ARM contra lu BLACK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

marcel.93

member
Scor reacție
0
Cine credeti ca va castiga ?
Ieu crek ARM osa babardeasca pe toti si osa iasa castigator ca e cel mai tare trib locu 1 si nu ne bate nimenea
 

DeletedUser16873

1.Mai mergi pe la ore , in special alea de romana :rolleyes:
2.~ARM~ va castiga chiar daca vor face sau nu fuziune :D
 

DeletedUser13059

eu pariez pe Black ... deoarece au jucatori care cumunica mult intre ei si se ajuta plus ca sunt printre putinele triburi cu o asa conducere ... gen Lovelt , LEX ... armul are o conducere formata din niste intemeietori care cei mai imp nu mai joaca. . si a ramas unu puya care isi face de cap .. de ex cand nu are ce ataca baga la interne pe cineva pe motiv ca ii inactiv sau are sitter din alt trib ( lex ) = familie deci pt el ii 0 familia asta il doare fix in cot .....


deci multa bafta Black !!!!
 

DeletedUser13059

Side 1:
Tribes: Black
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 80
Tabăra 2: 17
Diferență: 63

image.php




Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 790,027
Tabăra 2: 172,441
Diferență: 617,586

image.php



No Comment !!!!
 

DeletedUser

Tribul Black nu are conflict cu tribul ~ARM~, ci cu refugiatii din tracia

draga marcel sau mai bine zis angeliqg (sau nici nu vreau sa ma gandesc cine esti defapt ca ma apuca rasul :)) ) cand va fi oficial un razboi intre cele 2 triburi te voi anunta si pe tine
 

DeletedUser

...

cum ziceai amicul meu dasada,momentan nu avem niciun razboi cu ~ARM~,doar cu refugiatii din fosta Tracie,asa ca,

vorba aia

"ciocu' mic si joc de glezne" pt cei care nu stiu despre ce este vorba :p
 

marcel.93

member
Scor reacție
0
Vie frica de ARM sa ziceti ca e razboi numa asta vad ca luati sate numa dela jucatori care au plecat si nu mai e pe joc si ziceti ca e refugiati ca asa e crapanosi sa nu consume armata sa ia sate dela oameni care joaca si mai e si spariosi sa nu zica ca e razboi da iei ataca jucatorii ARM da le e frica sa nu ii atace toti din ARM . Si daca e refugiti trebea sa zica la sefi sa discute cu iei sa vada da asa orcum nu mai au ce sa atace si ataca ARM ca numa aice au razboi
 

DeletedUser

marcel, nu se intelege chiar nimic din ceea ce vrei sa spui . Incearca sa-ti dezvolti un pic vocabularul, citeste o carte sau ..whatever dar ...schimbati-l!
 

DeletedUser6580

de vorbit stie vorbi sta mai prost cu scrisul!
si voi astia din black care ati postat aici,dc vorbiti fara sens?
ati fost aliati cu arm! dc nu ati avut curaj sa ziceti de ''refugiatii'' din tracia sa nu fie primiti in arm? (intrebare retorica)

--ptr ca doar pe traci ii aveati la dusmani,in rest doar pna si aliante,asta inseamna ca va trebuia un ''dusman'' si ala e arm acuma,ptr ca nu mai exista fosti traci si fosti arm suntem toti aici! asa ca lasati alibiile la o parte si luptati cum e de luptat nu asa cum ziceti voi
sau am uitat ca va e frica sa ziceti ca luptati contra arm-ului ca nah daca sar toti pe voi va papa satele (e doar un joc obsedatilor!)
 

DeletedUser

nici cea mai grea zi de munk nu mi-a dat dureri de cap precum imi da marcel cu textele sale. ar trebui banat.
 

DeletedUser

de vorbit stie vorbi sta mai prost cu scrisul!
si voi astia din black care ati postat aici,dc vorbiti fara sens?
ati fost aliati cu arm! dc nu ati avut curaj sa ziceti de ''refugiatii'' din tracia sa nu fie primiti in arm? (intrebare retorica)

--ptr ca doar pe traci ii aveati la dusmani,in rest doar pna si aliante,asta inseamna ca va trebuia un ''dusman'' si ala e arm acuma,ptr ca nu mai exista fosti traci si fosti arm suntem toti aici! asa ca lasati alibiile la o parte si luptati cum e de luptat nu asa cum ziceti voi
sau am uitat ca va e frica sa ziceti ca luptati contra arm-ului ca nah daca sar toti pe voi va papa satele (e doar un joc obsedatilor!)

1)de ce crezi ca am rupt alianta ?
2)vedem care pe care
3)obsedat esti tu de acest joc,garantez


apropo,pt cei care nu stiau,cei din fosta tracie,a venit prima data la noi,dar noi i-am refuzat fiind loiali aliatilor,au plecat la ~ARM~ care ne-au vandut(nu doar tribul Black);

si un ultim anunt,pt cultura generala a lui sebyca89,

Noi nu suntem lasi,sa fugim imediat la voi,vom lupta,chiar daca cadem,vom pleca cu capul ridicat,daca va fi sa plecam,dar pana atunci mai ii mult

Bafta all,
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Vie frica de ARM sa ziceti ca e razboi numa asta vad ca luati sate numa dela jucatori care au plecat si nu mai e pe joc si ziceti ca e refugiati ca asa e crapanosi sa nu consume armata sa ia sate dela oameni care joaca si mai e si spariosi sa nu zica ca e razboi da iei ataca jucatorii ARM da le e frica sa nu ii atace toti din ARM . Si daca e refugiti trebea sa zica la sefi sa discute cu iei sa vada da asa orcum nu mai au ce sa atace si ataca ARM ca numa aice au razboi

invata sa te exprimi in scris apoi revino pe forumul extern ;)
 

DeletedUser

jmen nu te mai complica atat cu ei ... au mintea odihnita, intelegi?
daca ei sant in ARM si nu stiu ca nu avem razboi cu ARL ul ... ce pretentii mai ai ? ei se cred parte din arm dar nu stiu ca toti ii considera niste refugiati :)

lasa i sa vorbeasca ce vor cat vor ... adica sa incerce sa vorbeasca
 

DeletedUser6580

mai tu asta -jm3n-,iar vorbesti fara tine?
intreaba-l pe vassy badman asa ptr cultura ta generala sa vezi ce propunere mi-a facut el mie! si atunci posteaza pe extern pana atunci stai in banca ta !

el a zis sa mergem la voi dar am zis ca e prea tarziu caci acuma mergem in arm! asta s-a intamplat !
si a mai zis ca se gandea demult sa se faca cuplul din vechea tracie si multe altele nu are acuma rost sa mai dezbat nimik,dar faza e ca te crezi foarte important dandu-mi mie ''explicatii'' cu 1-2-3 hai vorbeste de altceva ca in domeniu asta esti inapoiat!
 

DeletedUser6580

si daca toti ne considera refugiati dc ne ajuta cu atacuri si cu sprijin si se implica la actiuni comune? ptr ca ne considera refugiati?
mai si tu iti dai drumu la gura aiurea ! ce sa facem asta e vorbiti ca altceva n-aveti ce face

nu mai postez va las in intunericul vostru :))
 

DeletedUser

actiuni comune contra cui ? ca eu toate 700 de atacuri le am primit de la refugiati ... si cand am luat sate de la refugiati nu am gasit sprijin de la vechii jucatori din arm

utzu la fel este atacat numai de refugiati

vassy nu joaca si chiar daca ar juca nu el hotaraste .. pt black hotaraste grupul de 47 de membrii din care este format

cine ** aiurea acuma?
nu va e rusine sa iesitit asa cu gura mare sa ** numai prostii ? nu vedeti ca sant penibili de fiecare data cand scrieti ceva? nu vati saturat de jocul asta de manipulare care il incercati si dati gres tot timpul? nu va dati seama ca nu santeti capabili de nimic dar absolut nimic ?
tu ce vrei acuma copilu'? ai incercat toate magariile posibile sa intorci arm ul impotriva noastra si nu ai reusit ... acuma umblii cu prostii pe extern ? again penibil .. "again" in limba engleza inseama "iar"

si cum poti spune ca noi am vrut sa ne unim cu voi cand scopul Black a fost sa va dam jos ? nu ti dai seama ce postezi?

trage apa dupa tine
 

DeletedUser16039

mai tu asta -jm3n-,iar vorbesti fara tine?
intreaba-l pe vassy badman asa ptr cultura ta generala sa vezi ce propunere mi-a facut el mie! si atunci posteaza pe extern pana atunci stai in banca ta !

el a zis sa mergem la voi dar am zis ca e prea tarziu caci acuma mergem in arm! asta s-a intamplat !
si a mai zis ca se gandea demult sa se faca cuplul din vechea tracie si multe altele nu are acuma rost sa mai dezbat nimik,dar faza e ca te crezi foarte important dandu-mi mie ''explicatii'' cu 1-2-3 hai vorbeste de altceva ca in domeniu asta esti inapoiat!


si`a luat dasada papagal !
 

DeletedUser

salutare la toata lumea,prieteni sau dusmani,ca membru in conducerea Black ma simt dator sa raspund la problemele ridicate la fileu de catre jucatori ARM cu care noi santem in conflict,voi incerca sa fiu cat mai exact in exprimare si cat mai scurt sa nu plictisesc cititorii,dat fiind complexitatea acest caz s-ar putea sa nu reusesc,asa incat imi cer scuze anticipat,deci:
1.Black a luat fiinta ca un trib de sine statator fiind dusman declarat al Traciei,scopul final fiind infrangerea lor definitiva,asta explica si faptul ca nu avem alti dusmani,nu suntem un trib cu pretentii si nu avem intentia sa cucerim L6
2.Asa zisele negocieri cu Tracia,cine pe cine a invitat mai intai sunt niste chestii marunte,in fapt ele sunt binecunoscute de catre conducerea ARM care poseda toate dovezile scrise,asa incat adevarul nu poate fi distorsionat si nici manipulat in avantajul vreunei parti beligerante si ca o paranteza ar fi si culmea ca noi care atacam in continuare refugiatii Traci din ARM in incercarea de-ai extermina riscand sa incepem un conflict cu intreg tribul ARM demonstreaza clar ca nici o clipa nu ne-am dorit casa cu ei,in fond si noi am fost Traci si daca am ales pribegia stim bine ca nu mai exista cale de conciliere intre parti
3.Imediat ce-am fost informati de catre aliatii nostri ARM despre fuziunea asta,ne-am opus si-am prezentat toate dovezile necesare in incercarea de-a opri actiunea,mai mult,i-am informat ca in 48 ore de la inceperea fuziunii alianta se va incheia urmand ca noi sa ne continuam atacurile pe jucatorii refugiati,ocolind jucatorii ARM cu care n-avem nimic de impartit,deasememea am specificat ca daca se doreste un razboi in care toti membrii ARM,vechi si noi se vor implica,ne vom asuma acest risc (ceea ce dovedeste un curaj nebun din partea noastra si nu lasitate asa cum s-a afirmat)
4.Acest Topic numit "ARM contra lu Black" este gresit din start,corect fiind "Black contra refugiatilor Traci" este limpede pentru toata lumea ca acest subiect este deschis pentru a agita apele si asa destul de tulburi in incercarea de-a creea un curent de opinie nefavorabil Black-ului asa incat cu mic cu mare toata lumea din ARM sa se implice in a ne ataca,gestul este jenant avand in vedere ca toti acesti refugiati ne depasesc numeric cu mult pe noi cei din Black explicand in acelasi timp calitatea lor de combatanti,sincer as prefera sa lupte si sa vina la extern cu fapte de vitejie,cu rapoarte in care sa demonstreze noilor lor colegi de trib ca-si merita locul acolo si faptul ca sunt intr-adevar o achizitie buna pentru ARM si nu o sursa de noi conflicte care sa se adauge la actualele razboaie pe care ARM le poarta,ducand la dezechilibrarea tribului,dat fiind faptul ca nu-i intereseaza decat sa-si scape pielea nimic nu ma mai mira
4.Afirmatia ca noi am ataca jucatori mici si nejutorati dintre refugiati este partial adevarata,oricine stie sa se orienteze prin TW Stats poate scoate statistici care demonstreaza clar ca Black mai intai de toate a eliminat marii jucatori din zona aflati in conducerea Traciei (ca trib atacator nu poti face aproape 6 milioane de puncte in mai putin de 4 luni cucerind conturi mici),e normal acum cand frontul a ajuns si in dreptul unor jucatori mai mici dintre refugiati sa incercam sa-i cucerim,mai ales dat fiind faptul ca in zona de conflict intre refugiati si noi exista jucatori originali ARM peste care trebuie sa sarim in incercarea de-a ajunge la ei marind dificultatea atacurilor
5.propun sa lasam statisticile sa vorbeasca in detrimentul povestioarelor si-a intrigilor fabricate cu scopul denaturarii adevarului,avem parte de asa ceva in fiecare zi in viata reala,eu unul nu doresc sa cheltuiesc timp si bani pe CP pentru a asista la spectacole grotesti pe un joc care ar trebui sa fie o sursa de divertisment

Inchei aici multumindu-va pentru rabdarea acordata rugandu-ma sa nu ma judecati aspru pentru cele scrise,daca am omis ceva sau n-am raspuns la toate intrebarile sau daca mai sunt si alte nelamuriri va stau la dispozitie,daca totul este clar nu-mi ramane decat sa va urez un joc cat mai placut pentru ca asta este domnilor,un simplu joc si nu un loc unde sa nastem pasiuni morbide,va multumesc
 

DeletedUser

mare greseala ai facut namco: n ai scris in limbajul foMbalistilor care poseda ghete de fotbal cu scai

si risti sa nu inteleaga nimic si eu o sa fiu iar nevoit sa i spun: trage apa dupa tine
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus