ARMADA vs ZION

  • Autor subiect DeletedUser38860
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser29025

nu ma supar, dar nici nu iti zic ;)
vorbesti cu mine, ajunge sa sti atata :D
 

DeletedUser40672

Andreyyy puiule, lasa etnobotanicele daca tot ai decis sa te ocupi de viata reala.
Balaurul ala de-l vezi misunand prin bucatarie, nu-i real :)
Cum ai dat tu stergere odata cu conducerea Sr-ului dar dupa vreo 2-3 saptamani te gaseai sa muti trupe prin sate cand ai fost atacat de Zion, parca vreo 23 ai pierdut in prima zi, imi amintesc bine? :D
Cum cereai sprijin la colegi daca tu stersesei contul? :)
Ti-am spus eu, las-o moale cu magazinele de plante, ca nu-i a buna, iti creeaza tot felul de scenarii in cap iar realitatea e crunta :)
Nu te mai trezi vorbind pe forumul extern, mai ales sa-ti dai cu parerea de lumea 22, i got news for u: Nu existi aici :)
 

DeletedUser40672

pep?

poate trebuia sa raspunzi la rubrica H vs Sh ca am vazut ca abera si acolo :)

revendic:

u have no idea what i'm capable of :))
 

DeletedUser39713

Sunt deschis sa imi impartasesti si mie de ce esti in stare...:> :)
 

DeletedUser37971

lor..stiu prea bine de ce esti in stare:D...imi dadui seama de pe 22;)))...mai exista armada apropo?:-?
 

DeletedUser38860

Andreyyy puiule, lasa etnobotanicele daca tot ai decis sa te ocupi de viata reala.
Balaurul ala de-l vezi misunand prin bucatarie, nu-i real :)
Cum ai dat tu stergere odata cu conducerea Sr-ului dar dupa vreo 2-3 saptamani te gaseai sa muti trupe prin sate cand ai fost atacat de Zion, parca vreo 23 ai pierdut in prima zi, imi amintesc bine? :D
Cum cereai sprijin la colegi daca tu stersesei contul? :)
Ti-am spus eu, las-o moale cu magazinele de plante, ca nu-i a buna, iti creeaza tot felul de scenarii in cap iar realitatea e crunta :)
Nu te mai trezi vorbind pe forumul extern, mai ales sa-ti dai cu parerea de lumea 22, i got news for u: Nu existi aici :)

:)). 2-3 Saptamani nu erau. Am mai stat 2-3 zile pe harta ( am intrat in ARMADA ) , a inceput scandalul cu [H] si atunci am dat stergere cont cu inca 2 colegi care mai ramaseseram. Sprijin n-am cerut , n-aveam pentru ce. App : Sa stapaniti sanatosi satele ! 23 am pierdut? :( Si eu vad pe twstats 40 si ceva. Dar te intreb ceva lory : Cand eram pe cont cate sate am pierdut in favoarea voastra? :)
 

DeletedUser40672

Papusel?
Hai sa nu ne mai cramponam de trecut, eu nu traiesc din amintiri, tu da :)
 

DeletedUser38860

Din pacate. Acum cred ca am facut o greseala renuntand la lumea 22 :(.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus