Atacuri si defensive amuzante in Lumea 5

DeletedUser16781

Am putea deduce mai multe de aici :D
1.S-au mai intors trupe de la megara :))))
2.Nu le-a trimis pe toate atunci :p
3.Are un script defect :D

Alte lucruri nu se prea mai pot deduce :p
 

DeletedUser3919

1. de la mine nu s-a intors nimic
2. este posibil
3. la cate combinatii de trupe a bagat nu poate fi vorba de un script defect ci de scripturi defecte. In acest caz (desi, pentru mine, e prea putin probabil sa existe un astfel de caz) si mintea e defecta daca nu a corectat eroarea :p
 

DeletedUser

mi s-a intamplat si mie sa bag un sat in doua grupe in care se recruteaza trupe diferite(atac respectiv aparare) . sunt sigur ca la trimis pe tine ca sa omoare trupele,corectand si mica problema care a dus la recrutarea necorespunzatoare :p
 

DeletedUser14300

dar in cazul asta nu iti recruteaza 14k topoare:)))
greseli face oricine dar astea sunt prea trase de par asa ca nu mai cautati nici o scuza si nici o logica...nu exista!
 

DeletedUser

mie sa pare , sau "strigi" la mine? :D eu spuneam ce cred despre atacul de mai sus, nu am cautat nici o scuza pentru nimeni.(dar sa stii ca si in cazul recrutarii a 14k topoare ,nu e chiar asa o tragedie, se mai recruteaza 150 berbecuti,si e numai bun sat de fake :D eu am asa ceva, dar cu spioni in loc de topoare :D )

in cazul nostru , daca greseala nu este , ce o putea fi ? :D o fi pavone lipsita de experienta , stiu si eu... :D
 

DeletedUser25671

Ai vedenii draga kutulu,nu am niciun interes sa ma scuz asa cum tot fac o parte din colegi si aliati tai introducand tot felul de motive la incapacitatea unora ca Lost Angell de a ataca eficient pe masura punctajului si vechimii sale ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser39047

Nu cred ca am vedenii :))

Poate ca interpretez eu situatia gresit, dar nu vad rostul mesajului: ""tinandu-se seama ca pe satul respectiv s-au dat peste 35 de fulluri"" in conditiile in care nu doreai sa te scuzi pentru pierderea satului mai sus mentionat.

Ma indoiesc ca Lost Angell foloseste acelasi "tip" de atac in toate actiunile sale. De ce nu luati in calcul si erori de scripturi, sitteri neexperimentati sau erori are jucatorului. Daca a atacat asa de cateva ori nu inseamna ca trebuie pus la zid.
 

DeletedUser

Corect, nu cred sa fie jucator mai vechi care sa nu fi intalnit terori de script sau sa nu fi gresit. Cand cineva o sa aiba 100+ atacuri de forma aceea, atunci poti vorbi de o prostie crasa, pana atunci micile erori sunt cele care intaresc regula.
 

DeletedUser18437

221201160723pm.png


esti glumet miheu :D

*apropo.bravo ioanniko,mai prins fara chef de triburi si mi sau dus vreo 5fulluri def.dar se refac :p
 

DeletedUser18437

stai calm ca te prind eu cat de curand si vedem atunci cine rade:D

daca am chef de joc si nu am treburi mai importante atunci,deci daca is online niciodata n-o sami iei niciun sat :D
ca si pana acum,niciodata nam pierdut sat fiind online :p
 
Sus