Atacuri si defensive amuzante in Lumea 5

DeletedUser706

Agresorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-15.6% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: intrinsecu
Sat: Caracal (409|482) K44

Numãr: 0 0 209 0 0 0 0 0 1 0 1 0
Pierderi: 0 0 141 0 0 0 0 0 1 0 1 0

Apãrãtor: un om
Sat: satul unui om

Numãr: 238 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
Pierderi: 238 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0


Pradã: 226 226 228 680/680

sa vedem cine invatza ce trebuie de aici. sunt doo lucruri.

1. Soldatii tai erau plecati sa friga "berbecul" si au venit 238 de localnici si i a caftit bine ...

2.Unde erau spionii ?? ..Probabil cautau lemne uscate sa aprinda focul pentru berbecut .

3.De ce doar un berbecut ?? La 209 de persoane un berbecut ?? ...asta este infometare curata ...De ce te mai miri ca au murit o mare parte din eu .

4."-15.6% Ghinion " este exagerat ...
Se putea intampla sa mearga si sa calce pe un camp de mine si atunci mureau toti ..
Sau puteau sa manance berbecutul sa bea vinul sa se imbete si sa se omoare intre ei ...
Asa tot au mai omorat cativa ...

E bine ce am inteles eu din aceasta poveste ?

Acum am si eu o intrebare : Mai ai tastatura ??;)
 

DeletedUser

1. Soldatii tai erau plecati sa friga "berbecul" si au venit 238 de localnici si i a caftit bine ...

2.Unde erau spionii ?? ..Probabil cautau lemne uscate sa aprinda focul pentru berbecut .

3.De ce doar un berbecut ?? La 209 de persoane un berbecut ?? ...asta este infometare curata ...De ce te mai miri ca au murit o mare parte din eu .

4."-15.6% Ghinion " este exagerat ...
Se putea intampla sa mearga si sa calce pe un camp de mine si atunci mureau toti ..
Sau puteau sa manance berbecutul sa bea vinul sa se imbete si sa se omoare intre ei ...
Asa tot au mai omorat cativa ...

E bine ce am inteles eu din aceasta poveste ?

Acum am si eu o intrebare : Mai ai tastatura ??;)
spionajul fusese facut inainte, 1 berbec am trimis ca unu' am avut (restu impanatzi la groapa), stiam ce o sa se intample ca s-a inventat simulatoru'. plictiseala, maistre, plictiseala.
 

DeletedUser

Vad ca unii din voi jucati de luni bune(chiar ani).Ce e asa amuzant, sa vezi pentru a "n" oara cand se pierd niste trupe? :confused:
redenumiti topicul in "ferma mea" macar sa aibe logica ce ati postat pana acuma.
Cat despre atacuri amuzante....hahaha, ce amuzant e ca si-a pierdut trupele un incepator ...haHa..trupele..haHa.. pe bune ca e comic.
 

DeletedUser

Vad ca unii din voi jucati de luni bune(chiar ani).Ce e asa amuzant, sa vezi pentru a "n" oara cand se pierd niste trupe? :confused:
redenumiti topicul in "ferma mea" macar sa aibe logica ce ati postat pana acuma.
Cat despre atacuri amuzante....hahaha, ce amuzant e ca si-a pierdut trupele un incepator ...haHa..trupele..haHa.. pe bune ca e comic.

ma bucur ca am reusit sa itzi inveselesc acest inceput de seara. caldura si lumina spirituala a celui de sus sa se abata asupra ta. fii bun.
 

DeletedUser

Vad ca unii din voi jucati de luni bune(chiar ani).Ce e asa amuzant, sa vezi pentru a "n" oara cand se pierd niste trupe? :confused:
redenumiti topicul in "ferma mea" macar sa aibe logica ce ati postat pana acuma.
Cat despre atacuri amuzante....hahaha, ce amuzant e ca si-a pierdut trupele un incepator ...haHa..trupele..haHa.. pe bune ca e comic.

sa inteleg ca esti incepator ?? mijto numele tau :D:D:D:D:D
 

DeletedUser1857

Vad ca unii din voi jucati de luni bune(chiar ani).Ce e asa amuzant, sa vezi pentru a "n" oara cand se pierd niste trupe? :confused:
redenumiti topicul in "ferma mea" macar sa aibe logica ce ati postat pana acuma.
Cat despre atacuri amuzante....hahaha, ce amuzant e ca si-a pierdut trupele un incepator ...haHa..trupele..haHa.. pe bune ca e comic.

ha`hahaha`hahha... ce ras are asta =))))))
 

DeletedUser5729

Eu nu sunt asa de experimentat si imho unele atacuri sunt chiar amuzante. E interesant sa vezi cum cativa (in unele cazuri doar 1 :rolleyes:) luptatori cu spada si lancieri pot sa dea peste cap o intreaga armata.

App, sa nu mai fac topic nou... Mi-am facut acuma niste topoare. De ce nu imi creste productia la lemn, ca am vazut ca voi asa spuneati pe forum... Tre' sa le dau un apgreid, ceva?:D:D:D
 

DeletedUser

Eu nu sunt asa de experimentat si imho unele atacuri sunt chiar amuzante. E interesant sa vezi cum cativa (in unele cazuri doar 1 :rolleyes:) luptatori cu spada si lancieri pot sa dea peste cap o intreaga armata.

App, sa nu mai fac topic nou... Mi-am facut acuma niste topoare. De ce nu imi creste productia la lemn, ca am vazut ca voi asa spuneati pe forum... Tre' sa le dau un apgreid, ceva?:D:D:D
trebuie neaparat sa scotzi paladinul la lupta. ai sa gasesti fierastrau' lu mazombalgh si grebla sa strangi frunzele dupa/
 

DeletedUser

nu intru in jocu vostru :D,prea multa vorbarie la ore tarzii strica .( nu-s incepator)
 

DeletedUser

Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-19.1% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: EU
Sat: al meu



Apãrãtor: cineva
Sat: satul lui cineva

Numãr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Spionaj
Resurse spionate: 2.863 3.253 2.458
Clãdiri: Clãdirea principalã (nivelul 7)
Cazarmã (nivelul 1)
Fierãrie (nivelul 1)
Piaþa centralã (nivelul 1)
Statuie (nivelul 1)
Târg (nivelul 1)
Tãietori de lemne (nivelul 13)
Mina de argilã (nivelul 14)
Mina de fier (nivelul 11)
Fermã (nivelul 3)
Magazie (nivelul 7)
Ascunzãtoare (nivelul 2)
Zid (nivelul 2)


Va iubesc pe toti in momentul asta...
 

DeletedUser5909

Maradon am fost frate pe la tine dar erai prin vecini,las ca mai venim o tura
 

DeletedUser

Agresorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-23.9% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: eu
Sat: al meu

Numãr: x
Pierderi: x

Apãrãtor: pui de mamut
Sat: sat de mamutei

Numãr: 37 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 37 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Pradã: 569 836 1.055
 

DeletedUser1969

Agresor: mf1992
Sat: satul lui mf1992 (433|502) K54

Numãr: 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apãrãtor: night!
Sat: satul lui night! (435|503) K54

Numãr: 0 0 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

=))) putini da buni
 
Sus