~ARM~ vs Tracia

  • Autor subiect DeletedUser13059
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1924

A cata fuziune prin care trece ~ARM~ este aceasta?In curand nu cred ca ne vor mai ajunge degetele de la maini sa numaram fuziunile care le-a facut ~ARM~ de-a lungul timpului

Daca imi zic mie, care le-am fost dusman de cand e L6, sa intru la ei...iti dai seama care este raspunsul la intrebarea ta ... :))
 

DeletedUser16039

Pentru o scurta perioada de timp, ~LEX~ a atacat Tracia in k24 daca nu ma insel ... !!
Cu Sh nu gasesc nicio legatura ...

poate se refera la faptul ca ~LEX~ duce razboiul de unul singur cu M-Goth inca de cand a inceput lumea!
 

DeletedUser

Haideti sa mergem toti in ARM si sa oprim toate razboaiele....
CINE E PENTRU PACEA MONDIALA ????
 

DeletedUser

in speed,Rvansa a facut harta abastra complet...de ce nu si in L 6 un trib nu ar putea?dar trebuiesc jucatori de campanie,si probabil vreo 6 ani de lupte.cei mai buni,desi nu cred ca e cel mai potrivit cuvantul asta...vor invinge in cele din urma,insa sa nu uitam ca au cazut si imperii datorita tradarilor,si s-au cucerit razboaie...deci se pot intampla si neprevazuturi.in principiu ARM are un aliat in spatele sau,pe LEX,si daca suntem mici,este pentru ca nu am avut cum sa ne extindem,dar de luptat am luptat.ramane de vazut cati din noi vor ramane,si cati dusmani,iar cea mai buna echipa va invinge.

daca am juca acest joc asa cum o facem si cand jucam un meci de fotbal intre prieteni,ar fi ideal,de ce trebuie sa punem atata ura si inversunare?faptul ca alegi sa faci parte dintr- anume echipa,este decizia fiecaruia,si uneori,este bine sa tinem cont si de fair game play.echilibrul luptei da spectacol,pe cand un raport inegal este plictisitor si dezonorant.
 

DeletedUser13059

Inca un razboi terminat prin fuziune....oare o sa mai vedem vreodata un razboi adevarat in care cel mai puternic sa il inghita pe adversar?

ei au vrut sa vina la noi deci ii ceva normal ;) am scapat de un razboi si am adus niste jucatori buni in arm ... atata tot acum putem sa avem destul timp pt restu din moment de nordul nu mai ii o amenintare
 

DeletedUser

Deci dupa cum se vede in sud vest au mai ramas 3 triburi....G.A.W Light si ~arm~
 

DeletedUser

tracia M arm ... defapt din partea arm nu ma asteptam sa accepte asa ceva ... in fine ... jocul merge inainte
 

DeletedUser

Nu te asteptai? Arm a facut cele mai multe fuziuni ca sa ajunga pe locul 1, are la activ cel putin 8 triburi ...
 

DeletedUser

si fuziunea cu LEX este valabila.faptul ca suntem despartiti,este doar o chestiune statistica

:)
asta asa,ca sa moara dusmanii de ciuda!
 

DeletedUser

mai bine zis este o chestiune de timp ...

ARM pierde satele pe banda rulanta , va poate demonstra orice statistica cu triburile Light,SH,Select.
 

DeletedUser

cu oricare alt trib daca facea fuziune nu era mare mirare .. dar ,cred ca numai pe mine , ma socat cand au acceptat tracii la ei
 

DeletedUser

mai bine zis este o chestiune de timp ...

ARM pierde satele pe banda rulanta , va poate demonstra orice statistica cu triburile Light,SH,Select.


Oare de ce se pierd sate ? :)

ca sinteti aliati contra la unii ca sa fie treaba buna , nu vedeti ca sinteti mai " pagani " decit sufletele voastre ? :)))


Asa cum se intampla mereu , azi prieten = maine caine
 

DeletedUser

...

mda,

au preferat sa tradeze aliatii,ca sa le fie lor bine,

ce sa zic. bravo lor
 

DeletedUser

arm a mai castigat niste razboaie prin acceptarea tarcilor la ei ... de parca nu aveau destule
 

DeletedUser

ARM cu SH niciodata nu a avut alianta , deci nu se pune vorba unei tradari ...

In SH si Select se afla fostul trib GT care erau in razboi cu ARM de la inceput .
Lucru socant a fost si fuziunea h@itei cu ARM ..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus