Armata romana de aur antrenata in sparta care joaca rentz

  • Autor subiect DeletedUser38225
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser32965

Topicul asta are menirea de a...?

Sper ca raspunsul nu este de a face spam sau de a se certa membrii.
Va rog sa incetati cu atacurile la persoana, chiar daca persoana respectiva stie sa joace sau nu jocul, sau daca are 10 sau 50 de ani. Acestea sunt irelevante deoarece menirea unui joc este de a relaxa si de a distra, nu doar de a-l juca pentru victorie.
Va multumesc!


Asa este :), ai dreptate.
Pai voi nu va ganditi ca daca nu ar exista Rentz atunci nu am mai avea ce farma si ce innobila ?:eek:
 

DeletedUser

Parte 1:
Triburi: R.T.Z R.T.Z. RT.Z,
Parte 2:
Triburi: H.V H.V+

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 504
Tabăra 2: 202
Diferență: 302

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 88
Tabăra 2: 11
Diferență: 77

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,983,695
Tabăra 2: 1,912,295
Diferență: 3,071,400

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 866,542
Tabăra 2: 107,930
Diferență: 758,612

chart
542[/img]
 

DeletedUser

De pe lumea 32,si nu am pus si aliatii ca era mai grav...

nu pe bune acum daca se vrea sa se faca propaganda familiei H.V se putea face mai tarziu cand apar nobilii,sate full atac
 

DeletedUser

De pe lumea 32,si nu am pus si aliatii ca era mai grav...

nu pe bune acum daca se vrea sa se faca propaganda familiei H.V se putea face mai tarziu cand apar nobilii,sate full atac

Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Rentz. 0 0 25.049 5.737
2 Gold Generation 0 0 5.008 22.280
3 Heroic Virtue + 0 0 16.699 18.672
4 Rentz 0 0 5.056 15.870
5 Heroic Virtue 0 0 51.828 33.451
6 Rentz.. 0 0 4.311 7.025

Sa imi spui si mie care este diferenta.
 

DeletedUser

Saracii copii!!! Isi fac academii toti putoii si parca vad de pe-acum ,rezultatele naspa de la bacul din vara.Mai HO mah cu academiile. Mai intai luati bacul si apoi intrati la facultate,academicienilor. Nu v-ajunge UNA?!! VRETI 10-15!!!:D
 

DeletedUser35216

cand au facut astia 4 mil de puncte?
Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 4,983,695
Tabăra 2: 1,912,295
Diferență: 3,071,400
eu am verificat! tribul de pe locul 1 are 200 000 de puncte...
cred ca ai gresit lumea cand ai facut statistica...
 

DeletedUser36524

Acest topic are menirea de a aduce in atentia publicului marele trib H.V care joaca triburile pe L32 de trei saptamani si deja simt nevoie de a avea o parte separata pe forum. Razboiul nu merge asa bine cum va laudati voi aici :) Eu inca astept sa vad ce mi-ati pregatit de cateva zile incoace... :D
 

DeletedUser

Pe mine nu prea ma intereseaza ce e cu rentisti. Ce mai fac ultrasii?!! Cum o mai duc cu razboaiele?!!Cand am plecat eu in vacanta aveau multe razboaie pe cap?! Mai rezista ?!!:D
 

DeletedUser32965

Acest topic are menirea de a aduce in atentia publicului marele trib H.V care joaca triburile pe L32 de trei saptamani si deja simt nevoie de a avea o parte separata pe forum. Razboiul nu merge asa bine cum va laudati voi aici :) Eu inca astept sa vad ce mi-ati pregatit de cateva zile incoace... :D

asteptarea va merita, trust me ;) :))
 

DeletedUser

Pe mine nu prea ma intereseaza ce e cu rentisti. Ce mai fac ultrasii?!! Cum o mai duc cu razboaiele?!!Cand am plecat eu in vacanta aveau multe razboaie pe cap?! Mai rezista ?!!:D

Iti spun eu ce fac....inca se gandesc cum sa organizeze atacul ala pe mine...si-au pregatit deja full-urile...trenuletele...doar ma asteapta sa nu fiu on ca sa imi ia satul de 1,2k...au auzit ei ca e curvasaraie mare la mine in sat...orgii peste orgii...si petreceri...avem si propriu IMAX... :D
 

DeletedUser4920

Thread-uri impotriva la nabs ? deja ?

Am lipsit 2 saptamani si scoate altu thread cu asta plm trebuia sa dau mesaj global sa ma astepte :(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus