Asta este Ex + REVO :)

  • Autor subiect DeletedUser48261
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser48261

Discutie Unnamed acum cateva zile.

https://ibb.co/fCoC3n

Concediere Unnamed - verificati ora va rog la care am fost concediat.

https://ibb.co/gw6bUS

Mesaj Petre (Talpa aka 3301 aka Zealot pe ro 63 - mare imparat in Ex - joaca doar sub talpic REVO)

Printul lui Talpa in care imi arata ca am fost concediat de Unnamed - http://prntscr.com/jf2dzu
Printul meu cu mesajul lui Talpic - https://ibb.co/hZnBw7

Asadar, aveti in fata un mic impacientat care recurge la orice lucru pentru a se razbuna, pentru a isi etala frustrarile, pentru ca este instabil.
[player]3301[/player] este marele vostru imparat. O sa jucati cu el, o sa jucati in asa fel incat sa ii faceti pe plac cu orice, ajutand fiecare jucator care face parte din anturajul lui, apoi o sa va treziti fara trib, innobilati intern. Ca asa este procedura pentru ei.
Hai sa simplificam un pic.
Pentru cele intamplate aici pe ro63, pentru ca le tinem piept pe harta, pentru ca ii dominam in anumite zone si o sa o mai facem mult si bine, s-a recurs la concedierea mea pe ro61. Trib in care eu eram la fel in conducerea tribului, trib la care am pus osul la treaba absolut cu orice. Dar acesti indivizi care se cred imparati au parolele de joc ale celor care au drepturi de intemeietor acolo si au recurs la etalarea acestei frustari. Nu stau sa caut castigari de lumi, nu stau sa castig pe nedrept, dar este oricine martor acolo ca am facut treaba foarte buna la conducere si nu numai atunci cand multi erau inactivi. Dar ca peste tot, si in lumea reala si in cea virtuala, lumea ramane pasiva, lumea pentru un sat in plus se vinde, se insoseste in ultimul hal, lumea pentru o astfel de razbunare este in stare de orice si trece peste orice calitate umana.
In fine...nu stam sa ne plangem ca nu are rost deloc. Mergem inainte.
Vroiam doar sa va explic cu cine jucati, de cine sunteti condusi si unde o sa ajungeti impreuna cu ei.

P.S. : Alianta cu RS se pastreaza pe ro61 pana la final. Exista o intelegere in care 30 jucatori din ambele triburi o sa fuzioneze intr-unul singur. Practic Gentle a facut asta de frica, pentru ca nu sunt mai buni decat RS pe harta deloc si si-au asigurat ei castigarea lumii prin asta. Nimic mai josnic, bineinteles. Acum se recurge la concedieri fara motiv, la innobilat intern fara vreun motiv, fiecare care nu e in gasca lor este atacat asa instant si innobilat. Nu are rost sa puneti intrebari de genul "Ce s-a intamplat ?" sau "De ce am fost concediat?" pentru ca nu o sa primiti raspunsuri deloc. Va agitati degeaba. Sa mai jucati de acum cu Gentle, REVO, Grupul. Toti o apa si un pamant sunt...patetic, infioratoare calitati :))

Succes oameni buni, succes alaturi de marele vostru imparat !!!
 

DeletedUser33394

Sa mai jucati de acum cu Gentle, REVO, Grupul.

Succes oameni buni, succes alaturi de marele vostru imparat !!!

Ce treaba are aici Grupul ma? Tribul ala a jucat doar pe Speciale si alea fiind 3 si 6, de unde pana unde aduci tu vorba de el?

Tu chiar ai probleme. Ia-ti o vacanta, o sa-ti faca bine.

E doar un sfat
 

DeletedUser41053

Nu este nimic nou sub soare. Gentle este un trib foarte slab. Nu ar avea nici o sansa impotriva REVO. Eu nu inteleg de ce REVO accepta asa ceva. Ma asteptam la mai mult de la ei.
 

DeletedUser48261

Taci bobanga. Taci ca esti pe dinafara si tu total.
Va aparati unii pe altii pe aici de zici ca sunteti frati.
Sunteti jalnici toti de fapt si ati distrus jocul asta pentru cateva sate in plus si pentru frustrarile ce le aveti.
Patetici sunteti.
 

DeletedUser33394

Bre, nu mai suferii atata...stiu ca e greu sa accepti unele lucruri, dar treci peste
 

DeletedUser45396

"Hai sa mai fac o tema inutila pe forum si sa ma mai plang un pic cu ex si revo sunt naspa dar eu sunt bun si o sa ii inving."
Apari si tu in urmatorul avangers?
Just-Elitte cel neprihanit?:)))
 

DeletedUser33394

Oare pe ultima speciala ai jucat? Asa imi amintesc, insa ai fugit si n-ai stat sa te batem... asta e ideea, ca tu fugi cand ii de bataie
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Ce sa joci cand iti iei backstabb de la unul/una care e farmacist ?
Backstab, da, da.
Pana la faza aia ati dat 3 organizate, cate sate ati luat? Iti zic eu, ati iesit pe -.
Ti s-a spus ca la primul nostru organizat dispareti, ai zis ca vorbim prostii.
Unde nu merge sa furi tribul deja castigator, nu termini lumea, a?
 

DeletedUser48261

Ce vorbesti tu acolo ma ?
Ce filme ai ?
Ce organizate ?
Ai innebunit la cap ?
Cand ataca 2-3 jucatori inseamna organizat ? :))))))
Ba Rock, te-ai vandut si tu...pacat de voi, pacat...
Sunteti toti acolo si va meritati unii pe altii :))
 

DrDieHard

member
Scor reacție
0
2-3 ati atacat ? :eek:

Dadeati cate 15-20 persoane pe 1 sat pe pufarina:)))

Dar nu inteleg de ce vorbiti de alte lumi aici , pe lumea 63.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu este nimic nou sub soare. Gentle este un trib foarte slab. Nu ar avea nici o sansa impotriva REVO. Eu nu inteleg de ce REVO accepta asa ceva. Ma asteptam la mai mult de la ei.


pai nu are treaba revo cu gentle... gentle pe l53 parca zicea ca dupa ce se chinuie sa duca la capat backstabul vine sa se bata cu revo :))
 

DeletedUser39475

Nu este nimic nou sub soare. Gentle este un trib foarte slab. Nu ar avea nici o sansa impotriva REVO. Eu nu inteleg de ce REVO accepta asa ceva. Ma asteptam la mai mult de la ei.

pai nu are treaba revo cu gentle... gentle pe l53 parca zicea ca dupa ce se chinuie sa duca la capat backstabul vine sa se bata cu revo :))

Mircea, dacă-mi permiți o completare din postura de a nu fi implicat în joc, dar cu mențiunea că am mai lecturat forumul extern...

@Zeuss.
Ar fi culmea să se dea curs oricăror afirmații emise de toții necunoscuții de pe acest joc. Ar fi eronat, deoarece dacă acești indivizi sunt luați în seamă, câștigă capital de imagine într-un mod total necinstit și nejustificat. De aceea, cea mai eficientă abordare a „problemei” în acest caz este să fie tratați cu mare indiferență, tocmai pentru a nu se auto-considera importanți și pentru a nu li se urca la cap.

Totodată, exprimarea unor poziții superioare vis-a-vis de alte triburi excede oricărui principiu protocolar sau de diplomație. Pot spune chiar de bun simț. Orice trib are valoarea sa, iar în spatele nick-urilor sunt oameni ca oricare alții. Variabila cea mai relevantă (subliniez că nu singura) în cuantificarea valorii unui trib este cert reprezentată de resursa temporală. Cine e dispus să aloce mai mult timp jocului, are mai multă „valoare”.

@Toți participanții la joc
Cel mai bine și sănătos este să te bucuri de acțiune și să-ți vezi de jocul tău, să încerci să-l faci cât mai eficient. E o treabă ce ține de alegeri. Făcând o paralelă la RL: tu alegi ce să faci când ești în tribunele unui stadion: să îți susții propria echipă sau să înjuri echipa adversă.
Mult succes, REVO și EX, clar țin cu voi! Baftă, Woc și Ibidem! Salutări, prietenilor quz0r și ricautza!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47255

Ce sa joci cand iti iei backstabb de la unul/una care e ...... ?

Ba elite,ce treaba are meseria omului? Pastrati prostii de genul <in game> :),n-are nici o treaba rl cu ce povestesti tu pe aici.
In spatele fiecarui cont este un om,indiferent daca e gunoier sau CO,tot om e.
Vorba ta,hai "jet oceanic"!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48261

Eu nu m-am referit deloc la meseria lui.
Dar inca o data va aratati limitele in modul de a gandi si de a interpreta anumite fraze, citate, postari...
Sunteti penibili rau de tot...
Cum va tine pamantul asta ?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus