Arena

  • Autor subiect John Milton
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

arm ul e cel mai bun decand au venit tracii ... pana a intra in tracia numai "cuvinte de lauda" auzeam din partea lor despre arm

penibil
 

DeletedUser13059

fiecare isi sustine tribul,este normal asta

dar in momentul de fata eu cred ca tribul LIGHT este cel mai bine-organizat are o conducere de incredere si un diplomat bun

dar nu pot sa nu zic ca si tribul Black a ajuns unde a ajuns datorita conducerii bune si a diplomatului bun

si tribul SH ii un trib foarte bun,

sincer nu pot,nu pot sa zic ca un anume trib ii cel mai bun,fiecare trib are atuurile sale

pai si de lex , black , m-ghot poti sa zici ca nu are conducere buna ? si ei pot zice la fel ca ei sunt cei mai buni ... aici ar trebuie ca fiecare sa dea cu parera pentru celelalte triburi nu pentru cele din care fac ei parte ca asa ies certuri doar :-j
 

DeletedUser29282

fiecare trib are oameni capabili si incapabili sa fim seriosi, triburile cu oameni incapabili sau cu fff putini capabili s-au dus demult
 

DeletedUser

pai si de lex , black , m-ghot poti sa zici ca nu are conducere buna ? si ei pot zice la fel ca ei sunt cei mai buni ... aici ar trebuie ca fiecare sa dea cu parera pentru celelalte triburi nu pentru cele din care fac ei parte ca asa ies certuri doar :-j
apreciez ce spui despre noi,insa noi si aici ma refer la ~LEX~ ne ducem ushor ,ushor,putini membrii activi,multi sitteri....vom mai merge asa 3-4 luni probabil.....dar daca e sa ne ducem ,ne ducem cu frutea sus si cu regrete ca nu am putut sa facem mai mult....

sunt triburi foarte bune gen ~ARM~,Sh[apropo inca mai astept raspuns de la voi,un coleg de-al vostru v-a dat un mesaj de la mine,nu mi-ati dat inca un raspuns...],Light....M-goth[un trib de la care ne-o cam furam],Black o conducere buna,stabilitate[nu prea respecta ei rezervariile,dar sunt de-ai nostri :D], insa favoritul meu de departe este ~M~[din pacate nu stiu ce razboaie au...insa daca as fi fost in locul lor.....as trai in pace si armonie...mi-as creea o margine de harta stabila,si as raspunde decat la amenintari]
J-h-g vin tare pe turnanta[probabil fuziune cu M-goth] cand vor vedea ca nu mai sunt locuri la masa bogatiilor!
~MIB~[aici inca incerc sa-mi fac o parere] insa din cate am vazut sunt multi oameni care se implica acolo[conducerea toata activa "in draci",membrii activi...casapesc membrii m-ghot dintre ei...ca si in cazul ~M~ ..granitele daca sunt aparate de jucatori buni.....si recruteaza in margine ca si pana acum...or sa stea mult timp in fata[la actuala diplomatie.
Sh=OldSchool,b3st gresesc?
~RT~...academia Sh...insa in cautare de probleme[mib]--aici pt cunoscatori doar
Light Vs LR si ~ARM~ duc lupte crancene pentru orice sat...

GAW...o mare dezamagire....sa fie oare un Phoenix....maxim pana in Martie 2010 ne vom da seama.[situatie asemanatoare cu a ~LEX~-ului
M.Goth[academie "inobilata intern" de ~LEX~ si ~MIB~ Motoi[toata stima,a venit pe granita in K46 si face sate de atac.....o asteptam sa le foloseasca :))]


Desi razboiul dintre ~ARM~ si BLACK ma contrazice
prevad un razboi nord Vs sud


ordinea aleatorie
am spus totul exact cum vad in acest moment situatia pe L6....
 

DeletedUser13059

nu stiu ce sa zic dar un razboi nord vs sud ar fi cam imposibil din cauza unor oameni care au atras doar razboaie poate dupa ce vor disparea acei oameni o sa fie asa ceva dar nu prea cred ca in 2010 se va intampla asta :) mai ales la ritmul in care mergea treaba pe l6 ii ca imposibil ..
 

DeletedUser

nord vs sud va fi,adica momentan cam este:D
Triburile din sud[sh,light,mib]lupta cu o parte din nord[m-goth,lex,arm,lr]
 

DeletedUser13059

pai da numa ca ultimul trib din nord este Black si practic ARM LEX M-ghot sunt la mijloc ca Blackul se intinde in vest si est
 

DeletedUser

si black nu va purta niciun alt razboi . am spus in mod repetat ... noi vanam tracii si cand nu vor mai fi plecam de pe l6
 

DeletedUser18036

fiecare trib are oameni capabili si incapabili sa fim seriosi, triburile cu oameni incapabili sau cu fff putini capabili s-au dus demult

Gresit. GMNY are doar incapabili. :)


On Topic: Nu se poate spune despre un trib ca este cel mai bun. Fiecare trib e organizat diferit. Fiecare trib e unic. Clasamentul e facut dupa puncte, nu dupa armata sau in urma unor razboaie. Apreciez mult triburile ~LEX~ si M-GOTH, pentru razboiul pe care il poarta de la inceputul lumii 6.
 

DeletedUser13059

acel razboi cred ca se va termina cand unul dintre triburi cedeaza si nu mai vrea sa joace ca alfel se bat de la egal la egal mult timp de acum incolo asta doar daca nu intervine si ARM sa ajuge M-ghot asa cum se zicea o data ca vor sa faca dar cand isi redreseaza granitele ca au oameni pe granita cu lex ca nu au dusmani pe langa ei si vor sa musca din vecinii lor ca niste hiene :)
 

DeletedUser29282

mda echilibrat, astept sa le expire lexilor conturile sitate
 

DeletedUser4833

eu astept sa treaca sarbatorile

am pregatit iar un plan pentru voi,cu artificii
=))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

uimestene ce mai pregatesti acuma ?????? o noua apocaplisa 2012 misto imi place :D
 

DeletedUser29282

isi pregateste streangul, lex duce lipsa de defensiva si el isi face numai atac si suge defensiva in draci de la trib...
 

DeletedUser4833

prietene am 272 de sate din care 250 de atac ,probleme
------------------>imediat dupa sarbatori<-----------



O sa se lase cu artificii[atentie:nu vrem sa innobilam niciun sat!]
 

DeletedUser29282

da dar pana atunci craciunu asta ti-l petreci plangand ... :) mi-e mila de anumiti oameni ... atata efort pentru nimic...
 

DeletedUser4833

nu ne intereseaza ca faci eforturi pentru nimic...sincer incep sa cred ca ai probleme si cu capul

in fine
ti-ai creeat o lumea virtuala
mai dreaqu din ea,ca dai semne de schizofrenie
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
 

DeletedUser

valjane,daca tu te pui la mintea lui,va ambalati unul pe altul.chiar vrei sa va plesneasca vreo artera la cap?piano,piano...lupta e lunga...avem nevoie de enduranta nu de efervescenta.si vorbele....nu cuceresc sate,doar incing spiritele
 

DeletedUser14726

valjane,daca tu te pui la mintea lui,va ambalati unul pe altul.chiar vrei sa va plesneasca vreo artera la cap?piano,piano...lupta e lunga...avem nevoie de enduranta nu de efervescenta.si vorbele....nu cuceresc sate,doar incing spiritele

anduranta

Scuzati-mi interventia :p:red:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus