Armata-Harta-Privire grafica

  • Autor subiect DeletedUser22917
  • Data de început

DeletedUser22917

Sa se adauge la armata si cateva tipuri de nave de batalie.Sa fie pe harta si apa(rauri).Si la privirea grafica a satului sa se adauge pe undeva un doc pentru vapoare si langa el sa se vada putina apa.:D
 

DeletedUser7556

Sa se adauge la armata si cateva tipuri de nave de batalie.Sa fie pe harta si apa(rauri).Si la privirea grafica a satului sa se adauge pe undeva un doc pentru vapoare si langa el sa se vada putina apa.:D

Sunteti incredibili:

Triburile este un joc online, care se petrece în evul mediu. Fiecare jucător este stăpânul unui mic sat, pe care îl aduce la faimă şi putere.

Frate pentru tine "Evul Mediu" ce inseamna?
 

DeletedUser

contra...:( o sa devina "prea plin"
deja armele paladinului si biserica mi se par fara sens
 

DeletedUser

Sunteti incredibili:

Triburile este un joc online, care se petrece în evul mediu. Fiecare jucător este stăpânul unui mic sat, pe care îl aduce la faimă şi putere.

Frate pentru tine "Evul Mediu" ce inseamna?

Aha,in evul mediu nu erau vapoare :rolleyes:

"Gandire de gaga"
 

DeletedUser9568

Eu as vrea Pistol, Luneta, Lansatoare Nucleare, Vampiri si altele...

CONTRA
 

DeletedUser7556

Mda, ce ziceti daca am avea si o nava deaia cum era in "Star Wars" am fi invincibili, va dati seama cate arme are nava aia....:))))

CONTRA!:p
 

DeletedUser22917

ma refeream la vapoare...din lemn....de ex. cele de vichingi..
 

DeletedUser

Tu ai 1 zi de cand joci triburile, habar n-ai care-s trupele de aparare sau atac si deja vrei vapoare...
 

DeletedUser22917

bine......nu vreau vapoare..eu am dat doar o idee....si eu nu joc de 1 zi
 

DeletedUser

Sunteti incredibili:

Triburile este un joc online, care se petrece în evul mediu. Fiecare jucător este stăpânul unui mic sat, pe care îl aduce la faimă şi putere.

Frate pentru tine "Evul Mediu" ce inseamna?

in ton cu jocul propun sa se introduca : "camera de tortura"
acolo fiecare jucator ii va schingiui pe ADMINI dupa placul lui.
eu i-as trage pe roata! ( sau in teapa?):D:D:D:D
 

DeletedUser

REPET : "Daca nu va convine triburile dati "Stergere Cont" si apucati-va de robot invasion".
 
Sus