Atacuri si defensive amuzante in Lumea 5

DeletedUser3919

da cine a zis k sunt trupele proprii???
si nu sunt doar 2 sate de atac :D sunt vreo 3 cel putin:D
Si ce e amuzant in a baga 3 sate de atac in unul singur? Poate le-a bagat sa le fereasca si a plecat la plimbare cu fetele. Crezi ca i-a mai stat apoi gandul la sate? Nici nu merita :D
 

DeletedUser29650

Poate ca omul nu are in zona aparare, are multe sate de atac si decat sa piarda sate mai bine isi prapadeste atacul:rolleyes:
 

DeletedUser

haideti, oamni buni..cum sa fie normal cu ce apara ala :((
chiar il credeam jucator serios..cum sa apere cu topoarele, ca ma apuca plansu?:((((((((((((((
ca is unu, doua, sapte, zece ferme de atac, tot e tragedie :)))))))
 

DeletedUser7916

nu inteleg cu ce va deranjeaza pe voi cum isi apara el satele ... atat timp cat el e multumit si nu isi pierde satele mi se pare de bun simt sa nu comentam ... cand va pierde sate pe banda rulanta si se adevereste ca se apara doar cu atac atunci da ... poate fi catalogat dar pana atunci ... :)
 

DeletedUser3919

nu inteleg cu ce va deranjeaza pe voi cum isi apara el satele ... atat timp cat el e multumit si nu isi pierde satele mi se pare de bun simt sa nu comentam ... cand va pierde sate pe banda rulanta si se adevereste ca se apara doar cu atac atunci da ... poate fi catalogat dar pana atunci ... :)

Corect, webx. Asta a zis si C.Razvan numai ca unii, preocupati de propria imagine sau a colegilor, nu vor sa vada. Interesant e faptul ca oameni de la care te astepti sa fie rationali, uita de rationalitate atunci cand in ecuatie intra propria lor persoana sau proprii colegi. Deh...
Nu conteaza ca al sau coleg a facut un carncior... sare repede si-l mananca, doar e al colegului si atunci e bun.
 

DeletedUser

Si eu m-am aparat cu atac,atunci cand nu mai aveam defensiva pentru nu a pierde satul si a functionat,apoi daca ai peste 1300 de sate nu prea mai esti un player mediocru;)
 

DeletedUser

megara ce sa ti reproseze omu cand tu l intrebi daca e normal ca a trimis ala aparare? creca te amuzi si razi si esti toata un zambet cum de a ajuns ala sa trimita aparare pe tine ....... pfaaaaaaaai gandeste putin o trimis sa faca atac:O:O banuiesc ca ti ai dat si tu seama dar nu cum nu te baga nimeni in seama ma gandesc sa fac un pic de caterinca de tine :) \m/
 

DeletedUser

Asta am zis si eu, ca goleste satele sa faca atac, chiar daca a trimis apararea din K19 in K44 (peste suta de ore)

Dar si pe asta l-a trimis ca sa faca atac? S-au pe asta l-a trims sa faca aparare? :p

http://ro5.triburile.ro/public_report/ea1db3c765195e5fad0906bb911fd9ce

Mai sunt inca vreo 30... sa vedem ce surprize apar :D:D

ma asteptam de la tine sa scoti d'astea ,imi pare bine pt el ,ca in sfarsit a gasit o cale de a scapa de ce este inutil :p:p
stii ca si acasa nu iti mai trebuie ceva ....il arunci !:eek::p

psst :...ai avut emotii ,te-ai blindat si tu cu sate atac ?:p:D
 

DeletedUser

ma asteptam de la tine sa scoti d'astea ,imi pare bine pt el ,ca in sfarsit a gasit o cale de a scapa de ce este inutil :p:p
stii ca si acasa nu iti mai trebuie ceva ....il arunci !:eek::p

psst :...ai avut emotii ,te-ai blindat si tu cu sate atac ?:p:D


adica ce-ai vrut sa spui aici? :D cand nu iti mai trebuie ceva de acasa, arunci (la gunoi) , si o paralela la joc : agresorului nu i-au mai trebuit trupele si le-a aruncat (..) ? :D
 
Sus