Aricolul 19

  • Autor subiect DeletedUser10929
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4034

@ huzy
detineti dovezile clare sau niste supozitii?
daca da - ce dovezi detineti? le astept pe privat.
in ceea ce priveste 1.4 - avertizarea se face pe privat si nu pe public.

de ce toate astea ar trebui sa ti le scrie pe privat.....daca sunt dovezi clare ar trebui postate aici sa stie toti cum se joaca......si sa nu se ascunda unele lucruri....
 

DeletedUser11978

Domnule huzy referitor la topicul care a fost inchis unde ai postat ca eu sunt ala care cere sprijin la trib cand sunt atacat, sa-ti aduc aminte cand erai sub asediul just si tipai pe forumul la kl ca vrei sprijin :).
 

DeletedUser

@ huzy
detineti dovezile clare sau niste supozitii?
daca da - ce dovezi detineti? le astept pe privat.
in ceea ce priveste 1.4 - avertizarea se face pe privat si nu pe public.


lamine ,hai sa fim seriosi.
Cum am putea sa aducem dovezi in defavoarea vostra?
Marturisesc ca personal la telefon am primit informatii de la colegii tai ,admini ca si tine ca va ajutati ,sau si mai mult decat atat,in functie de afinitati va refuzati serviciile si atunci cautati alte cai de a ajuta pe cineva(ma refer neregulamentar).

Dovezi,noi jucatorii nu putem aduce pentru ca parghiile sunt la voi,dar cu riscul de a fi inchis ma repet,abuzuri au fost,sunt si vor fi orice ai spune.
Inclusiv eu v'am demontat abuzurile cand mi'ati inchis contul si am primit de la domnisoara Carmi scuzele de rigoare pentru incompetenta unuia dintre admini caruia nici numele nu merita sa i'l pomenesc.
Ticketul cu scuze si redarea in totalitate a satelor luate prin abuz il am si sta marturie.

Nu ne mai cereti dovezi pentru ca stiti ca nu le putem aduce.....serverul(jocul)este la mana voastra.
Regulile sunt expuse in linii mari si lasa mereu loc de interpretare din punctul vostru de vedere.Mereu gasiti alineate inexistente in regulament.
Sunt prea multe de spus ,insa ideea ca puteti face orice e stiuta si nu aveti acoperire in multe din cazuri.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus