ASEDIU F. & Back! F. vS. Real F.

  • Autor subiect DeletedUser42057
  • Data de început

DeletedUser42057

Marele razboi... Back! & ASEDIU nu s-au atacat cu REAL totusi;) Noi doar ne-am facut treaba si i-am scos pe fostii |S| (actuali academie Asediu) din centru si cam atat:D
 

DeletedUser42770

Bine gata iertare ca spune lumea dupaceea ca bag strambe :))
Oricum nu vreau sa rupeti aliantele ! Vreau sa vad la final un scandal mare cum nu am mai vazut de pe lumea Beta / 1 :))

Bineinteles stiti voi vorba : E razboi pe timp de pace respectati-va parintii !
Asta insemnand ca si castigatori dar si invingatori vor da mana la final , altfel ce farmec ar mai avea jocul daca nu ar fi respect reciproc !
Oricum sper macar pe lumea aceasta sa nu vad tradari de prin interior , interventii din alte directii ( cine stie cunoaste ) , schimbari de tabere si alte manarii ieftine si de prost gust !
 

DeletedUser42770

Ok bateti-va toti omorati-va respectati-va iar pe bad rullz nu-l respectati si nu ii permiteti nimic :))
 

DeletedUser28625

Pot sa stea linistiti cei din Sparta ca Back! sunt ocupati cu barbare si inobilari interne.

Dupa ce DuBBer imi zice sa facem un organizat la 20 de ore si imi cere sa ii mai trimit si sprijin pe un sat peste noapte cand stia ca nu sunt ma da afara si ma inobileaza...
Ca asa stiu ei sa stea in top, pe extern avem o vorba... point wh*re
 

DeletedUser42057

Cei slabi de inger si bobocii in triburile au plecat,pleaca si vor pleca de la noi din trib...s-au speriat de voi :)) "buturuga mica rastoarna carul mare...mai ales daca are prieteni niste pietre mai mari" :))


ON: Felicitari celor din Back! pentru organizatul facut pe noi !
 
Ultima editare de un moderator:

baD rullz

member
Scor reacție
98
Off,off..Pacat ca aici a fost organizatul :))



Parte 1:
Triburi: Back!, Back!!
Parte 2:
Triburi: RIP 3, RIP, RIP 1, SPARTA, SP@RT@, RIP 2

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 87
Tabăra 2: 65
Diferență: 22

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 2
Diferență: 18

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 469,304
Tabăra 2: 168,842
Diferență: 300,462

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 134,614
Tabăra 2: 17,166
Diferență: 117,448

chart
 
Sus