ARMADA vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38860

Appf. O statistica dupa ce majoritatea jucatorilor care eram in granita am dat stergere , nu? Cand eram pe conturi de ce nu ne faceau? :)
 

DeletedUser29025

fi serios , am pus statistici de la inceput , si atunci cand aveati voi 2 sate avans si va laudati pe aici ca luati cam 2 sate pe zi de la zion :)))
si voi stiu ca ati dat stergere din cauza vietii reale, nicidecum din cauza atacurilor ce le-ati primit ;)
toata lumea va crede pe voi =))
 

DeletedUser39696

fi serios , am pus statistici de la inceput , si atunci cand aveati voi 2 sate avans si va laudati pe aici ca luati cam 2 sate pe zi de la zion :)))
si voi stiu ca ati dat stergere din cauza vietii reale, nicidecum din cauza atacurilor ce le-ati primit ;)
toata lumea va crede pe voi =))

dar uite .. problemele personale au disparut asa repede ... cum asa ?:)) .. cred ca ei vor sa ii credem :))
 

DeletedUser38860

De ce ne-am dat stergere cand dominam ZION`ul ? Daca il dominam ce scop aveam sa dam stergere? Conduceam razboiul . Dar am hotarat ca toti sa dam stergere ! Cauta jucatori care au fost in SR de la inceput si sa vezi ca au ramas 1-2 ;)
 

DeletedUser17004

dar uite .. problemele personale au disparut asa repede ... cum asa ?:)) .. cred ca ei vor sa ii credem :))

Mai, conduceau oamenii cu 2 sate razboiul, erau pe val, cum sa dea stergere din cauza asta? In nici un caz nu s-au gandit ce-i asteapta la primul atac organizat pe ei cand au dat stergere :D doar erau ocupati cu chestii personale.
Cum ar fi forumul extern, uite exemplul aici.
 

DeletedUser38860

Bai slabule , treci la razbelu tau si lauda-te ca rezisti la atacurile organizate . Ce ne astepta la atacurile organizate? Asa poate pierdem 2-3 sate maixm 5 , noi am castigat 48 de sate intr-un atac organizat. Vai mama , ce copii retarzi mintal .
 

DeletedUser39696

Doar putin probabil ... ce va facut ~LEX~ inainte sa fuzioneze ;)) ... ARMADA oricum .. nu mai e .. sau oricum .. nu pentru mult timp ..
 

DeletedUser38860

1. THOR cu stergea SR`ului nu a avut nici o legatura , nici LEX-ul sa nu se mai laude ovidiu.
2. Granita de Nord a cedat dupa ce toata conducerea SR`ului si majoritatea playerilor au dat stergere , deci voi va chinuiati cu inactivii sa ii innobiliati.
3. Razboiul cu ZION era in Est ;)
 

DeletedUser39696

1. THOR cu stergea SR`ului nu a avut nici o legatura , nici LEX-ul sa nu se mai laude ovidiu.
2. Granita de Nord a cedat dupa ce toata conducerea SR`ului si majoritatea playerilor au dat stergere , deci voi va chinuiati cu inactivii sa ii innobiliati.
3. Razboiul cu ZION era in Est ;)

Scuzama .. insa poate cand ''tu aveai problemele personale;'' a fost inainte ca ARMADA sa o ia in jos.. bine mereu a fost in jos dar sa zicem... voi ati avut punctul forte cand a venit SR-ul dar cum ramaneau fara trupe ii dadeati afara ;)) nu stiam ca asa se joaca :))))
 

DeletedUser29025

ai ceva aberatii in tine :))
au venit langa zion cei mai buni jucatori din sr si tot degeaba ;) voi dadeati cate 250 de atacuri pe un jucator si luati 2 sate si zionu dadea cam 40 de atacuri si luau cate 4, 5 sate ... ma lasi cu prostiile tale ?
dupa ce au vazut ca nu merge treaba si ca au inceput sa piarda sate la greu au intervenit problemele personale la toata conducerea (asa ceva e foarte rar pe triburi , doar la voi se putea intampla ;) )
bine fiule, voi sunteti miezu ...pacat ca nu mai sunteti pe harta :))
 

DeletedUser37971

nu ca ar fi prima oara cand thor are legatura cu disparitia sr-ului:D
 

DeletedUser38860

ai ceva aberatii in tine :))
au venit langa zion cei mai buni jucatori din sr si tot degeaba ;) voi dadeati cate 250 de atacuri pe un jucator si luati 2 sate si zionu dadea cam 40 de atacuri si luau cate 4, 5 sate ... ma lasi cu prostiile tale ?
dupa ce au vazut ca nu merge treaba si ca au inceput sa piarda sate la greu au intervenit problemele personale la toata conducerea (asa ceva e foarte rar pe triburi , doar la voi se putea intampla ;) )
bine fiule, voi sunteti miezu ...pacat ca nu mai sunteti pe harta :))

Cred ca tu esti cel cae aberezi ! Zion nu a facut nici un atac organiazat pe noi ! Zion a luat sate numai de la inactivi , sate care su fost recuperate imediat ! Intreaba-i pe oglishy si razvin si ei stiu. Si revendic , voi THOR erati prea departe de noi pentru a ne provoca sa dam stergere , dupa cum zici ;)
 

DeletedUser37971

de asta tipa corason ca intram in teritoriul vostru atunci cnd aveam razb cu nms
 

DeletedUser38860

Si noi am avut razboi cu NMS . Stiu ca a fost un PNA intre triburile noastre si s-a rupt prin luna iulie , cam asa , daca imi aduc eu aminte bine.
 

DeletedUser29025

andreyyy prietene, stiu mult mai bine decat ai crede cum a fost situatia :))
v-am facut capu mare cand ma atacati ;)
oricum nu e frumos sa ma laud eu asa ca mai bine ma retrag :))
cei mai buni au ramas pe harta , fie ca accepti fie ca nu lucrul asta :p
 

DeletedUser38860

Nu te supara , cu ce nick jucai? Macar sa stiu cu cine vorbesc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus