Are cineva primul artefact?

  • Autor subiect DeletedUser2956
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

mie din simulator nu mi-a iesit banerul baptist ca fiind cel mai bun item..

de exemplu ca si atacatator.. daca paladinu era innarmat cu Toporul lui Thogard.. sau cu Lancia lui Miezsko am avut pieeeeeeeerderi mult mult mai mici decat cu paladinul echipat cu orice alt item.. ba chiar itemul asta.. baptist.. cu el am avut cele mai multe pierderi si ca atacator si ca aparator..

incurcate sunt caile domnului... oO

i guess we have to wait and see
 

DeletedUser184

fiecare item e bun pentru un anumit tip de trupe si da un anumit tip de bonusuri.
depinde cu ce ataci si depinde cu ce se apara :p

hai gata ca nu mai zic mai multe :D
 

DeletedUser2748

Gasirea abilitatilor speciale va depinde de Clasamentul Atacatorilor, in sensul ca jucatori mai activi si mai agresivi vor fi avantajati in gasirea acestor bonusuri. Un jucator activ va putea gasi primul sau bonus dupa aprox. 2 saptamani de joc. Unul mai putin activ dupa minimum 6 saptamani. Pentru jucatorii aproape inactivi se va aplica alt algoritm de calcul.

prin "activi si mai agresivi" ce intelegeti voi ? ca eu unu nu imi dau seama...:confused:
 

DeletedUser

Aggressive is the way - azi am ucis peste 100 lancieri intr-un trib - mi-a zburat procentaju'n aer.
 

DeletedUser

eu de abia 78%:(...ne miscam greu..aia pe .net au inceput si sate sa cucereasca..si au inceput si cu armele la greu...:)
 

DeletedUser3937

pai da dar aia pe .net au satele bonus la 1000 si ceva de pct.noi am ramas la 26
 

DeletedUser

ciudat , am impresia ca cineva de pe langa mine isi pune trupe intr-un sat si le ataca cu paladinul.E un feeling de al meu , nimik sigur
 

DeletedUser

am eu 86..si nu sunt printre primii..cineva trebuie sa aiba 100..sau aproape de..:)
 

DeletedUser


"cine ?"..asta era intrebarea corecta :)

Nu-mi permit sa dau detalii,e meritul lui.Vrei sa afli ceva ,vb cu el. ....
Nu e foarte greu sa-ti dai seama cine e norocosul.(sau mai bine zis "sunt" ;) )
Intreaba-l prin mesaje in-game,poate iti va da detalii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus