ARM contra lu BLACK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

...

bun,sa o luam cu incetul,acesta va fi ultimul meu comentariu la acest topic,

1)si care ii problema ta daca ar mai juca fostul vassy-badman ? te mananca undeva ? te deranjeaza ?
2)nu noi am mers la voi,ci invers voi ati vrut sa veniti la noi dar noi v-am refuzat categoric
3)adevarat,odata ce am aflat de fuziunea voastra cu ~ARM~ am incercat sa ii oprim pe cei din~ARM~ sa nu o comita,dar au comis-o
4)niciodata nu am zis ca suntem cei mai buni sau ca vrem sa fim cei mai buni,incercam doar,
5)il contrazic pe kidlukas,da !
dasada are papagal,unul negativ(in caz ca nu ti-ai dat seama tu esti papagalul negativ,care ** fara sa stie despre ce este vorba)
6)confirm cele spuse de namco,

cam asta este,si aaah,sa nu uit,nu avem niciun razboi cu ~ARM~ doar cu fostii refugiati din tracia,sa stiti si voi .
si cu asta am incheiat discutia ,
 

DeletedUser

va rog pe toti membri black sa dati dovada de bun simt in exprimare (cei care nu va puteti abtine si tineti neaparat sa dati o replica) nu va mai lasati antrenati in astfel de discutii,modestia si discretia nu strica nimanui,astea-s palavrageli care n-au cap,nici coada si nici nu duc decat la marirea urii dintre jucatori,am incercat sa dau un raspuns oficial la acuzele prezentate,mai departe e randul citititorilor sa gandeasca singuri care dintre parti este fair play,cine merita criticat si cine nu,multumesc
 

marcel.93

member
Scor reacție
0
namco zice
subscriu la cele scrise mai sus,prea multa mitocanie,prea multe jocuri de culise si prea multi ochi inchisi de catre admini la magariile care se fac,este o lume corupta,personal mai joc doar pentru prieteni si pentru un scop precis,in rest abia astept sa-mi recapat libertatea pierduta din momentul in care am intrat in acest joc


namco pai si cine te tine sa nu sburatacesti liber?pasiunile morbide aia te tine si chivernisitu de sate
si toti ziceti de refugiati da ce e aia refugiati nu stie nimenea . pai refugiat e ala care pierde sate or ce sate a pierdut dracones tracul,sebyca89,macika criogenix si aialalti care ziceti cas refugiati?
dasada lasa capacu dupa ce tragi apa ca apute dupa tine
ca e mai bine folbalist casi duhanos
 

DeletedUser

marcele/a,a intra in polemica cu tine,ar fi o mare pierdere de timp,lucrurile care trebuiesc stiute sunt stiute de catre persoanele competente,refugiatii deasemenea se stiu si ei,ce nu stiu este in numele cui vorbesti si nici daca esti persoana potrivita sa faci comentarii,din punctul meu de vedere nu esti decat un mic agitator nou aparut in scena (nimeni nu te cunoaste si nici n-ai avut curajul sa te prezinti) la care jucatorii mai vechi nu vor pune botul,scuzati-mi expresia
 

DeletedUser

sa mor de am inteles ceva din ce ai zis :)) ...

criza stai jos ca ai 4 :))
 

DeletedUser29282

ARM-ul a dat la schimb Black-ul pe Tracia, cred ca asta ar trebui sa ii motiveze un pic pe cei din Black
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Black
Players:

Side 2:
Tribes: TRACIA
Players:

Timeframe: Ultimele 3 luni

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,693
Tabăra 2: 3,523
Diferență: 830

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 643
Tabăra 2: 102
Diferență: 541

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 25,633,142
Tabăra 2: 34,036,501
Diferență: 8,403,359

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 6,673,966
Tabăra 2: 1,019,323
Diferență: 5,654,643

image.php



asta e in ultimile 3 luni, nu mai luam la socoteala cand erau baietii in lex ;))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Black
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~
Players:

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 240
Tabăra 2: 854
Diferență: 614

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 29
Tabăra 2: 15
Diferență: 14

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,257,443
Tabăra 2: 8,186,313
Diferență: 5,928,870

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 297,746
Tabăra 2: 152,328
Diferență: 145,418

image.php


asta decand tot incercati sa va ascundeti de black ... refugiatilor
 

DeletedUser

... iar la final o ultima completare,nu mai indeplini functia de "posta",nu mai cara mesajele dintr-o tema in alta pentru ca n-au nimic in comun cu ce se discuta aici,in plus tu ai o alta mare prioritate in acest moment,inaintea jocului numit triburile si anume aprofundarea gramaticii limbii romane
 

DeletedUser

sebyca,nu te cunosc si nu-mi permit sa fac aprecieri la adresa ta insa iti spun un singur lucru,prin felul vostru de-a fi,prin aerele de superioritate pe care le emanati ati dus Tracia direct in coada clasamentului,acelasi lucru faceti acum cu cei care au ales sa va fie gazde bune,sunt multi in ARM care nu va inghit si se gandesc cum Dumnezeu a fost posibil sa fiti primiti acolo,iar voi drept multumire le intoarceti favorul dandu-va din nou cocosi pe forumul extern in conditiile in care ar trebui sa taceti chitic si sa va rugati sa fiti adoptati in noul trib in care v-ati cuibarit,si cu asta am incheiat tot ce aveam de spus
 

DeletedUser6580

:)) iauzi
ptr mine e doar un joc si nu un loc de unde imi castig painea si daca e sa pierd toate satele o sa le pierd si n-am sa mor,
asa ca ce pot sa spun mai mult? sa nu vorbesc ptr un joc sau ce?

radem glumim si noi nu tre pus la suflet!

marii inteligenti si culti au nevoie de 5 posturi pt a dobori postarea incultului si corigentului de marcel cu fatza de purcel :))
 

DeletedUser

treaba urata pentru voi este ca sunt multi inteligenti pe jocul asta,aici nu te contrazic,de unde-ai scos-o cu "painea castigata" ... sincer nu stiu ce rol are in contextul acestor discutii,ceea ce nu sti este urmatorul fapt,si anume ca mesajul tau incropit la repezeala daca este analizat corect,morala este urmatoarea: te temi sa-ti pierzi satele,daca nu-ti era ramaneati in formula in care erati si plecati la margine sau ieseati invingatori (chestie de verticalitate),alta varianta nu exista pentru nici unul dintre noi care jucam jocul asta iar cine a spus ca intotdeauna "scuzele acuza" n-a mintit
 

DeletedUser6580

domnu namco scuza-ma ca am impertinenta sa-ti raspund,dar eu n-am avut atacuri de la voi si atunci cand am avut peste 150 de fulluri nam pierdut nimik in schimb voi ati primit doar rapoarte rosi,
deci,nu mi-e frica ptr asta puteti sa ma si atacati si veti vedea ce-am sa fac daca pierd satele ... am sa cer invitatie la voi sau am sa urlu dupa sprijin sau ce crezi ca voi face ? ca voi plange sau ce?..e doar un joc capu sus!
 

DeletedUser

...

deci neaparat,dasada,ce tiam zis acuma 5 minute pe mess ? cand ii vorba c pierde imediat zice ca el nu joaca pt sate si nici pt puncte =)))

exact asta tiam zis
 

DeletedUser

da ma =))))
xx (10/9/2009 6:20:09 PM): si cand ii vorba ca suntem mai buni
xx (10/9/2009 6:20:10 PM): ca ei
xx (10/9/2009 6:20:13 PM): imd zice
xx (10/9/2009 6:20:15 PM): ca nu joaca el
xx (10/9/2009 6:20:23 PM): tot timpuk
xx (10/9/2009 6:20:27 PM): ca ii doar un joc
xx (10/9/2009 6:20:30 PM): chestii de genul
xx (10/9/2009 6:20:33 PM): dar in realitate
xx (10/9/2009 6:20:35 PM): moare de ciuda

exact ce ai zis =))
 

DeletedUser6580

si ziceati de noi fosti traci sa avem o discutie pe mess inainte sa postam pe forum :))
va dati singuri de gol :))
hai brb ca ma duc pe santier la lucru :))
 

DeletedUser

pai noi anticipam ... asta da de inteles discutia aia ...
uite cum te faci singur odihnit :))
 

DeletedUser

ai memoria scurta,te referi la satul ala superblindat din K24 unde tot noi ti-am oferit timpul necesar sa-ti trimiti trupele in sprijin,daca ai uitat,intra la actele jucatorului sa-ti verifici contul si sa vezi cate sate ai pierdut in K24 atunci cand ti-ai luat nasul la purtare si-ai inceput sa ne crezi ultimele gaini din cotez denumindu-ti satele cu fel de fel de expresii jignitoare la adresa noastra si provocandu-ne sa te atacam,orice jucator cu CP poate verifica care dintre noi doi minte cu seninatate
 

DeletedUser

biancaar dai si tu 3 atacuri pe dracones si ii iei 3 sate? e frumos asa? ei s au chinuit cu 400 de atacuri sa mi ia un sat

nu e frumos ...

=))
 

DeletedUser13059

lool =)) asta ii forta armului =))) poate ii ajuta puya cu smecheriile lui :> unde are si parole la niste conturi din k34 :> si nu numai .. dar admini nu vad nimic dar se poate rezolva asta prin niste dovezi clare ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus