astia vor sa-si bata joc si d L3

DeletedUser

stiu sa vb dar zic mai la mijto :)

tiam zis noi nu concuram cu GD noi suntem anti GD ei sunt multi si nici nau organizare, cel putin asa e in L1
 

DeletedUser

stiu sa vb dar zic mai la mijto :)

tiam zis noi nu concuram cu GD noi suntem anti GD ei sunt multi si nici nau organizare, cel putin asa e in L1

ºi voi o sã fiþi organizaþi de n-o sã mai puteþi :rolleyes:
viteza 1 la trupe ºi membri nelimitaþi la triburi, astea sunt nasoale.
viteza 2 la resurse e bunã cã se îngraºã fermele mai repede :cool:

ºi eu sunt de pãrere cã .net e mai miºto decât .ro . aici se menþin antipatii stupide din lumea 1 ºi se cloneazã triburile în draci :mad: aºa e românul, nu vrea sã uite de cine i-a "greºit"
 

DeletedUser574

stiu sa vb dar zic mai la mijto :)

tiam zis noi nu concuram cu GD noi suntem anti GD ei sunt multi si nici nau organizare, cel putin asa e in L1


Fiecare joaca cum vrea..defapt cum stie. Recrutati in continuare daca voi asa vreti, insa nu ne spune noua ca voi o sa fiti organizati si ca nu sunteti deacord cu ce a facut GD (care din punctul meu de vedere este mic copil pe langa voi). Am vazut si pe L2 ce politica aveti.
Hai sa fim seriosi..
 

DeletedUser6

Daca ne-a invatat ceva L1 este ca triburile mamut se sparg singure dupa ceva timp(cu putin ajutor din partea triburilor de elita bineinteles). Doar sa avem putina rabdare si lucrurile se vor rezolva de la sine
 

algernon

member
Scor reacție
0
:)))

observ o regrupare interesanta de jucatori din lumea1 pe lumea3.deocamdata,fara trib,dar mai mult ca sigur , se pregateste ceva...
ca sa ma citez,nasul meu fin imi spune ca vom vedea o lume interesanta aici.
:D
 

DeletedUser6

observ o regrupare interesanta de jucatori din lumea1 pe lumea3.deocamdata,fara trib,dar mai mult ca sigur , se pregateste ceva...
ca sa ma citez,nasul meu fin imi spune ca vom vedea o lume interesanta aici.
:D

Nu este nimic adevarat. Este doar o minciuna... Te rog sa te opresti cu aceste minciuni subversive:p :D


Sa speram ca o sa fie o lume interesanta
 

DeletedUser

...

...Si plina de triburi mamut...ca doar traditia trebuie tinuta..:D :D :p :D
 

DeletedUser523

Da' ce au domle triburile mamut:confused: Isi au si ele locul in lume ca orice alt trib!In L1 GD sta bine asa ca nu stiu ce va tot luati de ele?! sa fie...frica:confused: ;)
 

DeletedUser

GD e doar un urias bufet dar,la fel ca toti noobii tu te uiti doar la puncte
 

DeletedUser523

GD e doar un urias bufet dar,la fel ca toti noobii tu te uiti doar la puncte
Asta e parerea ta! Apropo eu nu sunt fan GD in mod special dar ma enerveaza ca va tot luati de triburile cu multi membrii, altceva nu mai stiti sa vb!
 

DeletedUser

ar trebuii sa se ia lumea de TLD,NWO,AVALON ????:confused:

triburile mari au demonstrat de n ori ca nu sunt bune, datorita lipsei de organizari si din cauza infiltrarii a anumitor persoane "dubioase" in ele.

Asta nu inseamna ca in aceste triburi nu sunt oameni deosebiti dar....:rolleyes:

ps. thinck before you post something stupid!;)
 

DeletedUser523

:D Si ce-i daca sunt slabe, parerea voastra:confused: Foarte bine pentru ceilalti ca au ce bate mai usor!;) Ar trebui sa fiti bucurosi ca se formeaza pe fiecare lume asa ceva!
ps. thinck before you post something stupid!
 

DeletedUser

Asta e parerea ta! Apropo eu nu sunt fan GD in mod special dar ma enerveaza ca va tot luati de triburile cu multi membrii, altceva nu mai stiti sa vb!

si ce daca te enerveaza p tine?:D .........ne luam d triburile mamut pt ca sunt penibile........in loc sa cucereasca ei vor sa creasca doar prin recrutari
 

DeletedUser523

si ce daca te enerveaza p tine?:D .........ne luam d triburile mamut pt ca sunt penibile........in loc sa cucereasca ei vor sa creasca doar prin recrutari

Aici iti dau si eu dreptate desi as putea sa te contrazic si sa-ti spun ca : ;) inseamna ca au o diplomatie foarte buna si convingatoare!
 
Sus