astia vor sa-si bata joc si d L3

DeletedUser

peleaga astãzi la ora 19:44 Citat hai repede sa ne facem triburi si acolo...
"În data de 12 septembrie la ora 11:00 deschidem lumea 3!
Datele lumii:

- viteza serverului: 2
- viteza trupelor: 1
- unitãþile vor putea fi dezvoltate pânã la nivelul 3
- transportul de resurse numai în cadrul unui trib
- se va putea alege direcþia satului la început
- numãrul de membri în trib NU va fi limitat

Vã dorim distracþie plãcutã!"
lasati lumea 1 si lumea 2 pentru citeva zile, timp in care ceilalti isi vor vedea de treaba, si haideti pe Lumea3. cautati-ma cu acelasi nick, va dau invitatii!!!
tren astãzi la ora 19:46 Citat ma bag si eu
ma voi numi tren
trebuie sa alegem si o pozitie sa fim toti in acelassi loc
cum se va numi tribu si cinel va inviinta?
madflyt astãzi la ora 19:49 Citat cu acelasi nume vin si eu!!Nu cred ca am sa joc la vreun trib anume.
Sir alecs astãzi la ora 19:59 Citat ma bag si eo ... sa`mi spui cand sa intru
peleaga astãzi la ora 20:14 Citat doar 3?!!! n-ati observat? nu e limita de membri!!! putem fi tot 1300, daca nu si mai multi!!!......................:eek:
Lamas astãzi la ora 20:16 Citat sa ma anuntati si pe mine



asa,asa ........repede cu un trib d 1500 si p L3:eek: :eek:
 

DeletedUser

Deja...

ma gandesc de mai multe ori, dak sa ma bag in aceasta lume 3. Vad ca sunt facute cartile si acolo.
 

DeletedUser

am impresia k titlu acestui topic denota si caracterul celui care l-a initiat...
 

DeletedUser

am impresia ca te simti cu musca p caciula;) ........vai tu!cum ghicesti caracterele oamenilor:D
poate va dati si voi seama ca un trib puternic nu inseamna un mamut jenant.........se spune ca omul din greseli invata dar vad ca voi..............:rolleyes:
 

DeletedUser

singurul lucru care not oka la lumea 3 e nelimitarea tribului!
sunt tentat sa merg pe lumea 3 dar vreau sa si resunt. si eu am anuntat in tribul meu ca o sa merg in lumea 3 si in ce zona intru. asta nu e o problema. problema e ca nu avem limita... lucru care ma duce cu gandul iar la triburi 500+ membri.

un alt motiv care ma face sa nu ma apuc de lumea 3 se datoreaza transformarilor de pe triburile. am invatat sa joc pe .net si am renuntat acolo cand m-am apucat de .ro
si acolo se facea propaganda la greu dar nu s-a depasit limita jocului. aici deja ne jignim intre noi ca si oameni, jucatorul sau jocul nu mai conteaza. un atac nereusit sau poate stiinta mai mica a unora in acest joc automat este catalogata cu omul fara caracter si prost. sunt prea multe rautati si tensiunea sa nu mai vorbim de ea.

o sa fie un alt balci, alta nebunie! pe .net lucrurile merg bine cu limitarea la trib... dar se pare ca pt romani conteaza doar cantitatea!
 

DeletedUser310

LizardKing, odata, sunt si eu de acord cu tine. Eu unul nu am sa fiu prezent pe l3, intentionand chiar sa ma las complet de joc. Deja, multe lucruri au depasit bariera bunului simt, si de ce sa nu recunosc, si eu m-am lasat antrenat de cateva ori, si eu la randul meu trecand limita. Imi cer scuze celor care i-am jignit aiurea, daca am facut-o. Oricum, multa bafta in l3. Sper sa va distrati. Dar, nici eu nu sunt de acord cu no limit.
 

DeletedUser

L3- suna interesant, setarile serverului cred ca sunt aproape OK, a vedem ce s-a invatat de pe L1 si L2, aici se va vedea cat pot romanii sa zica ca au invatat si ca pot sa joace, far alte discutii, fara probleme si lamentari, jucatorii deja consacrati oarecum ar putea sa faca o figura frumoasa si sa iasa in evidenta, dar sa nu uitam si de debutantii care pot sa se afirme.
nu dorec un trib gigant, dar daca as stii ca toti cei cu care am colaborat bine in L1 intra in L3 s-ar putea face un adevarat rib, o reala putere in joc. parere personala, am sa incerc si L3 asa cum am facut cu L2.daca nu va avea nimic care sa ma atraga ma voi lasa repede....dar nu strica incercarea..
 

DeletedUser

da, setarile sunt oka mai putin nelimiterea tribului si transaportul de resurse doar intre membri tribului.

cat despre jucatori. am avut o tentativa sa ma intorc pe .net
am jucat cam 3 sapt si m-am plictisit... oricum concluzia a fost urmatoarea: daca facem o medie intre jucatorii de acolo si cei de aici, jucatorii de pe .ro sunt mult mai buni strategi si mult mai agresivi in negocieri!

parerea mea, care este! :)

LizardKing

ps: si eu imi cer sucze pt momentele in care am depasit limita si am jignit!
ps1: ar fi foarte interesant sa facem o iesire la o bere, o intalnire triburile.ro ... sa fim 1500 - 2000 de oameni! se pun la masa liderii cu berea in fata, harta tiparita si incepem sa ne impartim sferele de influenta! :D
 

DeletedUser

in lumea 3 se va face un trib .fiecare membru este bine venit din oricare continent .tribul se numeste Acadis Aliance(magii) si vom avea cei mai multi membri .va garantez .

look & stare.. si dupa date cu capul de pereti.. !:eek:

asta da propaganda..!
hai ba lla mine' ca suntem 12154125125 de oameni si sarim pe toti care ne ataca..:mad:

poate la unii merge..:confused:
 

DeletedUser

ca si agresivitate si strategie sir gulos are dreptate, strategia cam lipseste pe .ro, la fel si agresivitatea in negocieri, si mai ales argumentele, din pacate diplomatii romani nu pera fac diferenta intre argument fiabil si argumentul lipsit de sens, de asemenea jucatorii romani sunt fiecare pentru el si la mica ciupeala....hai sa mai iau eu un sat( ca sa zic asa) in loc sa se gandeasca la imaginea mare, la ansmamblu....fiecare vine si isi expune nemultumirile din motive total lipsite de obiectivitate, nu incearca sa vada imaginea si puterea tribului din care fac parte , in loc sa exerseze atacuri sincronizate si coordonate fiecare este multumit sa ia cate un sat de pe ici pe colo.....crezand ca asa este mai puternic...neintelegand ca un trib mai compact si mai unit este mult mai periculos decat un trib cu 1300 de membrii din care 80% sunt inactivi sau dezorganizati...interesati numai de ei si atat
 

DeletedUser

Pe mine nu ma deranjeaza catusi de putin treaba cu nelimitarea...Pe L2 a iesit o mare varza cu limitarea nr de jucatori intr-un trib. Au iesit 300 de gd-uri :eek: , iar la aliante aveai un carnat de 70 de triburi cu toate academiile lor. O mare porcarie! N-ai cum sa opresti asa ceva.
Daca tot vor sa fie 5000 intr-un trib, lasati-i...mai bine asa decat GD*1, GD*2, ....., GD*50 cu cate 100 de jucatori fiecare. :p Cum ar fi sa declaram razboi unei astfel de familii:rolleyes:, te plictisesti pana ii treci pe toti la dusmani:D Si daca mai e si Ar3s^1, Ar3s^2....te lasi pagubas din start:mad:
 

DeletedUser

sau india ;)

pana la urma oamenii se invata si nu o sa mai fie xxx.1 xxx.2 pt ca au vazut si ei ca nu-i ajuta cu nimic.
 

DeletedUser

PUNE_TI LIMITA LA MEMBRII TRIBULUI!!! e o prostie cu membrii nelimitati! strica tot farmecu jocului ! eu unul nu vreau sa intru intr-o astfel de lume...
 

DeletedUser

Astãzi, 10:35:16 #1
Mega alcadis
Junior Member


Adaugã data: 03.09.2007
Discuþii: 2 in lumea 3

--------------------------------------------------------------------------------

in lumea 3 se va face un trib .fiecare membru este bine venit din oricare continent .tribul se numeste Acadis Aliance(magii) si vom avea cei mai multi membri .va garantez .


imi vine sa vars:mad:
 

DeletedUser

Agresor: Mega Alcadis
Sat: Palace Citadel (662|587) K56

Numãr: 200 500 100 300 70 20 20 0 0 0 1 0
Pierderi: 200 500 100 300 70 20 20 0 0 0 1 0

asta e MEGA ALCADIS !!! MARELE CONDUCATOR DE OSTI SI FONDATOR DE TRIBURI MARETE :)) lol asta are 3000 de puncte si ce armata are de atac/aparare...si trimite soldatii la 40 de ore distanta! asta e atac recent!
 

DeletedUser574

Eu nu stiu de ce va agitati. Sincer. Adica oricum cei ce nu stiu sa joace vor disparea imediat. Uite cum e si cu L2. Incet incet dispar.
Da, intradevar, la inceput o sa fie enervant, insa o sa treaca.
Si daca s.ar pune limita de membri nu ar ajuta cu nimic. Totul depinde de mentalitatea unora.
 

DeletedUser

ca si agresivitate si strategie sir gulos are dreptate, strategia cam lipseste pe .ro, la fel si agresivitatea in negocieri, si mai ales argumentele, din pacate diplomatii romani nu pera fac diferenta intre argument fiabil si argumentul lipsit de sens, de asemenea jucatorii romani sunt fiecare pentru el si la mica ciupeala

Ai foarte multa dreptate Mircea:D. Aceasta este si parerea mea despre majoritatea jucatorilor romani:D.
 
Sus