ASEDIU F. & Back! F. vS. Real F.

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser44048

Parte 1:
Triburi: Real, Real., CLS, SKIN, [DRO]
Parte 2:
Triburi: Ased!u, ASED|U, ASEDIU, Back!, NBZ, !Back

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 219
Tabăra 2: 405
Diferență: 186

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 28
Tabăra 2: 26
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 438,696
Tabăra 2: 1,178,807
Diferență: 740,111

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 71,329
Tabăra 2: 85,989
Diferență: 14,660

chart
 

DeletedUser42770

E hai ca nu stam rau :) Si asa ne dadusera toti morti inca de la inceput :)
Vedem pe viitor ce va fi !
Bad ar trebuii sa incepi sa misti ceva :))

Ps: Imi poate spune si mie cineva Relatiile Diplomatice dintre Monroe si KZFS ?
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Ce sa misc ? Trupele mele se misca non stop prin carciumi iar eu pe la pariuri..
La razboi o sa dau sa iau ceva sate pentru ca am cazut pe locul 2 si nu-mi place :D Odata eram si eu primul la ceva
21.gif
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Lethal,noi vorbim despre razboi si exclusiv despre razboi ! Daca nu ai vedea spam,ai vedea scandal ca ar venii toti nemultumitii sau toti incordatii din triburile aflate in razboi si ar iesii aici mare tam-tam. Asa ca multumeste-te cu ce ai ! :D
 

DeletedUser42770


Urat ... foarte urat ... ar fi fost interesant un razboi intre kzfs si monroe, dar au mers pe logica si daca continua la fel isi vor imparti harta jumate jumate ...
Jucatori experimentati in ambele tabere si avand in vedere ca am prieteni in ambele nici nu as sti cu cine sa tin .
Pe de o parte Tyvokka il tin minte parca de pe 32 eram in Ibidem impreuna face echipa exceptionala cu bd in actiune sa nu mai punem ca e nbz cu ei + KATAMAN care sunt trupa de shock atat in organizate cat si in timp online petrecut in joc ... pe 3 dintre ei ii cunosc foarte bine + restu care sunt si ei din trib jucatori exceptionali.
De cealalta parte la fel nu avem ce discuta ... la fel o trupa criminala cu Hef@ , Ledger , comando , dacu , jerry si sorin + restu care la fel extrem de experimentati.
Dar sa nu ne pronuntam inainte ... totul va depinde de Diplomatia ce o vor adopta fiecare + dupa data de 11 chiar daca e prematur sa spun asta ce jucatori isi vor adauga echipelor !
Tin sa precizez ca vor avea de furca KZFS mai mult decat Monroe dupa parerea mea pentru ca daca se tin de treaba baietii de soc alias Back + Asediu + I NBZ va fi Haos general :)) Dar diplomatia + recrutarile vor decide totul !
KZFS daca vor gestiona situatia cum trebuie vor avea de castigat ... daca vor merge pe scandal cu jucatori precum Squad sau Ev0lutie,Dubbber etc sau din ASEDIU , Treponti,Rege Bass, dyabolycu ... cam toti jucatori cu o lume castigata sau ajunsi pe ultimele sute de metrii care lupta pana la ultima lance va fi dezastru general si va fi castig de cauza in favoarea Monroe !

Oricum razboiul de final daca amandoua triburile se tin de treaba va fi cel mai interesant ! Probabil unul dintre cele mai bune din ultima vreme daca nu dintre toate lumile .
Rar am vazut asa contingent de jucatori exceptionali pe metru patrat intr-o lume !
Ma contrazice cineva ? Gresesc ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser44410

Tocmai de asta si joc ... Cel putin pana acum aici chiar poti sa zici ca nu stii cine inchide lumea :p Pare destul de echilibrata.. Dar sa vedem ce ne rezerva viitorul :D
 

DeletedUser45193

cam ai dreptate ce zici artistule... in KZFS sunt foarte multi jucatori experimentati si de pe lumea 24 si o parte de pe 32... Dar si monroe face valuri mai ales in K55... e ca si a lor:)) din top 20 jucatori continent 15 sunt de la ei... oricum va fi o lupta sud vs nord cu avantaj mare din partea sudului
 

Zone

member
Scor reacție
15
Nu va grabiti cu pronosticurile:) Istoria lumii 32 e dovada vie ca nu mereu favoritii ajung la final:)
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Prietene,tu ai o problema grava ! Vorbesti singur ! Si inca ceva,dublul post se taxeaza,triplul post te poate trimite in vacanta deja :D
 

DeletedUser42057

Parte 1:
Triburi: Real, Real., CLS, SKIN, [DRO], ~H~
Parte 2:
Triburi: Back!, !Back, ASEDIU, Ased!u, ASED|U, NBZ, GT

Timeframe: 21/02/2014 21:59:28la02/03/2014 13:58:21

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 124
Tabăra 2: 258
Diferență: 134

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 21
Tabăra 2: 14
Diferență: 7

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 271,199
Tabăra 2: 913,321
Diferență: 642,122

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 62,865
Tabăra 2: 43,776
Diferență: 19,089

chart


Actualizare...
 

DeletedUser

harta

Triburi: Real, Real., CLS, SKIN, [DRO]

Triburi: Ased!u, ASED|U, ASEDIU, Back!, NBZ, !Back
 

Atașamente

  • ro38.jpg
    ro38.jpg
    7,7 KB · Vizualizări: 86

baD rullz

member
Scor reacție
98
Dezavantajati,dezavantajati dar sti vorba aia cu : "Buturuga mica rastoarna caru' mare ." . Se cam reflecta si in statistica treaba asta !
Pacat ca suntem noi departe de voi :D
 
Sus