume cu bataie mare pe classamentul OD :rolleyes:
 

DeletedUser

ai zis acolo ca creste in fct de logari....adik dak la mine e deschisa toata ziua pagina pe triburile...nu e bine....ca ieri a ramas acelasi procent toata ziua...si am atacat nonstop..la fel online..........ar trebui sa dau logout login ca sa creasca?:)))
 

DeletedUser

ai zis acolo ca creste in fct de logari....adik dak la mine e deschisa toata ziua pagina pe triburile...nu e bine....ca ieri a ramas acelasi procent toata ziua...si am atacat nonstop..la fel online..........ar trebui sa dau logout login ca sa creasca?:)))

cred ca se referea la timpul petrecut online..asa unu maniac se logheaza/delogheaza de 1000 de ori pe zi si gaseste toate artefactele alea in o saptamana
 

DeletedUser

cred ca se referea la timpul petrecut online..asa unu maniac se logheaza/delogheaza de 1000 de ori pe zi si gaseste toate artefactele alea in o saptamana

Nu se tine cont de timpul cat stai online...eu de 3 zile stau 10 ore nonstop pe L4 ,dau atac incontinuu si imi creste cu 3 procente pe zi:mad:...vrajala...si acolo zice ca unu care e online mai mult timp isi ia primul obiect dinala dupa 2 saptamani...a trecut o saptamana si ceva..si majoritatea au deabia 50%..daca au atat..
 

DeletedUser

Nu se tine cont de timpul cat stai online...eu de 3 zile stau 10 ore nonstop pe L4 ,dau atac incontinuu si imi creste cu 3 procente pe zi:mad:...vrajala...si acolo zice ca unu care e online mai mult timp isi ia primul obiect dinala dupa 2 saptamani...a trecut o saptamana si ceva..si majoritatea au deabia 50%..daca au atat..

se lauda cineva k are 76 % ... deci, e posibil sa gasesti primul artefact dupa 2 sapt ;) ... era vorba ca tre sa omori cat mai multi paladini ;)

P.S. An Nou Fericit !!!
 

DeletedUser

ai zis acolo ca creste in fct de logari....adik dak la mine e deschisa toata ziua pagina pe triburile...nu e bine....ca ieri a ramas acelasi procent toata ziua...si am atacat nonstop..la fel online..........ar trebui sa dau logout login ca sa creasca?:)))

Ma refeam la faptul ca trebuie sa fii logat zilnic, sistem folosit la alte kestii...

Deci NU numarul de logari, NU timpul petrecut online in ziua aia. DOAR 1 logare pe zi... acu... teoretic...
 

DeletedUser

Numãr: 17 8 0 15 20 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 17 8 0 15 20 0 0 0 0 0 1 0
- asta am distrus la cnv langa mine acu 2 minute sper sa creasca procentu :D:D
 

DeletedUser

Mie nu imi mai apare deloc Camera de arme de cand s-a schimbat grafic packul in asta cu zapada :( numai eu am patit asta? :eek:
 

DeletedUser

schimba grafica sa fie ca inainte:p
on: am eu primul artefact....e bomba nucleara....scrie acolo ca aleg un sat si dak atac cu paladinul il distruge de tot:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Am eu 98% sa vedem ce se va intimpla...daca nu imi da mitraliera dau jocul in judecata...vreu un UZI....si cu grafica asta cu zapada au stricat si mai mult jocul...ma chinui de 2 ore sa o schimb dar nu vrea nici moarta...daca are cineva pachetul grafic sau stie unde se gaseste cel cu palmieri si nisip sa ma anunte ca mie mi-a inghetat deja armata ....urita grafica..mai bine o lasau pe cea de inainte....
 

DeletedUser

pai si de ex bomba aia...dai odata cu ea si dispare..sau ramane definitiv?:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus