ARM contra lu BLACK

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13059

nu cred ca atunci pica ... inainte sa vina aia in arm zona unde nu se juca la capacitate maxima a revenit pe joc cum trebuie dar prea tarziu ca era puya copac si facea ce vroia el ....
 

DeletedUser13059

cat crezi ca rezista si ~M~ ? pana revine light cu black si poate un nou trib peste ei
 

DeletedUser

cat crezi ca rezista si ~M~ ? pana revine light cu black si poate un nou trib peste ei

pai nu mai are cine sa mai bina peste ei , si multi nobili o sa aiba nevoie light si black ca sa ii innobileze pe toti ca alta sansa nu mai este decat marginea pt ~M~ pt ca nu mai au unde fugi acum
 

DeletedUser6580

pai si ce daca vin nustiu ce triburi peste noi si ne ''toaca'' ? ..cu un sat am inceput o sa joc in limita timpului disponibil pana la ultimu sat ! si cu asta basta ...si black s-au pus pe mine acuma,doar atat am sa le zic ptr asta ..RESPECT! ptr ca au mai lasat in pace inactivi si jucatorii care cedeaza satele si bla bla bla si s-au gandit sa atace un jucator care e cat de cat activ !
pana acuma 900 de atacuri sunt sigur ca o sa trec peste 1000 (si nu cred ca sunt fake-uri...vedem) ...lasati vorba si cu prevederile in viitor..prezentu conteaza deocamdata sunt aici ,cand n-o sa mai fiu si o sa mai am chef de joc osa incep cu un sat sau pe alta lume si cu asta basta! cineva trebuie sa piarda si cineva sa castige daca nu e sa fiu eu ala care castiga asta e frate ma resemnez ce naiba e un joc !
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus