ASII vs. APPLE( fara academii)

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16039

Ia, ce mesaj am primit de la unu din ei. :D


LookandSmile în data de 29.07. la ora 19:30
te rog frumos sal cuceresti mai repede pe pepolino deoarece pe satul 02zzz are atac si ma atacat si mia spart o gramada de armata.....eu pot sal distrug acum dar ai zis sa til las tie.ia masuri cu el te rog si inobileazal cat mai repde.

Jason.Statham în data de 29.07. la ora 19:34
:)

Presimt ca o sa fie distractiv sapt viitoare. :D
 

DeletedUser

mnooo are sate mici look asta :( hai langa mine jason,iti dau un mesaj cu un sat aproape gol :))
 

DeletedUser

cine sunt asii astia ma de faceti atata tam-tam? :)))

Parte 1:
Jucători: rares69
Parte 2:
Triburi: ASII

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Cuceriri totale:


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2
Tabăra 2: 0
Diferență: 2

chart


rares vrei sa postez aici rapoarte cu stilul tau de atac ???Ai luat si tu sate de la un jucator ce sia trimis trupele departe de acasa.A renuntat la joc,si mia dat sitter.De arat la lume cum ai tu satele de atac,rade toata harta de tine :))Manuta te si concediaza:))de vad ce sat de atac ai :))si cum ataci :))Deci nu comenta , ca postez rapoarte pe forum si trimit si la tine in trib ,sa rada si aia cat am ras in asii de tine :))
 

DeletedUser16039

Important e ca v-a luate sate ;)
A scos in evidenta faptul ca sunteti slabi :)
 

DeletedUser

O sa dispara la fel ca cei care erau pe 1 cand s a deschis lumea....un trib cu 400 jucatori si 4 academnii plus mamuti din familie cat crezi ca rezista???:D:D:D:D
Bafta celor din Apple...

Depinde mult si de organizarea triburilor,si membrilor . Daca te ocupi de trib,poti coordona si o mie de membrii daca e nevoie,plus ca mai alegi niste conducatori capabili pentru asta,e foarte usor :)) Nimeni nu se plange de nimic,si totul e OK.Probleme interne nu se anunta :)))
 

DeletedUser16039

sate goale ia oricine :)))

Si alea sunt sate, si sa-ti zic sincer, in momentul asta al jocului caut sate mai vulnerabile sa nu am pierderi. Cand o sa am 10-12 fulluri de atac n-o sa ma mai uit la 1-2 fulluri pierdute. Dar in situatia de acum, nu ma deranjeaza ca-s goale sau slab aparate. ;) Cel putin, asta e strategia mea.
 

DeletedUser

pai hai ca daca tot ai dezvoltat subiectul,eu cred ca tu ai auzit ca in atac bagi topoare ,usori si berbeci cel putin astea,da rares inca nu stie din ce e format un sat de atac.
 

DeletedUser16039

Lasa ca am avut si eu momente cand am dat la nervi cu apararea :)))
 

DeletedUser

rares vrei sa postez aici rapoarte cu stilul tau de atac ???Ai luat si tu sate de la un jucator ce sia trimis trupele departe de acasa.A renuntat la joc,si mia dat sitter.De arat la lume cum ai tu satele de atac,rade toata harta de tine :))Manuta te si concediaza:))de vad ce sat de atac ai :))si cum ataci :))Deci nu comenta , ca postez rapoarte pe forum si trimit si la tine in trib ,sa rada si aia cat am ras in asii de tine :))

dami si mie sa vad cum am luat,ca numai am :D...daca am luat un sat cedat jur ca dau stergere cont :)) hai trimite rapoarte sa vedem :)).Ai ras dara cu asii de mine...dupa ce vam luat satele :))

LE: spui ca se lasa de joc,deaia dadea ca disperatu la recuperare? :)) ca se lasa de joc? :)) dadea cate 1 fake pe restul satelor si dadea la recuperare :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

macar de era un jucator de o talie mai inalta,mai ziceam si,dar chiar el care ne innobileaza fermele :(

Sate (9) Coordonate Puncte
ASII 575|452 3.645
ASII2 574|444 2.668
ASII3 578|448 5.672
ASII4 479|456 2.137
ASII5 571|451 2.785
ASII6 569|438 2.395
ASII7 574|445 301
ASII8 573|445 880
ASII9 573|449 1.192
 

DeletedUser16039

Priveste partea plina a paharului. Creste satele. Da-i mesaj si zi sa ia d-alea bonus :D
 

DeletedUser

neh,nu ma leg de oameni,fiecare are strategia lui :)

Parte 1:
Triburi: ASII
Parte 2:
Triburi: Apple

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 492
Tabăra 2: 143
Diferență: 349

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 3
Diferență: 0

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 844,918
Tabăra 2: 456,483
Diferență: 388,435

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11,801
Tabăra 2: 10,503
Diferență: 1,298

chart
 

DeletedUser

ASII7 574|445 301 ? alea-s puncte , nu ? pariu ca satul asta il ataca de aia l-a si innobilat ? groaznic trebuie sa te simti cand te ataca un minuscul din asta :(
 

DeletedUser

rares da zile la baieti cum ai tu satele de atac ,din ce iti sunt formate :)) 4500 topoare :))5000 topoare :)) ,3400 topoare :))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus