Are you Bad or are you Good!?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

atunci sa sti ca poate noi suntem neamuri ca am si eu ceva neamuri de prin zona ;) :p
 

DeletedUser6843

multumim. stranutelu cautam un trubadur pt extern sa comenteze de fiecare data cand citeste Good. te bagi?

nu ai facut in viata nimic notabil , in joc asemena , de parca nu stiu ce ai face , eu am dorit sa fiu fair play datorita lui "many" , iti dai prea multa importanta (e bine ca traiesi in lume ta-l47-triburile.ciao)
 

PRADA

member
Scor reacție
6
atunci sa sti ca poate noi suntem neamuri ca am si eu ceva neamuri de prin zona ;) :p

:)))))))) eu când am zis că-ntreci păsăroiu' fîl fâll


nu ai facut in viata nimic notabil , in joc asemena , de parca nu stiu ce ai face , eu am dorit sa fiu fair play datorita lui "many" , iti dai prea multa importanta (e bine ca traiesi in lume ta-l47-triburile.ciao)

:)) Bravo ai trecut testul. Good treabă, eşti încornurat oficial trubadurul nostru p'aici. Ca sa fie totuşi treaba în regulă trebuie să îti faci rost de-o mandolină. Si ca să fiu si eu ok te îndrum spre hezbollah când s-o trezi şi îți zice el de instrumente în funcție de unde eşti poziționat.. ştie hezbo'
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus