atacat de unu dp 2 conturi

DeletedUser

eu am vorbit cu tipul, suntem in acelasi trib, a zis ca si-a transferat satul de pe L1 pe L7 si s-a intamplat sa isi mai transfere si altcineva satul pe L7 exact pe aceleasi coordonate in acelasi timp....si de aici incurcatura.....oricum o rezolva adiminii
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu am vorbit cu tipul, suntem in acelasi trib, a zis ca si-a transferat satul de pe L1 pe L7 si s-a intamplat sa isi mai transfere si altcineva satul pe L7 exact pe aceleasi coordonate in acelasi timp....si de aici incurcatura.....oricum o rezolva adiminii

Hahaha !?
Ce-i asta, Doamne?
 

DeletedUser

eu am vorbit cu tipul, suntem in acelasi trib, a zis ca si-a transferat satul de pe L1 pe L7 si s-a intamplat sa isi mai transfere si altcineva satul pe L7 exact pe aceleasi coordonate in acelasi timp....si de aici incurcatura.....oricum o rezolva adiminii

what a f..k ??? :eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Defapt nu i-ar da voie serverul sa-l innobileze :))

poate asteapta vreun bug{eroare] ceva in sistem:confused:si pac trimite nobilu si ii ia satu:):rolleyes: iar in legatura cu satul,poate gresesc dar poate lui iuly asta i-a fost lasat de catre lupoaia un sat:cool:,si vrea numai el sa il ia{prin bug ceva}:eek:si lupoaia ii transmite ca tot il ataca someone;):rolleyes:///dar tot ar trebui sa il reclami:)oricum e cam imposibil de "depistat",poate foloseste Hide-ip sau asa ceva,si nu stiu daca adminii folosesc trace-routers sau ceva de genu:p si sa prinda "maimutica aia"
 
Sus