Armata

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Buna seara...acum o ora tocmai am avut surpriza de a primi niste ajutor din partea jocului....tocmai mi s-a inmultit cavaleria usoara....:p
Sper ca nu o sa am probleme din cauza asta...daca este vreo problema cu jocul as vrea si eu un raspuns
 

DeletedUser

Pai din 128 (cred...ca imi faceam ceva armata) acum am 210 :O
PS: Daca nu este nici o problema ii tin ca nu ma supar :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu mah...e problema de la servar.
doamne da si la mine pomana dasta.
ca eu am 600 cav(aproximativ)
da si un nobil(as vrea inca trei dar zic sa nu fiu neam de traista) si dami si satul lu ala de langa mine ca are minele bune.
aaaaaa..si dami si un cont premium ca mia expirat ala:))

Amin!
 

DeletedUser

a deschis vrajitorul din oz un topic...este problema de server...deci au confirmat distractia....sa ne asteptam sa fim atacati poate cu zeci de mii de turpe...ca nah daca eu am 2000 de cai se vor face 4000 la altul....
cu asta am ramas fara cuvinte...
 

DeletedUser

a deschis vrajitorul din oz un topic...este problema de server...deci au confirmat distractia....sa ne asteptam sa fim atacati poate cu zeci de mii de turpe...ca nah daca eu am 2000 de cai se vor face 4000 la altul....
cu asta am ramas fara cuvinte...

adica la mine... sa il atac pe... zuper??? :)
 

DeletedUser

e enervanta faza mai ales cand nu mai ai ferme in sat:)))) :p din nefericire nu mai pot face nobil, ajuuuutor adminilor, stati putin ca-i trimit la atac, poate in loc de 2500 o sa-mi iasa 5000 si o sa am populatie 30.000

Domnilor eu cred ca cei de la triburile au adus in joc 1 milion de femei super bune sa se imperecheze cu oamenii si 1 mil de iepe sa se imperecheze cu caii :D , dupa ce vine calu de la farmat se mai destinde si el putin;). Cum se rezolva problema? sacapam de aceste femei care ne pandesc luptatorii.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce naiba se intampla??? imi apar cam 1000 de cavalerie usoara in plus pe ora, mi=au umplut fermele (ciudat, in dreapta sus imi apare ca am 18000 de oameni din 14 500 la care as avea dreptul), si nu mai pot construi nimiiic :mad: :mad: :mad:

ce fac, plec sa atac vecini nevinovati numai ca sa scap de pacoste? :D
 

DeletedUser

Mi-am pierdut toata armata la unul in sat pentru ca in loc sa faca 12 ore pana la el a facut doua ore si nu am mai apucat sa trimit cavaleria inainte!!!!!
Armata trebuia sa ajunga la el la ora 08.20 si am primit rapoartele aseara intre 23 si 00,ce naiba se intampla?:mad: :mad: :mad: :mad:
 

DeletedUser

Mi-am pierdut toata armata la unul in sat pentru ca in loc sa faca 12 ore pana la el a facut doua ore si nu am mai apucat sa trimit cavaleria inainte!!!!!
Armata trebuia sa ajunga la el la ora 08.20 si am primit rapoartele aseara intre 23 si 00,ce naiba se intampla?:mad: :mad: :mad:

Eu am trimis trupe de sustinere cuiva, trebuiau sa ajunga in 28 de ore si au ajuns dupa nici 12.
Sper sa se rezolve cat mai repede, ca asta nu mai e joc. Adica e un joc care se joaca singur:))))
 

DeletedUser

Mesaj pentru suport si admini: daca reparati povestea, va rog sa n-o faceti (si sa nu-mi luati calaretii inapoi) inainte de trei ore de acum incolo. I-am trimis la praduit sate parasite (numai, pe cuvant! :D ), si consider ca merit sa mi se intoarca acasa cu prada, ca despagubire, avand in vedere ca am pierdut atatea ore din cauza ca mi-au blocat ferma.

(nu ma intrebati de ce nu i-am trimis mai devreme, abia acum mi-a venit ideea. stiu, e patetic! :eek: )

Edit : am uitat sa pun mai multe emoticoane dar sper ca e evident ca mesajul asta e o gluma. adica, mi-ar place sa mi se intoarca cu prada, dar cu cat reparati jocul mai repede cu atat mai bine:)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hopa...am 3 paladini... iar fermele sunt pe overload...am auzit ca s-a cam dat peste cap tot serverul...sper sa nu fie probleme...Ma intreb daca atac cu 3 paladini se fac mai multi?
 

DeletedUser19

am atacat un sat cu nobil si o groaza de armata...si totul sa ruinat,toata armata pierduta...ala pe care lam atacat nu are deloc armata si nu am atacat noaptea......e posibil sa se fi intamplat din cauza serverului?....
 

DeletedUser19

hai taci...am invatat sa citesc cand eram mica:p..stiu sa citesc si l-am citit app...nu tiam pus tie intrebare...stiu ca tu nu imi poti da un raspuns...am pus-o ptr cei mai competenti:p(sry ptr off-topic)
 

DeletedUser

se pare ca serverul a revenit iar acum se lucreaza la el din mers. in eventualitatea repetarii acestor neplaceri va rugam sa trimiteti un tichet la suport cu lucrurile care nu ar fi trebuit sa se intample in sat si sa nu deschideti alte topicuri
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus