Arme paladin

DeletedUser

Deschid acest topic pentru a vedea daca a gasit cineva arma la paladin, sau cat mai aveti pana o gasiti. Eu am 83%, dar sincer sa fiu nu prea am avut ce ataca, asa ca a stat mai mult la carciuma din sat decat in lupte...
 

DeletedUser

mai mare ghinion nu puteai sa ai, e ceea mai naspa arma pentru inceput.
 

DeletedUser

Flama lui Aletheia
Măreşte puterea de distrugere a catapultelor la atac cu 100% şi în apărare de zece ori.
 

DeletedUser

Eu nu am arme asa de bune :(:(:(:(


Spada lui Ullrich: Măreşte puterea de atac a luptătorilor cu spada cu 40% şi cu 30% în apărare.

Arcul lui Edward: Măreşte puterea de atac a arcaşilor cu 30% şi cu 20% în apărare

si am 18% pana la gasirea urmatorului obiect
 

DeletedUser

Eu nu am arme asa de bune :(:(:(:(


Spada lui Ullrich: Măreşte puterea de atac a luptătorilor cu spada cu 40% şi cu 30% în apărare.

Arcul lui Edward: Măreşte puterea de atac a arcaşilor cu 30% şi cu 20% în apărare

si am 18% pana la gasirea urmatorului obiect

ai deja 2 arme:confused:
 

DeletedUser16062

Puncte: 417
Rang: 17857
Inamici învinşi: 8 (18469.)
Trib: ~MoD~


poi la cati a omorit cred si eu ca are 2 arme:))))
 

DeletedUser

pai pentru asta exista o explicatie de ce are 2 arme... poate a picat de la inceput cu bara aia pe -...%, asa am patit si eu pe lumea 5, aveam -140% in 3 zile am primit 3 arme, pe urma 4 zile nam primit nimik si mia revenit de pe minus pe plus, iar armele miau ramas !!!
 

DeletedUser

Arcul lui Edward

Arcul lui Edward: Măreşte puterea de atac a arcaşilor cu 30% şi cu 20% în apărare.:mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Toporul lui Thorgard

După cercetarea mai exactă, reiese că are următorul efect:

Toporul lui Thorgard: Măreşte puterea de atac a luptătorilor cu toporul cu 40% şi cu 30% în apărare.
mereu am noroc :D
 

DeletedUser

Se vede, eu numai pe lumea 9 am inceput cu toporul, ca intradevar e ceea mai buna arma de inceput.
Eu in continuare astept arma, ca nu prea am ce ataca, am numai vecini activi care nu prea au resurse deloc, basca o gramada de aliati in zona.
 

DeletedUser

Telescopul lui Kalid

Spionii văd în orice caz toate trupele din afară.
... bunicel :p
 

DeletedUser

Binoclu` lu` Ghita

Mareste distanta trupelor care sosesc cu 24 de ore
 

DeletedUser

Sceptrul lui Vasco

Nobilimea coboară adeziunea unui sat dusman cu cel puţin 30. In afară de aceasta, puterea de luptă se măreşte cu 30% la atac şi cu 20% la apărare
 

DeletedUser

le am pe toate ... da nu-mi place scepttrul ... yuch e prostie mare...
in schimb la aparare folosesc arcul lu edward ... am f multi atcasi ...
 

DeletedUser

am acea lance care cred ca e dementiala tinand cont de importanta cavaleriei
 
Sus