Arkan Vs IMMO

  • Autor subiect ciprian the war demon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

30 de membri impotriva a 80 de membri..si tot facem fata....la noi decat un jucator va tine piept...lu crioli si a tribului lui...si nu-mi vine sa cred ca va rupe:)))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Arkan
Players:

Side 2:
Tribes: IMMO
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 43
Tabăra 2: 292
Diferență: 249

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 117,657
Tabăra 2: 787,367
Diferență: 669,710

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php



deocamdata 0-0 ..
si am si eu o intrebare , in acest razboi nu este si WT ?
 

DeletedUser

ba da..si ei sunt..din cate vad..crioli..numai gura e de ea:)):))stie ca in curand nu mai rezista..de asta sunt sigur...iar Wt si tribul ei..trimit decat fakuri..nimik mai mult...
 

DeletedUser2821

Bai junior , si daca trimitem doar fake-uri , ce ? :)
Daca erati mai aproape de immo si la fel si de noi , nici nu mai existati asta poti sa fi sigur .
Dar asa fiind departati nu avem cum sa va atacam cei din wt.
Iar crioli cand va spart atacurile la toti cum a fost :)) ???
Si nu a pierdut nimic.
 

DeletedUser

un pic ciudat termenul de "razboi" aici.
sunt singura in granita cu tribul Arkan. zecile de rapoarte si locul meu la aparatoti dovedesc "mersul" acestui "demers"
atunci cand IMMO va considera ca este de cuviinta sa se implice in acest "razboi" cu tot efectivul, sunt sigura ca se va vedea la statistici.

avand in vedere ca reprezint IMMO, nu vad rostul acestui topic.
lord......
 

DeletedUser7039

ce parere aveti de razboiul asta

Daca stau bine sa ma gandesc, Arkan este o colonie a marelui Imperiu Persan (IMMO) .. Nu cred ca s-au rasculat arkanienii sa scape de dominatia IMMORTALILOR, pentru ca deviza lor este urmatoarea: sclav, dar nemort ..

In concluzie, arkanienii sunt multumiti :D

Oricum si astia din IMMO sunt rai! Pe mine m-au innobilat intern .. :(
 

DeletedUser

dupa cate stiu eu ... in acest razboi era implicat si enemy
nu ar fi mai mai corect IMMO & WT versus Arkan & Enemy?
ia sa vedem ce spun statisticile :p

Side 1:
Tribes: IMMO WT
Players:

Side 2:
Tribes: Arkan EnemY
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,657
Tabăra 2: 0
Diferență: 20,657

image.php


Parca arata a razboi ... sau mai degraba a macel? :D
 

DeletedUser

crioli...ma faceti sa radeti....cat crezi ca ma rezisti tu acolo...sa vedem..nu prea mult oricum...asta iti garantez..si enemy nici macar nu s-a implicat in intregime..decat hopatropa mai da in voi...in fine...crioli..orice ar fi..tu esty singura si noi suntem 3-4 jucatori..care dc ne punem toti pe tine..te rupem:))):))si stii prea ** asta=)))

faptul ca ceri sprijin...si ca ai trupe multe in sate...nu demonstreaza ca stii sa joci...demonstreaza decat ca stii sa tii trupele in sat la atacuri...ceea ce orice noob poate sa faca....sa ceara sprijin..si sa primeasca...

ma pi la 2 pe tine...te-a facut de un sat pe care il vroiai tu..folosind tactica...dc ai trupe multe si nu stii sa le folosesti degeaba...nu te mai lauda ca esty mare si tare...tu decat primesti atacuri..nu fentezi nu faci nimik..nu ripostezi..nimik..decat te milogesti pt sprijinul tau:)):))atat

P.S. si rhadookoo nu ma supara ca poate schimb numele la trib...si trec 300 de spartani...sa va arat eu cum o mana de oameni inving o armata de sclavi...sa va testez dc sunteti nemuritori..va pun numele la incercare:)
 
Ultima editare de un moderator:

Vis Lo Lop

member
Scor reacție
0
@ciprian the war demon - pentru completari la postul anterior foloseste functia
edit.gif
, posturile consecutive nu sunt permise. In plus, evita folosirea limbajului de mess si inlocuirea literelor ca cu k, y cu i ...

@crioli - tema mi se pare destul de potrivita, in cazul cand acest razboi nu va mai fi un subiect tema se va inchide.
 
Ultima editare:

DeletedUser7039

P.S. si rhadookoo nu ma supara ca poate schimb numele la trib...si trec 300 de spartani...sa va arat eu cum o mana de oameni inving o armata de sclavi...sa va testez dc sunteti nemuritori..va pun numele la incercare

Bai lasa-ma! Altu' frate care le pune astora din IMMO numele la incercare .. :)) Au fost zeci ca tine .. Ei na, acum nu bag mana in foc ca toti descoperisera forumul extern, dar au fost cativa si dintrastia .. :rolleyes:

Tati .. de la a stii sa schimb numele la trib pana la a juca e o diferenta putin "cam colosala" .. :)
In loc sa ii rogi si tu frumos pe baietii astia din IMMO sa te invete cum sa dai si tu un atac, cum sa folosesti un script, cum sa cresti minele .. :) Daca nu ai vointa si nu dai saru'mana, nu inveti si ramai nubel .. :(
 

DeletedUser

Bai lasa-ma! Altu' frate care le pune astora din IMMO numele la incercare .. :)) Au fost zeci ca tine .. Ei na, acum nu bag mana in foc ca toti descoperisera forumul extern, dar au fost cativa si dintrastia .. :rolleyes:

Tati .. de la a stii sa schimb numele la trib pana la a juca e o diferenta putin "cam colosala" .. :)
In loc sa ii rogi si tu frumos pe baietii astia din IMMO sa te invete cum sa dai si tu un atac, cum sa folosesti un script, cum sa cresti minele .. :) Daca nu ai vointa si nu dai saru'mana, nu inveti si ramai nubel .. :(

tu ai zis ca ai fost innobilat de propriul trib...aja ca nu ma astept la multe din partea ta....de la ** pana la fapte ai de batut o cale lunga...si nu cred ca esty u in masura sa ma faci pe mn noob...nu ma cunosti,nu stii cum joc...

P.S. crioli..tribul Arkan iti va demonstra ce stie;);)....si unitate....si prietenie...sa nu te mai crezi tu aja de importanta...pt ca nu esty...si iti vom arata un adevarat razboi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7039

mai...eu va arat..ca immo vor fi pusi la incercare...si nu vor reusi sa faca fata razboiului..mai ales ca immo acesta nu cel original de pe L5 si L8...este o imitatie...si se va vedea la sfarsit..*** crioli va ramane decat cu un sat:))

Sunt 6 neni/tanti pe triburile.ro care pot sa zica despre IMMO de pe lumea X ca e o copie sau nu .. Si iti zic si cum ii cheama: Intruethere, Nemesys3000, Lord Samo, Crioli, Rookmaster si Rhadookoo.. :cool:

Si asta de aici e IMMO in toata splendoarea lui! :)

Ce sa ne arati? :D Pai tu la cum vorbesti - nu ma intelege gresit, nu ma leg de gramatica ta, ci de continut - ai 9 ani jumate .. hai zece ..
De-asta iti zic .. :) Decat sa te certi cu jucatorii astia, mai bine le-ai cere sfaturi :eek: au de unde sa iti dea .. mai ales tie ca mai inspiri si mila .. iar conducatorii IMMO de pe lumea 15 sunt buni la suflet si nu cred ca ar refuza sa te ajute cu o vorba din experienta .. ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

mda...sunt un copil mic si rau:)):))..sa vedem:))auzi la el, sa cer sfaturi=))

P.S. vom vedea tribul immo..mai ales ca sunteti amenintati de mai multe triburi..si nu veti face fata
 

DeletedUser7039

mda...sunt un copil mic si rau:)):))..sa vedem:))auzi la el, sa cer sfaturi=))

P.S. vom vedea tribul immo..mai ales ca sunteti amenintati de mai multe triburi..si nu veti face fata

Alea da triburi! ;)
Exact ca tine vorbea Adrian Barbarul de pe lumea 5 care a strans o mamaliga de trib de 2.500 de oameni + 10.000 de aliati.. Multi sa fiti si voi! Sa va dea Dumenezeu! :D
 

DeletedUser

Sunt 6 neni/tanti pe triburile.ro care pot sa zica despre IMMO de pe lumea X ca e o copie sau nu .. Si iti zic si cum ii cheama: Intruethere, Nemesys3000, Lord Samo, Crioli, Rookmaster si Rhadookoo.. :cool:

Si asta de aici e IMMO in toata splendoarea lui! :)

Ce sa ne arati? :D Pai tu la cum vorbesti - nu ma intelege gresit, nu ma leg de gramatica ta, ci de continut - ai 9 ani jumate .. hai zece ..
De-asta iti zic .. :) Decat sa te certi cu jucatorii astia, mai bine le-ai cere sfaturi :eek: au de unde sa iti dea .. mai ales tie ca mai inspiri si mila .. iar conducatorii IMMO de pe lumea 15 sunt buni la suflet si nu cred ca ar refuza sa te ajute cu o vorba din experienta .. ;)

Vezi tu,mie mi-a placut mult filmul 300.Acolo s-au luptat cu persanii..cam 1 mil de persani..iar spartanii folosindu-se de logica si puterea lor au reusit sa invinga peste 1 mil de persani.."immortals"...si ei erau baietii rai....asa ca eu tin cu baietii buni.
 

DeletedUser

Alea da triburi! ;)
Exact ca tine vorbea Adrian Barbarul de pe lumea 5 care a strans o mamaliga de trib de 2.500 de oameni + 10.000 de aliati.. Multi sa fiti si voi! Sa va dea Dumenezeu! :D

dupa cum vezi..suntem decat 31 de membri in trib..ceea ce este perfect pt mn:D:D iar voi sunteti 80 si ce ma intereseaza pe mn alti jucatori:):)pentru mn decat acest trib va fi invingator
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus