ARM contra lu BLACK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

renaultsandero de ce vrei sa dea stergere ~M~ ? Mai bine lasa sa joace ca sa am satisfactie cand ii inobilez :)
 

DeletedUser33119

gandeste si tu logic,daca esti conducatorul unui trib nu vrei ca tribul tau sa fie in advantaj la statistica impotriva tribului dusman ?sau cum ca nu inteleg...sincer..incearca sa ma lamuresti si pe mine..
 

DeletedUser

asa ar fi logic...dar cand in granita ai 1,2,5,10 jucatori care se lasa ce mai arata statistica??? PROSTI
 

DeletedUser33119

si asta inseamna ca noi suntem de vina ?ca se lasa ai vostri de joc ?daca sunt bine motivati nu se vor lasa ;)
statistica ii statistica..;)
 

DeletedUser33119

as i said..logica asta..cu ce altceva ar putea sa se laude un trib in fata dumsmanului inafara de statistica ? cu ce ?
 

DeletedUser

aia e statistica voastra...sate luate de la un singur jucator care nu mai joaca...e ca si cum ai lua sate de barbari :-j
dar oricum...nu ma mai lua cu logica dinasta ca n-are sens
 

DeletedUser33119

au mai zis cativa inainte asta...dar o zic si eu

daca ii inactiv,innobilati-l voi,concediati-l,daca nu vreti atunci nu bagati motive de astea care nu isi au rostul zic eu ...
 

DeletedUser6580

da asa e,statistica spune tot ! black are cei mai buni jucatori si sunt cei mai tari,noi doar ne zbatem (care se mai zbate si mai joaca)... in rest toate cele bune vitejilor ! bafta la cuceritul lumii !
 

DeletedUser6580

pai eu am luat 3 pana acuma acolo intre voi si nici o reactie ! cand o sa mai iau o sa si tin (cel putin pana va rupeti 30-40 de fulluri) !
ar trebui sa le luati voi,sau va e frica de sebyca sa nu trimita recuperari peacolo sa se distreze cu voi ?=)))
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Black
Players:

Side 2:
Tribes: ~ARM~ ~M~
Players:

Timeframe: 01/03/2010 00:00:00la25/03/2010 19:14:14

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 2,615
Tabăra 2: 3,438
Diferență: 823

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 546
Tabăra 2: 229
Diferență: 317

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 23,643,756
Tabăra 2: 31,060,168
Diferență: 7,416,412

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 5,214,005
Tabăra 2: 1,996,960
Diferență: 3,217,045

image.php
 

DeletedUser

se poate si mai bine daca aplicati regula " salt in timp " sau poate nu o sa intelegeti niciodata ce inseamna :)


daca eram la cedare de sate la SH , acum nu mai aveam decit un sat , greu se misca astia , echilibrarea scorului :)
 

DeletedUser

ce sa se auda...a picat demult :)
acum sunt carnita,doar aia ce au ramas, ca multi au fugit de au rupt pamantu' .
 

DeletedUser

din moment ce au ramas inseamna ca inca se simt in stare sa mai faca ceva..nu crezi ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus