Atacuri si defensive amuzante in Lumea 5

DeletedUser

http://ro5.triburile.ro/public_report/97726691b2fd8bae34d5cfe80b282655

in caz ca nu va mai fi valabil link-ul

Chiranu (undeva acolo) atacă cum ai ajuns la atatea sate? (917|180) K19

21.05.11 05:04:21
Apărătorul a câştigat

Noroc (din punctul de vedere al agresorului)

24.4%
Moral: 31%
Bonus de noapte pentru apărători
Agresor: Chiranu
Origine: undeva acolo (964|144) K19

Număr: 0 0 3879 0 0 1240 291 618 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 3879 0 0 1240 291 618 0 0 0 1

Apărător: neluchelu
Ţel(direcţie): cum ai ajuns la atatea sate? (917|180) K19

Număr: Ascuns de proprietarul raportului.
Pierderi: 50 49 0 34 0 0 0 0 0 0 0 0


p.s. m-am obosit sa-i spun ca nu se ataca asa si sa renunte insa omul a suplimentat
nu o sa postez si restul raportelor fiindca nu-si au rostul
felul in care ataca si conformatia armatei dar si timpul de ajungere spun totul
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

eu nu-nteleg ce-i amuzant in acel raport.:confused:
pur si simplu e un sat de atac neterminat.
 

DeletedUser14300

de fapt, daca bati app la ceea ce cred eu afla ca tot atacul meu e full si e acasa...daca vrei sa te convingi ti-l trimit tie in vizita:D:D:D dar sa nu o bagi apoi pe aia cu diplomatia sau mai stiu eu ce, ca sa te scuzi c-ai udat pampersul:D:D:D
 

DeletedUser

de fapt, daca bati app la ceea ce cred eu afla ca tot atacul meu e full si e acasa...daca vrei sa te convingi ti-l trimit tie in vizita:D:D:D dar sa nu o bagi apoi pe aia cu diplomatia sau mai stiu eu ce, ca sa te scuzi c-ai udat pampersul:D:D:D

Ha ha ha...am coleg care a luat sat de la respectivu...si tot de la tn venea sprijin...lasa pameresul pt copilul tau. Iar daca vrei atacul til astept cu cel mai mare drag...:D sa ajut si eu baieti din magic sa te scoata mai repede :D
 

DeletedUser14300

baietii din magic nu sunt capabili sa scoata 20 de sate goale din k56 (adica din mijlocul lor)
cu ce sa ii ajuti?...trimiti tu nobilii cu sate full pt ei ca sa nu ii mai omor cu ce se recrupeaza pe sat intre atacurile de curatzare si trenulet?


p.s. mc ca mi-ai zis unde mi-au ajuns trupele;) le-am retras acum:D la cat de des intru pe cont nici nu observasem:D:D:D
daca mai luati vreun sat si vine sprijin de la mine...da-mi te rog un semn si intru sa retrag, sau trimiteti voi inapoi ca dau o bere:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ruga , da mi 200 pp si in maxim 3 zile sunt scoase alea 20 care zici tu ca sunt goale promit :))) si poate ti le scot si pe celalalte ca am cu ce
 

DeletedUser18437

ruga , da mi 200 pp si in maxim 3 zile sunt scoase alea 20 care zici tu ca sunt goale promit :))) si poate ti le scot si pe celalalte ca am cu ce

uiuiuiii.ce zmeu a devenit cineva.ai grija ruga nu cumva sa te scoata de pe harta :(
 

DeletedUser18437

tu parca ai dat stergere ... sa-ti dam ceva de lucru ca sa ai ocupatie?

am dat stergere,dar cu capul sus.am atins ce am vrut sa ating,v-am umilit si chiar daca nu recunoasteti va era frica de mine.singura problema era ca nu era cu cine sa joc :(
 

DeletedUser38328

tu te crezi ma ce zici? :))

daca tu nu sti, iti zic eu de ce ai dat stergere : ca nu aveai unde sa fugi ma baiete , nici setzel nu te mai putea ajuta nici nimeni; si iti venise randul intr-un final. Ai tot tras tu de timp crezand ca scapi , dar soarta ti-a fost scrisa de la destramarea crazy, intr-un fel sau altul satele tale trebuiau sa ajunga in r3b :)
 

DeletedUser18437

tu te crezi ma ce zici? :))

daca tu nu sti, iti zic eu de ce ai dat stergere : ca nu aveai unde sa fugi ma baiete , nici setzel nu te mai putea ajuta nici nimeni; si iti venise randul intr-un final. Ai tot tras tu de timp crezand ca scapi , dar soarta ti-a fost scrisa de la destramarea crazy, intr-un fel sau altul satele tale trebuiau sa ajunga in r3b :)

bah noobule tu habar nu ai despre ce vorbesti,daca ai stia macar jumatate din cele intamplate tias da voie sa zici ce vrei,dar pana ce nu stii mai bine taci.habar nu ai cum a ajuns setzel pe cont si din ce motiv,si care erau imprejurimile cand am dat stergere.
 

DeletedUser38328

amagestete ...

ai trecut bacul?

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser14300

de ce intrebi?...vrei sa iti dea mediatatii la lb romana?
avand in vedere ca e a 2-a lui limba si o ** mai bine ca jumtate din cei de pe forumul asta...cred ca nu i-ar fi greu sa dea si niste lectii;)...mai ales de cand a scapat de l5...nu se mai poate plange ca nu are timp:D:D:D
 

DeletedUser38328

stiu, am fost prea subtil ca sa inteleaga toti bagatori in seama de pe aici. poate daca are putin cap, intelege el, daca nu, poate ii explica altcineva care stie ;)
 

DeletedUser14300

cred ca eu am fost prea subtila pt tine:D:D:D
deci ...ca sa intelegi si tu...omul a facut scoala in maghiara!!! romana e a 2-a lui limba si o vorbeste...si poate cel mai important...o intelege!!!! mai bine decat multi romani de pe acest forum:D

mai mura in gura de atat nu cred ca pot:(
 

DeletedUser

moghioros hohoho, ciocolom :))?

habar nu am ungureste dar zic si eu ce aud pe strada=)))
 

DeletedUser16415

cred ca eu am fost prea subtila pt tine:D:D:D
deci ...ca sa intelegi si tu...omul a facut scoala in maghiara!!! romana e a 2-a lui limba si o vorbeste...si poate cel mai important...o intelege!!!! mai bine decat multi romani de pe acest forum:D

mai mura in gura de atat nu cred ca pot:(

indradevar, nu orice bozgor poate invata si vorbi romana de buna voie, asa ca are toata stima pentru aceasta lupta zilnica de a vorbi limba noastra romaneasca.

PS: mayster you are on the land of dracula, soooo..... welcome to HELL! enjoy it ! :D

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus