Arena

  • Autor subiect DeletedUser5596
  • Data de început

DeletedUser

Respect faţa de C.K. , ar fi mai bine dacă Ingus sar ţine de jok .
Nu cum a facut pe L15 :D
Bafta .!
 

DeletedUser

Nu vorbi despre trecut. L15 a fost o lectie pentru C.K. deoarece cred ca a fost prima oara pentru ei cand au avut vecini un trib format din jucatori buni de triburi. Pe L17 pot demonstra ca C.K. poate mai mult insa din declaratiile conducatorilor se poate intelege ca nici pe aceasta lume nu vor sta mai mult timp. Pacat.
 

DeletedUser27408

Desi apreciez buna credinta a celui ce a deschis postul asta, nu cred ca isi are rostul. De ce stam sa disecam un trib cum mai sunt atatea pe lumea 17, cu ce e el mai special decat celelalte? Va spun eu - cu nimic. Este un nucleu de jucatori ce se cunosc de pe alte lumi precum si jucatori necunoscuti, jucatori cu experienta si incepatori, jucatori activi si altii mai putin activi, jucatori corecti si altii cu probleme - exact ca in orice alt trib. Deci nu vad rostul unui topic care sa se ocupe numai de tribul asta. Cu atat mai mult ca sunt cam aceeasi oameni care posteaza, oameni aflati pe pozitii aparent ireconciliabile, care ajung inevitabil la jigniri si ofense. Cred ca ar fi corect sa discutam aici toate triburile importante nu numai C.K. pe un ton normal, fara patima si ranchiuna.
 

DeletedUser

propun o tema de discutie.
Ce este mai important pentru voi, tribul sau functiile si drepturile?




nimic...prietenii!!!degeaba ai trib care nu e in stare sa se organizeze...sau functi intrun trib de n00bi...pe cand daca ai preteni buni ei te ajuta la nevoie...
 

DeletedUser29686

nimic...prietenii!!!degeaba ai trib care nu e in stare sa se organizeze...sau functi intrun trib de n00bi...pe cand daca ai preteni buni ei te ajuta la nevoie...

o mare porcarie cand prietenii nu-s toti in acelasi trib ce faci?tu cu cine votezi? am prieteni in 4 triburi..ce fac? nu e normal sa tii cu tribul din care faci parte?
nu-ti convine ca e de noobi..pleci.. eu asa vad.

organizarea locala ma intereseaza mai mult decat intinderea tribului si functiile
 

DeletedUser

pariu ca daca n00b se tin de joc ajung in primii 5?cam intr-o luna 2?cine face pariu ...hai repede dau cate 1k resurse ...pe praful asta cred ca si alea sunt bune :D:D:D
 

DeletedUser29686

agentia de pariuri la etajul urmator.... plus..b3st se demoralizeaza daca nu e in clasament pe primele locuri... daca nu urca rapid , eu ii prevad o cadere..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Stiti ca azi se implinesc 2 luni de la startul L17:confused::)
Cum vi s-au aparut aceste prime 2 luni?Ce jucatori/triburi/evenimente ati remarcat?
 
Sus