ARM contra lu BLACK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu mai suntem in stare de nimic...suntem cel mai slab trib din lumea asta.Asteptam sa ne cuceriti odata ca nu mai avem rabdare pt jocu asta, **** ce se intampla cu voi de nu ne cuceriti odata si sa terminam odata treaba asta.va rog miscativa mai rapid ca NU MAI AVEM RABDARE.De cand s-a lasat puya tot ne spuneti ca gata, ca maine se destrama ARM si alea alea...miscati-va mai rapid sa scapati de noi odata
 

DeletedUser

nu are ce sa inteleaga, dorm pe ei, o sa plece in ~M~ unde o sa cada iar abia atunci va fi sfarsitul lor
 

DeletedUser

alex, sunteti carne de tun pt toate triburile ;)
imi place ca recunosti.
din pacate nu avem atatia nobili la cate fuziuni ati facut voi!
 

DeletedUser

voi vorbiti usor...dar cand avem 3 triburi ca dusmani,toate pe loc 1,2 si 4 e cam greu.
v-as vedea eu pe voi astia cu gura mare ce-ati face in locul nostru,cand nu mai sti cum sa imparti sprijinul sa le ajuga la toti colegii...plus tradatori,plus inactivi...e usor sa vorbiti
 

DeletedUser

fiecare cu ce are,daca erati mai prudenti nu ajungeati in aceasta situatie...
 

DeletedUser18036

voi vorbiti usor...dar cand avem 3 triburi ca dusmani,toate pe loc 1,2 si 4 e cam greu.
v-as vedea eu pe voi astia cu gura mare ce-ati face in locul nostru,cand nu mai sti cum sa imparti sprijinul sa le ajuga la toti colegii...plus tradatori,plus inactivi...e usor sa vorbiti

Dar cine v-a pus sa intrati in atatea razboaie? :confused:
 

DeletedUser

Noi am vrut si suportam consecintele...problema e ca va laudati, va faliti si luati peste picior pe alti care poate sunt mai buni jucatori ca voi dar nu luati in seama cate razboie avem...nu va cer mila(doamne fereste) da va rog nu va mai laudati
 

DeletedUser20577

Voi v-ati laudat cand ati fost pe primul loc si v-ati cautato cu lumanarea,erati prea cu nasul pe sus si ati crezut k voi sa sa fiti buricul pamantului,nimeni nu o sa aiba mila de voi,sa sa fi sigur
Ati cautato,ati primito acuma suportati
 

DeletedUser18036

Iar asta atrage niste razboaie in plus celor din ~M~. Sigur Light si SH nu o sa stea degeaba si se vor apuca de treaba. :)
 

DeletedUser

deci tot ce tine de ~ARM~ s-a terminat
jumatate pleaca in m-goth iar cealalta jumatate in ~M~
 

DeletedUser

Black a castigat si acest razboi..:p

Mihai Leonidas în data de 12.04. la ora 21:55
Dupa cate am observat probabil cu totii, pierdem teren in fata dusmanilor.Nu mai putem duce toate razboaiele deodata.Vina este probabil a celor inactivi, a celor care au dat stergere cont sau cel mai probabil a noastra a tuturor si a nepasarii si plictiselii:D.
Astfel incat, tribul se va rupe in 2:

-partea jucatorilor aproximativ din K44,K43,K54,K55 si K56 se va duce in [ally]M-Goth[/ally]

-partea de Vest si Nord-Vest a tribului constituita aproape in totalitate din fostii jucatori ai TRACIEI va migra in [ally]~M~[/ally].Pentru detalii il puteti contacta pe [player]sebyca89[/player]:p

A fost frumos, si va fi in continuare, sa speram la o intelegere chiar si fiind in alte triburi.Este un joc si trebuie tratat ca atare.Stiti voi cum zicea tipu ala de zbiera intr-una prin concerte:"Show must go on!":p

P.S:Spionii sa nu uite sa dea cu ciocu;)
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus