Armata romana de aur antrenata in sparta care joaca rentz

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser38225

Alianţă
Heroic Virtue
Heroic Virtue +

Inamic
Imperiul Roman
SPARTANII
Golaniii
Gold Generation
Rentz
Rentz.
Bravii Spartani
Rentz...
G0ld Generation

Începutul războiului
în data de 09.02. la ora 12:18:52
Durata războiului
12:11:06


Da doamnelor si domnilor si s-au unit ele cele 4 familii spre a-si demonstra puterea si strategia superioara de lupta, formand impreuna o armata care "nu poate da gres", formata din familiile Gold, R.T.Z , IR si =300= , aceasta armata era menita sa opreasca eroii a caror virtuti deranjeaza pe miseii care nu pot purta razboaie decat prin spionaj si manarii.


Sa vedem ce o sa iasa. :D
 

DeletedUser38225

si alianta vietii (o vom numi generic alianta vietii fiindca numele oficial e prea lung) face prima mutare ;)

Sirghiutza astăzi la ora 23:28 a spus:
Dragi prieteni,
Dupa cum bine stiti maine vom face primul atac organizat din istoria acestei aliante. Va rog foarte mult sa luati in serios acest atac deoarece este baza de la care vom pleca in lupta impotriva dusanilor. Va rog sa va contatati capitanii de echipa si sa va organizati in acest atac. este momentul sa ne impunem ca o forta pe aceasta lume. Nu avem scuza daca esuam acet ataca, asadar oricine trebuie sa se implice. Urez succes maine tuturor si sa vedem rapoarte spectaculoase.
P.S. Echipa mea mesaje v-am trimis astept sa-mi si raspundeti.
HAI LA TREABA.

Deci sa vedem maine spectacolul :)
 

DeletedUser

si voi va dati niste zmei ingamfati..care fac, dreg etc etc...
 

DeletedUser38225

Ma indoiesc ca noi ne dam "zmei ingamfati" si sunt destul de sigur ca, cel mult, ne dam zmei ;)
 

DeletedUser

Gata, au batut baietii la tobe si au strigat in goarna CHEMAREA LA RAZBOI NEAMULE!!! traiasca Rentz sau fostul R.S , fara ei aceasta lume nu avea farmec. :D
@macle , probabil o sa intelegi si tu vreodata ca triburile este un joc de distractie nu de prostie, totul se bazeaza pe calitate nu cantitate, defapt voi din R.S intotdeauna combinati frica si caramida in piept.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser43196

Ce sa faci army nu toata lumea e perfecta:),si legat de R.S nu ne mai tineti voi de grija ca putem avea grija si singuri de noii
 

DeletedUser

Ce sa faci army nu toata lumea e perfecta:),si legat de R.S nu ne mai tineti voi de grija ca putem avea grija si singuri de noii

Se spune putem avea grija de noi nu noii.
Hai sa-ti dezvaluiesc cateva aspecte legate de tribul tau care pe mine personal ma fac sa rad cu lacrimi , atat fun n-am mai vazut de ceva vreme...lipseste frizeru...fratele de caterinca :D


Imi place foarte mult aceasta parte scrisa de conducerea voastra Rentz sau R.S :

Va rog sa va contatati capitanii de echipa si sa va organizati in acest atac. este momentul sa ne impunem ca o forta pe aceasta lume.

Iar asta este maxima:

Sirghiutza a scris:

Te astept in Fortis! Da-mi mesaj si invitatia va veni imediat.


Intre timp diplomatia s-a mai incarcat putin:

Alianţă
Heroic Virtue
Heroic Virtue +
Inamic
Imperiul Roman
JUSTICE
G0ld Generation
Rentz...
Bravii Spartani
Rentz.
Rentz
Gold Generation
Golaniii
SPARTANII
Academy Of Just
 

DeletedUser38225

Expediat feb 10, 2013 15:05:00
Războiul dintre Imperiul Roman (dizolvat) şi Heroic Virtue s-a încheiat.


Of.. si asa se umflasera ei si se organizau si bateau.. dar intr-o zi totul s-a desumflat :))
 

DeletedUser38225

Apărătorul a câştigat
Noroc:
12.gif
15.8%
Moral:
14.gif
100%


Agresor:
14.gif
[player]ThePatriot11[/player]
Sat:
45.gif
[village](516|387)[/village]

Unitati:
43.gif
12AHAP_0.jpg

Număr:
32.gif
-s100-r-s100-r_-s0_-r_-s0_-r__20___-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s1_-r_-s0_-r
Pierderi:
23.gif
-s100-r-s100-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s0_-r_-s1_-r_-s0_-r
Apărător:
8.gif
[player]geodin10[/player]
Sat:
45.gif
Ascuns

Unitati:
43.gif
13AHAPM_0.jpg

Număr:
32.gif
Ascuns
Pierderi:
23.gif
Ascuns
Religie:
22.gif
Unităţile au fost credincioase Putere de luptă: 100%

Puncte la inamici învinşi obţinute de oponenţi:
Agresor:
14.gif
72
Apărător:
8.gif
320

Creat folosind Mytwstats Reports Converter[/quote]
 

DeletedUser43196

Se spune putem avea grija de noi nu noii.
Hai sa-ti dezvaluiesc cateva aspecte legate de tribul tau care pe mine personal ma fac sa rad cu lacrimi , atat fun n-am mai vazut de ceva vreme...lipseste frizeru...fratele de caterinca :D


Imi place foarte mult aceasta parte scrisa de conducerea voastra Rentz sau R.S :

Va rog sa va contatati capitanii de echipa si sa va organizati in acest atac. este momentul sa ne impunem ca o forta pe aceasta lume.

Iar asta este maxima:

Sirghiutza a scris:

Te astept in Fortis! Da-mi mesaj si invitatia va veni imediat.


Intre timp diplomatia s-a mai incarcat putin:

Alianţă
Heroic Virtue
Heroic Virtue +
Inamic
Imperiul Roman
JUSTICE
G0ld Generation
Rentz...
Bravii Spartani
Rentz.
Rentz
Gold Generation
Golaniii
SPARTANII
Academy Of Just

Maria ta eu am jucat doar pe 2 lumi cu R.S nimic mai mult ,si pe lumea 31 neau lasat la greu cand se bateau in piept cu NOFA ,tribul a ramas pe mana mea si a altor 2 jucatori (santinela67,AK-OROKIMARU-AK) cand se clatina,din chestia asta mi-au lasat un gust amar;),si nui tribul meu eu nam treaba cu R.S-u, triburiile pe care le voi urma oriunde cand mi se va cere va fi AKA si nimic mai mult + triburiile T-J si FIIND! in care am reusit sami fac un grup de jucatori cu care pot juca pe alte lumi;)
 

DeletedUser42848

Alianţă
Heroic Virtue
Heroic Virtue +

Inamic
Imperiul Roman
SPARTANII
Golaniii
Gold Generation
Rentz
Rentz.
Bravii Spartani
Rentz...
G0ld Generation

Începutul războiului
în data de 09.02. la ora 12:18:52
Durata războiului
12:11:06


Da doamnelor si domnilor si s-au unit ele cele 4 familii spre a-si demonstra puterea si strategia superioara de lupta, formand impreuna o armata care "nu poate da gres", formata din familiile Gold, R.T.Z , IR si =300= , aceasta armata era menita sa opreasca eroii a caror virtuti deranjeaza pe miseii care nu pot purta razboaie decat prin spionaj si manarii.


Sa vedem ce o sa iasa. :D



Unde mai pui ca acesti pustani multi cu varste cuprinse intre 10-15 ani,abia acum invata ortografia la scoala,fiind 50% analfabeti,dar ei joaca triburile,sunt cei mai cocosi,ca pot bate si pe cel mare chiar daca are 30-40 ani si nu ii cearta nici mama si nici tata....pfffff asta merita inno sa joace doar pustanii de 10 ani acest joc,da de n-ar putea baga ei bani pe CP ar fi si mai bine :D
 

DeletedUser38225

un lucru am de precizat,imaginea de la semnatura este satanista(ma refer la stea) :)

Iti garantez ca orientarea mea religioasa nu e satanismul :p

Cat despre rentz.. stati ca face acuma intemeietoru nobil si sa vezi cum ataca toata familia un singur jucator, ca sa ia intemeietoru sat :)))
 

DeletedUser32965

de ce esti rau ?:eek: aia se numeste atac organizat [a la rentz :)))))]
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Topicul asta are menirea de a...?

Sper ca raspunsul nu este de a face spam sau de a se certa membrii.
Va rog sa incetati cu atacurile la persoana, chiar daca persoana respectiva stie sa joace sau nu jocul, sau daca are 10 sau 50 de ani. Acestea sunt irelevante deoarece menirea unui joc este de a relaxa si de a distra, nu doar de a-l juca pentru victorie.
Va multumesc!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus