Atacuri Interesante ! Speed #5 !!!

DeletedUser

pe un speed de 450 am crescut doar ca aparator :|
n`am stat nici mult de el :-<
 

DeletedUser8105

eu cred ca nu am gandit bine.. si am gresit trupele acolo (am tastat gresit}.. si stai calm noroc ca nu am cunoscut pe nimeni..si eram cam singur.si am fost pe loc 1 destul timp..si daca faceam 1 v1 cu cineva se vede diferenta,:p
 

DeletedUser

triple H in locul tau nu as ma vb dupa ce te-ai relanssat a 2 oara ai intrat in misterul aparari nationale si ai inceput sa ataci jucatorii din trib tu nu stii ca cei care apar cu culoare albastru inchis pe harta nu trevuie atacati sau esti daltonist si nu distingi culorile?
 

DeletedUser8105

:rolleyes: se poate...dar stii anume cu ce se consuma daltonismul.adica ce culoi nu distingi?
 

DeletedUser

nu raspund pt ca astept sa te vad cum te dai tu mare si pana la urma pici rau ai vazut ce inseamna daltonist Mirificul tia explicat clar si la obiect altadata inainte sa ceri explicatii consulta un dictionar si vezi el ce mai zice
 

DeletedUser

masson stie foarte bine ca o greseala,se poate tolera,dar mai multe greseli intentionate,ba.imi pare rau,dar singur s-a autoeliminat din Rvansa,desi avea sansa sa fie primul in top.chiar nu am intzeles atitudinea lui,si mi-a parut rau sa il excludem din trib.a fost un colaborator bun,si orice om,si daca a gresit,are o sansa,fiecare din noi,trebuie sa invatzam sa si iertam.

masson,nu renuntza,indiferent de ceea ce spun ceilaltzi,vei putea face o echipa,daca ii vei da respectul si credintza ta.altfel,vei provoca numai dezamagiri,resentimente si vei atrage asupra ta tot felul de replici,mai dure,sau mai putzin dure.eu,am preferat sa actionez,dar nu am indraznit sa te acuz aici,prin eliminare,ti-am "rasplatit" abuzul de incredere,si atat.
 

DeletedUser

masson stie foarte bine ca o greseala,se poate tolera,dar mai multe greseli intentionate,ba.imi pare rau,dar singur s-a autoeliminat din Rvansa,desi avea sansa sa fie primul in top.chiar nu am intzeles atitudinea lui,si mi-a parut rau sa il excludem din trib.a fost un colaborator bun,si orice om,si daca a gresit,are o sansa,fiecare din noi,trebuie sa invatzam sa si iertam.

masson,nu renuntza,indiferent de ceea ce spun ceilaltzi,vei putea face o echipa,daca ii vei da respectul si credintza ta.altfel,vei provoca numai dezamagiri,resentimente si vei atrage asupra ta tot felul de replici,mai dure,sau mai putzin dure.eu,am preferat sa actionez,dar nu am indraznit sa te acuz aici,prin eliminare,ti-am "rasplatit" abuzul de incredere,si atat.

aqum recrutezi prietene :))
 
Sus