Are cineva primul artefact?

  • Autor subiect DeletedUser2956
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2956

Deja am date vreo 10 atacuri cu paladinul , dar tot la aprosx 10% am ramas (de la primul atac) cu progresul. A inteles cineva exact cum functioneaza ?:)
(desi stiu ca am vazut undeva scris ca un jucator bun gaseste primul artefac in vreo sapt)
 

DeletedUser

nu

si eu am cam 10 atacuri cu paladinul dar am progresat pana la 15-20% desi nici eu nu prea am inteles cum vine mi se pare ca e o chestie interesanta
 

DeletedUser685

...

Eu am cam 50 de atacuri cu paladinul si:



Nu prea inteleg cum functioneaza :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1754

Voua nu va plac surprizele!? E clar, dati-i inainte cu atacurile...

Probabil ca bara de "Progres pânã la gãsirea urmãtorului obiect:" creste in functie de numarul de atacuri, corelat cu cu numarul de inamici invinsi, invers corelat cu trupele pierdute, samd.., totul depinzand probabil si de un parametru cu o valoare relativ aleatorie...Asta vreti, formula exacta!? Pai daca nu-i data la caracteristicile lumii, inseamna ca ramane de determinat...pentru cine joaca :).
Dar asta numai dpdv pur matematic - si pe cine mai intereseaza matematica intr-un joc ca asta!? :)

Magazii pline!
 

DeletedUser

Dave a spus:
Gasirea abilitatilor speciale va depinde de Clasamentul Atacatorilor, in sensul ca jucatori mai activi si mai agresivi vor fi avantajati in gasirea acestor bonusuri. Un jucator activ va putea gasi primul sau bonus dupa aprox. 2 saptamani de joc. Unul mai putin activ dupa minimum 6 saptamani. Pentru jucatorii aproape inactivi se va aplica alt algoritm de calcul.

Nu au trecut nici macar 5 zile de cand a inceput Lumea 4 ..

For mai multe detalii click me
25.gif
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1627

Gândiþivã ºi la faptul cã poate experienþa este datã ºi cât de mare este lupta...
 

DeletedUser

din cate am inteles eu,conteaza mai mult numarul de inamici omorati ,decat numarul de lupte date .


:rolleyes:
 

DeletedUser

interesanta lume, trebuie sa o descoperim noi.
Nu mai poate zice nimeni ca sunt un n00b, desi sunt:rolleyes:
 

DeletedUser

creste greu tare...am dat peste 50 de atacuri cu paladinul si aproape k nici nu se cunoaste :(i
 

DeletedUser2956

Hmm...

creste greu tare...am dat peste 50 de atacuri cu paladinul si aproape k nici nu se cunoaste :(i

Asta e un mister pentru Sherlock Holmes...ceva nu e in regula.Deci daca numarul atacurilor cu paladinul nu influenteaza dezvoltrea atunci ce?
 

DeletedUser

Asta e un mister pentru Sherlock Holmes...ceva nu e in regula.Deci daca numarul atacurilor cu paladinul nu influenteaza dezvoltrea atunci ce?

Numarul pagubelor;)

1. This forum requires that you wait 30 seconds between posts. Please try again in 2 seconds.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus