Artwork

DeletedUser

Stiu ca pe forumul acesta avem multi talentati si multe talentate, asa ca am deschis un topic, care se adreseaza celor care au desene mai speciale, indiferent de tema. Eu ii invit sa ni le arate si noua, sa va mandriti si voi cu darul vostru. Si ca sa fiu eu politicos, o sa pun eu primul, un desen facut alaltaieri



Nu e fenomenal, dar in stilul asta desenez eu:D
Acum e randul vostru:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Stiu ca forumul acesta avem multi talentati si multe talentate, asa ca am deschis un topic, care se adreseaza celor care au desene mai speciale, indiferent de tema. Eu ii invit sa ni le arate si noua, sa va mandriti si voi cu darul vostru. Si ca sa fiu eu politicos, o sa pun eu primul, un desen facut alaltaieri



Nu e fenomenal, dar in stilul asta desenez eu:D
Acum e randul vostru:p

bravo pastreaza-ti stilul si incearca sa il pastrezi cat mai unic , in fond te reprezinta pe tine :)
 

DeletedUser

Eu o sa mai postez pe seara, cand o sa am timp, acum am de invatat pentru teza, azi pt. gramatica, la geografie, la istorie, la fizica si la religie:)) Daca imi dadea de invatat si la sport era tacamul complet:))
 

DeletedUser

nu se mai incumeta nimeni:D
dar desene originale nu luate de pe net:p
 

DeletedUser

apxlmt66851202.jpg


Nu ma intrebati ce reprezinta. Eram la un curs de legislatie. :D
 

DeletedUser

parca mai am si eu niste desene pe unele caiete din liceu le caut si eu si poate pun o poza mai pe seara
 

DeletedUser

le cauta cam de un an deci cam slabe sansele sa le mai gaseasca acum :))
 

DeletedUser

deci asta a fost viziunea artistului, nu e fotografie, e creatie :p

imi amintesc ca in perioada respectiva am fost la o sedinta cu parintii organizata dupa ora de desen, copiii avusesera de desenat o albina si lucrarile erau pe banci; peste tot desene de copii, albine mari, colorate, cu ochi mirati bla bla bla, doar al meu avea ceva mic mazgalit intr-un colt - era o albina desenata in marime naturala care arata groaznic, si pentru ca detaliile ii luasera foarte mult, nu mai avusese timp sa deseneze decat inca o floricica tot la scara, pe o foaie mare ramasa alba :((

sper ca nu va intra niciodata pe aici, acum e mare si nu ar suporta astfel de actiuni ale mele
 
Sus