Arena

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început

DeletedUser5596

arena_logo.jpg



news_separator.png

Acest topic isi propune sa fie locul de gazduire al unor dezbateri pe o anumita tema. Timpul de discutie alocat fiecarui subiect nu este fix, el difera in functie de interesul acordat de voi acestuia, de complexitatea lui. Temele pot fi unele generale pe care le aplicam lumii 17 sau direct un subiect din viata acestei lumi.

Va rog ca tonul folosit sa fie unul decent. Daca aveti sugestii legate de teme le astept prin pm (mesaj privat) pe forum.​

news_separator.png



Temele

1.Crusader Knights-buni sau rai?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5596

1.Crusader Knights

Un trib prezent pe forumul extern,in unele cazuri in topicuri banale.Un trib inebunit dupa publicitate,dar dupa aprope 3 saptamani de joc,un trib care se afla in top atat in cel general cat si in topul ODA.

Pentru ca am vazut ca acest trib are parte de multa atentie,am decis sa deschid acest topic,pentru a discuta despre realizarile lor,despre jucatori acestui trib si nu in ultimul rand despre acest trib in general.
 

DeletedUser15142

1.Crusader Knights :

Daca , sunt aceiasi oameni care m-au chinuit cat timp am fost la granita pe lumea 9 , prevad un viitor bun , o dominatie teritoriala mare in zona k 55 - k 56 , chiar daca nu stiu prea bine pozitia jucatorilor.

Conducere de nota 10..

Si membri care stiu ce inseamna trib..

Succes:D
 

DeletedUser

ii stiu si de pe 5 si de pe 9 . cativa jucatori buni. conducere buna , dar dupa cateva luni isi pierd interesul si incep cu sitteri si cu cedari de cont si se naruie totul.

parerea mea
 

DeletedUser

Dupa parerea mea sunt Buni ... ii stiu de pe lumea 5
Cativa jucatori foarte buni , conducerea in regula !
 

DeletedUser27408

ii stiu si de pe 5 si de pe 9 . cativa jucatori buni. conducere buna , dar dupa cateva luni isi pierd interesul si incep cu sitteri si cu cedari de cont si se naruie totul.

parerea mea

Nici ca nu se putea pune problema mai corect. Asa e. Nu stiu cum va fi pe lumea asta, probabil la fel. Dar daca va aparea o lume de vit. 2 si vom face tribul, promitem sa facem o reprezentatie de lunga durata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser12196

propun o tema de discutie.
Ce este mai important pentru voi, tribul sau functiile si drepturile?
 

DeletedUser

propun o tema de discutie.
Ce este mai important pentru voi, tribul sau functiile si drepturile?

:) cu siguranta functiile si drepturile. daca atac pe cineva si omu' incepe cu mesaje de genu "Is seful tribului... mai bine hai la noi ca-ti dau drepturi! " evident ca-l las in pace si ma duc acolo-n trib.

acu' fara misto. ma asteptam un astfel de subiect sa fie inceput de Noobspart ca-i pasiunea lui... :)))
 

DeletedUser

1.Crusader Knights-buni sau rai?
Ca si cititoare a forumului nu pot sa nu observ ca forumistii lor sunt inteligenti, spirituali, spumosi, probabil si frumosi; spamul lor deraiaza adesea in discutii de joc foarte instructive (eu fac parte din noobia dar imi place sa invat de la cei mai buni); polemicile lor si replicile la care recurg adversarii iarasi imi arata "asa da - asa nu" :D; la cifre arata bine; nu stiu ce le-as putea reprosa, deci votez: buni
 

DeletedUser

Tribul conteaza ... nu o functie il face pe om ... si nici macar o functie nu-ti aduce prieteni!
 

DeletedUser

Ca si cititoare a forumului nu pot sa nu observ ca forumistii lor sunt inteligenti, spirituali, spumosi, probabil si frumosi; spamul lor deraiaza adesea in discutii de joc foarte instructive (eu fac parte din noobia dar imi place sa invat de la cei mai buni); polemicile lor si replicile la care recurg adversarii iarasi imi arata "asa da - asa nu" :D; la cifre arata bine; nu stiu ce le-as putea reprosa, deci votez: buni

imi poti explica si mie aceasta parte pt ca nu am inteles foarte bine...:)
 

DeletedUser28810

Oricum CK e naspa, doar isi fac reclama pe forum, nu i-am vazut sa faca altceva decat spam pe forum.
 

DeletedUser

din cate imi aduc aminte,pe l15 au lasat o impresie foarte proasta...au maturat b-sea cu ei pe jos :)
 

DeletedUser28810

Exact ce ziceam si eu, niste nubi cu aere de vedete care vor sa se faca remarcati pe forum
 

DeletedUser29686

Fara poze eu nu stiu daca sunt buni !(si asa... fara confruntare directa n-am de unde stii )

Unul singur din ei mi-a dat ceva dureri de cap ca nu se dadea farmat in 13...dar s-adus(nu sedus :p) pana la urma .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26675

nu stiu cat sunt de buni! dar daca spuneti k sunt asa de buni(posturile anterioare referittoare la L5 respectiv L9) deabea astept sa am ceva conflicte cu ei! nu m-am mai distrat asa de cand am lasato mai moale in L3 :)) deabea astept sai vad pe harta!
 
Sus