ARM contra lu BLACK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser22352

dar primu din ARM care a fugit in M cine este???sebyca89???:))))tot primu a fugit si cand sa destramat tracia...sa asigurat ca mai prinde loc in trib sa nu ramana pe dinafara..:)))
 

DeletedUser13059

dar primu din ARM care a fugit in M cine este???sebyca89???:))))tot primu a fugit si cand sa destramat tracia...sa asigurat ca mai prinde loc in trib sa nu ramana pe dinafara..:)))

asa sunt rezervele fug de pe o banca pe alta :) ma intreb oare cand prinde si el prima echipa sa fie titular si sa stea si el naibi intr-un loc pana la pensie
 

DeletedUser13059

ar fi cazul sa mai fuga si la culcare ca deja ii pocnesc ochisorii de la atat pc non-stop ;) el sta on pana la 4-5 dimineata sa trimita atacuri ca atunci doarme lumea dar defapt atunci merg oamenii la lucru si mai arunca si ei o privire pe joc destul incat sa sufere sebycutza
 

DeletedUser

da nu suntem curiosi ca mergi tu la lucru si tragi o privire pe triburi si nici tu n-ar trebui sa fi curios cat stam noi on pe triburi...
 

DeletedUser13059

da nu suntem curiosi ca mergi tu la lucru si tragi o privire pe triburi si nici tu n-ar trebui sa fi curios cat stam noi on pe triburi...

tu cand vrei sa vorbesti cu mine iti ceri voie ;) ca nu ii frumos sa te bagi in seama daca nici nu sti cu cine vorbesti ;) sau stai sa inteleg tu esti alt conducator magnific din ~M~ si vorbesti in numele lor hmmm si eu caut un asa om sa trimit circulare in locu meu sa faca tot felu de chestii ca nu imi plac ... cum te platesc astia cp odata la 3 zile ? :>
 

DeletedUser

tu cand vorbesti cu mine sa taci...nu eu ma bag in seama ci tu cu prostiile care le scri aici pe forum
veziti de treaba si nu jigni tu pe toata lumea cand ai chef
 

DeletedUser

tu cand vorbesti cu mine sa taci...nu eu ma bag in seama ci tu cu prostiile care le scri aici pe forum
veziti de treaba si nu jigni tu pe toata lumea cand ai chef

poate sa jigneasca pe cine vrea pana vina maru dupaia vacantza :))) dar suntem intr-un stat liber unde libera exprimare nu trebuie pedepsita

domnu beiuga : nu raspunzi pe forumul acesta ? acuzatiilor ce vi se aduc ? orgoliul este mai mare decat credeam =))
 

DeletedUser

Dragii mei poate nu ati observat, eu inainte de a da vacanta, dau warn...avertizez...
puteti continua, dar fara jignire.

seara buna sa aveti in continuare :p
 

DeletedUser13059

tu cand vorbesti cu mine sa taci...nu eu ma bag in seama ci tu cu prostiile care le scri aici pe forum
veziti de treaba si nu jigni tu pe toata lumea cand ai chef

eu nu jignesc :) tu te jignesti singur cand iti spui numele cu voce tare ...
 

DeletedUser6580

wow tare ce se-ntampla aici ! ms de reclama tuturor si bafta pe joc incontinuare :>
 

DeletedUser13059

pfff ce miroasa asa dintr-o data aici ? :| phuuuuu lol a venit rezerva clar ...... ramos scoate tubu de oooust te rog ca nu se mai poate deja lacrimeaza ochii .... cred ca are lant la gat cu bling bling da cred ca si-a legat o ceapa in loc de bling bling ...


arm a cazut de mult timp de cand au venit tracii acolo de atunci tribu ala era gata ...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6580

=))) :))) ce-ti mai place tie jocu asta ! nu uita JOCU ! ...asa ca nu mai am de gand sa ma cert cu nimeni ptr un joc,daca sunt asa cum zici tu,nu inteleg dc te cobori la nivelul meu ! hai bafta incontinuaree raulica ! :-h
 

DeletedUser13059

daca nu te mai certi pt un joc dc nu iti ceri si tu macar scuze pt injuraturile date pe mess ? :) crezi ca ii diferenta intre noi ? ca eu nu prea am gasit doar orgolii de o parte si de alta la greu ... dar ti-am zis ca mai bine estu cuminte si lucrezi cu cine trebuie dacat sa fi incapatanat ;) nu mai prezint o amenintare pentru nimeni acuma dar inca mai vad destul de bine de aia va invit sa priviti harta inca odata si sa va ganditi bine ce o sa vina peste voi ;) si nu zic voi ca sa ma refer la un anume trib .. ma refer la 2-3 triburi aici ... in curand o sa apara niste chestii interesante aici ...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus