Arkan Vs IMMO

  • Autor subiect ciprian the war demon
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser7039

Copile, pune mana pe un manual de istorie si afla ca persanii au fost cu 5 clase deasupra grecilor la vremea respectiva .. si in domeniul militar si in ce domeniu vrei tu .. :)

Filmul ala e un basm .. :D Dar nu asta e partea nasoala, ci faptul ca e extraordinar de urat :(

Deci .. retrage-te de pe forum ca ti-au nceput desenele .. :)
 

DeletedUser

dar nici nu am ** despre nivelul tehnologiei lor....am facut decat un mic istoric despre faptele lor...ceea ce mi se pare extraordinar....un lucru demn de tinut minte..pentru ca pe triburile,istoria se va repeta:D:D


P.S. nu vreau sa comentez cu tine acest film,pentru ca sunt convins ca nu ai intelege...probabil tu te uiti desene cu mojo jojo si altele,lasa triburile pe mainile noastre..
Oricine joaca triburile,isi foloseste imaginatia pentru asi descrie armata cu mintea,pentru a da viata intr-un fel jocului,asta inseamna sa joci cu adevarat...nu sa calculezi secundele pentru atacuri,ci sa te distrezi cat mai mult posibil,sa-ti dezvolte imaginatia.....si multi copii care joaca triburile,automat sunt innebuniti de filme cu razboaie...

Daca joci cu raceala acest joc...fara sa te gandesti cum ar fi...atunci nu ar mai avea farmec acest joc:D:D
 

DeletedUser7039

dar nici nu am ** despre nivelul tehnologiei lor....am facut decat un mic istoric despre faptele lor...ceea ce mi se pare extraordinar....un lucru demn de tinut minte..pentru ca pe triburile,istoria se va repeta:D:D


P.S. nu vreau sa comentez cu tine acest film,pentru ca sunt convins ca nu ai intelege...probabil tu te uiti desene cu mojo jojo si altele,lasa triburile pe mainile noastre..
Oricine joaca triburile,isi foloseste imaginatia pentru asi descrie armata cu mintea,pentru a da viata intr-un fel jocului,asta inseamna sa joci cu adevarat...nu sa calculezi secundele pentru atacuri,ci sa te distrezi cat mai mult posibil,sa-ti dezvolte imaginatia.....si multi copii care joaca triburile,automat sunt innebuniti de filme cu razboaie...

Daca joci cu raceala acest joc...fara sa te gandesti cum ar fi...atunci nu ar mai avea farmec acest joc:D:D

Cand am zis ca ai 9 ani jumate, cred ca am exagerat :)))
 

DeletedUser

razi tu...dar cam asa e jocul...si asa ar trebui perceput...nu ma intelege gresit,faptul ca tu afirmi ca am 9 ani,iti da un aer de "intelectual" in fata mea,ceea ce este total gresit din partea ta,multi dintre noi jucam ca sa fim cei mai buni..o data ce am investit timp si nervi in acest joc..este si normal sa inceapa sa-ti placa jocul......si sa joci jocul de dragul de al juca...
 

DeletedUser7039

razi tu...dar cam asa e jocul...si asa ar trebui perceput...nu ma intelege gresit,faptul ca tu afirmi ca am 9 ani,iti da un aer de "intelectual" in fata mea,ceea ce este total gresit din partea ta,multi dintre noi jucam ca sa fim cei mai buni..o data ce am investit timp si nervi in acest joc..este si normal sa inceapa sa-ti placa jocul......si sa joci jocul de dragul de al juca...

Am zis mai devreme ca ai 9 ani si jumatate, dar m-am corectat .. Cred ca ai in jur de O P T .. :)
 

DeletedUser

moa..poti sa scrii "O P T"...bv ai o acadea....

P.S. ii pun pe aia de langa tine sa te atace:))):))sa vezi ce rau sunt:)))


ai decat 89 de pct..si te dai smecher..pe tine t-ea innobilat propriul trib..si faci gura la mn...:)):))..iti arat ca immo nu va mai exista pe 15...:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

moa..poti sa scrii "O P T"...bv ai o acadea....

P.S. ii pun pe aia de langa tine sa te atace:))):))sa vezi ce rau sunt:)))


ai decat 89 de pct..si te dai smecher..pe tine t-ea innobilat propriul trib..si faci gura la mn...:)):))..iti arat ca immo nu va mai exista pe 15...:)))

Pustiulica , vezi-ti bai baiatule de tribul tau , nu te mai lua de cine nu cunosti , ia " mars " tu pe L10 si uite-te tribul de pe primul loc de cine e condus , iti zic eu de radu ( rhadookoo ) , asa ca nu te mai baga tu in seama , ca pana acuma tribul ala al tau e unul de noobi . .
 

DeletedUser

P.S. crioli..tribul Arkan iti va demonstra ce stie;);)....si unitate....si prietenie...sa nu te mai crezi tu aja de importanta...pt ca nu esty...si iti vom arata un adevarat razboi


ceea ce imi este mie extrem de neclar.....de unde ai tras tu concluzia ca ma dau mare si tare? sau ca ma laud? sau ca ma bat cu pumnii in piept?
tu ai deschis eceasta tema, (nici macar nu inteleg ce doresti sa exprimi cu ea), eu ma abtin de la comentarii si-mi vad de treaba mea.
de unde tragi tu aceste minunate concluzii? m-ai auzit pe mine undeva laudindu-ma vreodata?
ce vrei tu sa demonstrezi, de fapt?
te legi de sprijinul meu? si ce daca am primit sprijin? nu asta inseamna un trib? bine ca are cine sa-mi trimita sa stau confortabil pe locul 1 la aparatori. joc granita si e normal.
eu zic sa lasi laudele astea, ca ma scoateti voi pe mine, ca-mi faceti, ca-mi dregeti, sa lasi forumul extern si sa treci in joc. cand tot tribul tau ataca tu stateai la caldurica. n-ai dat nici macar un singur atac. colegii tai si-au rupt tot si tu dadeai din gura, probabil, pe extern.
cat despre spioni si jocuri murdare, sa fim seriosi. nu voi spune mai multe pe extern ca nu-mi sta in caracter dar intreaba-ti conducatorul de trib, ma pi la 2 pe tine ( alias Adrian Barbarul L5) cu ce se ocupa stimabilul domn. si abia apoi am sa te rog sa vii aici sa faci afirmatii complet nefondate si sa te lauzi.




moa..poti sa scrii "O P T"...bv ai o acadea....

P.S. ii pun pe aia de langa tine sa te atace:))):))sa vezi ce rau sunt:)))


ai decat 89 de pct..si te dai smecher..pe tine t-ea innobilat propriul trib..si faci gura la mn...:)):))..iti arat ca immo nu va mai exista pe 15...:)))


chiar nu reusesc sa inteleg cum iti poti permite tu sa faci asemenea afirmatii. se vede ce "stiutor" esti in jocul asta daca tu nu stii cine este rhadookoo. cand rhadookoo juca triburile si scria istorie in server tu te rugai de copii din fata blocului sa te lase sa joci tetris.
mai baiatule! daca tot vrei sa te faci de toata jena pe extern, macar fa-o frumos si cu logica. rhadookoo nu a jucat pe L15, a intrat doar sa vada ce e pe aici si apoi satul l-a dat colegilor. cum am spus si intr-un post anterior, incercam sa jucam pe cat mai putine lumi pentru a face performanta.
te rog frumos, lasa comentariile penibile daca nu stii despre ce vorbesti. abtine-te, informeaza-te si apoi vino si da cu mucii in fasole pe aici.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6637

[COLOR="#red"]HARTA :[/COLOR]

11trfac.jpg


[COLOR="#red"]O mica statistica deocamdata :[/COLOR]


Side 1:
Tribes: WT IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: EnemY Arkan
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 477
Tabăra 2: 454
Diferență: 23

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6
Tabăra 2: 0
Diferență: 6

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,373,736
Tabăra 2: 845,399
Diferență: 528,337

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20,657
Tabăra 2: 0
Diferență: 20,657

image.php




deocamdata nu pot decat sa observ ca nu prea exista granita intre WT si Immo de o parte si Arkan si Enemy de cealalta parte !
 

DeletedUser

ceea ce imi este mie extrem de neclar.....de unde ai tras tu concluzia ca ma dau mare si tare? sau ca ma laud? sau ca ma bat cu pumnii in piept?
tu ai deschis eceasta tema, (nici macar nu inteleg ce doresti sa exprimi cu ea), eu ma abtin de la comentarii si-mi vad de treaba mea.
de unde tragi tu aceste minunate concluzii? m-ai auzit pe mine undeva laudindu-ma vreodata?
ce vrei tu sa demonstrezi, de fapt?
te legi de sprijinul meu? si ce daca am primit sprijin? nu asta inseamna un trib? bine ca are cine sa-mi trimita sa stau confortabil pe locul 1 la aparatori. joc granita si e normal.
eu zic sa lasi laudele astea, ca ma scoateti voi pe mine, ca-mi faceti, ca-mi dregeti, sa lasi forumul extern si sa treci in joc. cand tot tribul tau ataca tu stateai la caldurica. n-ai dat nici macar un singur atac. colegii tai si-au rupt tot si tu dadeai din gura, probabil, pe extern.
cat despre spioni si jocuri murdare, sa fim seriosi. nu voi spune mai multe pe extern ca nu-mi sta in caracter dar intreaba-ti conducatorul de trib, ma pi la 2 pe tine ( alias Adrian Barbarul L5) cu ce se ocupa stimabilul domn. si abia apoi am sa te rog sa vii aici sa faci afirmatii complet nefondate si sa te lauzi.







chiar nu reusesc sa inteleg cum iti poti permite tu sa faci asemenea afirmatii. se vede ce "stiutor" esti in jocul asta daca tu nu stii cine este rhadookoo. cand rhadookoo juca triburile si scria istorie in server tu te rugai de copii din fata blocului sa te lase sa joci tetris.
mai baiatule! daca tot vrei sa te faci de toata jena pe extern, macar fa-o frumos si cu logica. rhadookoo nu a jucat pe L15, a intrat doar sa vada ce e pe aici si apoi satul l-a dat colegilor. cum am spus si intr-un post anterior, incercam sa jucam pe cat mai putine lumi pentru a face performanta.
te rog frumos, lasa comentariile penibile daca nu stii despre ce vorbesti. abtine-te, informeaza-te si apoi vino si da cu mucii in fasole pe aici.

eu stateam la caldurica..habar nu ai cat am ajutat tribul si pe mapi...:)):))si dc te uiti la pozitia mea..poti observa cu usurinta ca nu prea puteam ataca...
In legatura cu radu..e asa o mare vedeta si trebuie sa-l recunosc...doar pt ca sunteti voi intr-u trib cu istorie...bv voua ca sunteti tari pe L10...dar aici nu veti fii...si am deschis acest topic sa aflu ** date...ca nu eram sigur de **...si chiar am aflat ce am vrut...si poti sa-i spui lui viracocha ,ca nu merge spionajul cu mn....:))):)))


P.S. sa nu mai faci dublu post ca te baga astia la inchisoare...ai facut o infractiune:)))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu chiar numai aberatii poti spune? chiar nu poti purta o discutie normala bazata pe niste fapte reale?

unde vezi tu la mine dublu post?
si incearca sa scrii si tu mai coerent. se intelege extrem de greu ce vrei tu sa spui in posturile tale.
bine, recunosc, nici eu n-am ce face de stau atat sa ma chinui sa le descifrez.
 

DeletedUser6636

30 de membri impotriva a 80 de membri..si tot facem fata....la noi decat un jucator va tine piept...lu crioli si a tribului lui...si nu-mi vine sa cred ca va rupe:)))

Trăieşti "în basme şi eresuri", precum Cleode când cutreiera codrii.
Nu există nici un război, cu excepţia celui dintre cei doi neuroni ai tăi: cel responsabil cu haleala şi cel responsabil cu.
Istoria e cam aşa: vreo doi dintre ai tăi au avut onoarea de-a fi atacaţi de Crioli, tot vreo doi au avut onoarea de-a fi atacaţi de Viracocha;
aţi pierdut câteva sate, nu apar pe statistici pentru că vreo două erau de la aliaţii voştri şi dealtfel aţi schimbat de urgenţă numele tribului, în acele momente;
aţi recuperat unul atacând la adeziune mică şi cu zidul jos, deşi acela nu mai era în trib în momentul când a fost luat. Destul să te uiţi la actele jucătorilor ca să vezi asta;
aţi încercat recuperarea unui al doilea sat luat de Crioli şi aţi luat-o-n freză urât de tot;
au fost la mijloc şi câteva fakes.

Dacă tu numeşti chestia asta război, mergi şi ia o gură de aer curat, la munte: am eu pile la un sanatoriu (evident că de când am fost eu acolo, ce credeaţi, hi hi hi), pun o vorbă bună.
Impresia mea e că vă daţi importanţă pe unde nu se cade, ţipând în gura mare că purtaţi voi război cu IMMO. Fii serios...

Nu te întreba de unde mă ştii. Nu mă ştii. De când m-au făcut sandwich trei triburi pe L9 (eu şi gura mea mare, că dacă tăceam filosof rămâneam şi poate mai jucam) n-am mai jucat decât niţel. Dar eu păpăcesc tigrii ca voi şi fără să joc. Când tu te jucai cu motoraşul, eu jucam triburile şi făceam mecanică cuantică cu Viracocha.

De curiozitate, m-am uitat oleacă peste statistici. Le postez aici ca să ştie lumea cam cum stă treaba (nu că n-ar şti, cei care ştiu. Dar poate aşa afli şi tu):

Side 1:
Tribes: IMMO
Players:

Side 2:
Tribes: Arkan
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 333
Tabăra 2: 56
Diferență: 277

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 930,727
Tabăra 2: 153,278
Diferență: 777,449

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 0
Tabăra 2: 0
Diferență: 0

image.php
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus