ASII vs. APPLE( fara academii)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser25287

Si ce e de ras ?!

mai dar tu nu ai observat ca rasul pentru el este o religie? el rade isteric la orice replica indiferent daca este o farama de amuzament implicat sau nu, asta e felul sau, e prea mic din toate punctele de vedere si lupta cu disperare sa se faca remarcat.
 

DeletedUser

ce draci pe aici pe 25 si eu:))
am avut ceva pauze si am fost anuntat de persoana care gestioneaz conturile mele de noutati:))
am timpit cind am vazut ce este pe aici::)))))
 

DeletedUser39475

mai dar tu nu ai observat ca rasul pentru el este o religie? el rade isteric la orice replica indiferent daca este o farama de amuzament implicat sau nu, asta e felul sau, e prea mic din toate punctele de vedere si lupta cu disperare sa se faca remarcat.

E jenant omul... Penibil, ridicol si toate "calitatile" astea "superioare" .
 

DeletedUser25287

Pai cam asa este turcule pe forumul fiecarei lumi ceva mai recente, conturi relativ mici deci razboaie care au audienta avand in vedere ca la nivelul asta 1, 2 sate conteaza si se aprind spiritele ca de obicei din orice, stii tu cum e ;)

PS; Cauta-ma pe joc, tot cu acelasi cont joc ( singurul cu care am jucat dealtfel pe orice lume ).
 

DeletedUser39475

Da-ti si tu seama. Si nu-l jugnesc. Doar ii spun verde in fata parerea mea despre el !
 

DeletedUser32395

Hei Hei lasati'l pe arathorn !!!
da?nu va comparati cu el =))
va rog frumos!! :)))
=))
 

DeletedUser

2 pe cont sau cum?

75 pe cont...asa vreti sa ne bateti voi la jocul asta nici coplayer nu stiti ce inseamna,imi pare rau de voi dragilor pana la urma e un razboi intre triburile noastre,dar chestia este ca voi sunteti aia mai inferiori si voi aveti gura mare :(
 

DeletedUser

Aveti la dispozitie 3 ore sa va stergeti singuri postarile de spam sau veti fi sanctionati conform regulamentului!
 

DeletedUser22378

dupa cum arata harta... Apple vs ASII (fara academii) ...razboiul nu are nici un rost si din cae vad nici cu toata familia asasinilor...sunt putini in zona apple...iar asasini sunt pe margine...

dupa parerea mea asasini vor pierde satele din zona apple..:.
 

DeletedUser

dupa parerea mea,razboiul e inchis.Deci prin urmare acest topic nu isi mai are rostul
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus