Atacuri si defensive amuzante lumea 1

DeletedUser13059

te-ai retras, retras ramai!!!
Tu crezi ca aici este Mafalda, te intorci cand vrei tu?
Intra pe Lumea 32 daca vrei sa mai joci, aici nu e loc de intors. Nu ai avut oua ca sa stai cand era de stat, acum e prea tarziu. SORRY. Aici jucam doar noi, cei fara viata personala. PA SI PU-LA REVEDERE!

las ca ai avut tu oua cand ai fugit in tabara adversa ca sa poti ramane pe joc :D ... iar de intors se poate intoarce omul cand vrea dar daca vrea sa faca asta sa ceara cont celor care au fost colegi cu el inainte de retragere nu asa public ... la cat de activa ii L1 nu strica ceva oameni care vor sa joace aici , dar toti vor sa joace pana cand ajung sa fie atacati si atunci apar problemele alea clasice : cade netu , pana de curent , naste vecina , sau ceva nou "am fost la inmormantare" sau parastas , nu mai stiu exact unde a fost dar a tinut pana au disparut atacurile ... etc etc ...

spor
 

DeletedUser8678

Iti raspund dupa doi ani.
Da, pentru placerea jocului, si fiindca TOTI COLEGII MEI AU DECIS SA STEARGA IN GRUP am decis sa ma mut in tribul care ma avantaja pe mine. Sa iti explic: in 2010 cand inca eram in RY vorbisem cu NEW AGE si cu UNITED sa ne unim contra CIRC. Dar in New Age era un cacanar de moldovean care scria prost romaneste, si gandea cu un umar in loc de lob, iar in United erau toti cu nasul pe sus. Eu am vrut sa continui jocul, ce e rau in asta? Daca ne uneam atunci toti din nord contra circ sa vezi ce razboi meserias am fi avut. NORD contra SUD. Dar SOF erau neutri cu toata lumea, NORD erau si ei pe acolo, si tot asa.

Iti amintesc ca din 2007 pana in 2010 eu am avut toate satele pe granita cu CIRC, NG si NWO. Si am pierdut destule, dar azi sant tot acolo ( in K48). Tu insa unde esti?
 

DeletedUser4133

beatlemaniacul, nu are rost sa te justifici in fata celor care oricum erau nimeni pe harta si nu stiau decat sa fuga din stanga in dreapta cand dadeau de necaz. Il tin minte de cand era mic si a fugit speriat in alta parte zicand "eu nu vreau sa raman fara sate, nu-mi pasa de restul". Si vorba ta...unde e el acum ? Are gura mare, dar uita ca mai sunt pe aici dintre cei care l-au vazut cum a jucat acolo. Atat doar ca are noroc ca nu comentam mai mult...
Cand am unit RIP cu Yakuza nu m-am gandit ca va ramane doar atat, ci asta trebuia sa fie doar inceputul unei mari coalitii impotriva CIRC-ului. Din pacate nu s-a putut face mai mult, desi erau toti contra CIRC nu voiau sa miste un deget pt a-si uni efectiv eforturile impotriva dusmanului comun. Erati doar cativa in granita care ati rezistat eroic acolo si am tot respectul pentru voi. Dintre acestia unii nu au mai rezistat presiunii psihice din zona si asta a dus la situatia de care spuneai. Mi-am facut intotdeauna mea culpa ca m-am retras din joc, dar m-am lasat si eu coplesita de faptul ca nu puteam face nimic pentru cei de la noi. CIRC-ul, chiar daca nu mi-a placut niciodata, a avut noroc de jucatori activi si uniti. Parerea mea nu cred ca conteaza sau te incalzeste, dar sunt de parere ca ai procedat corect alegand sa joci acolo unde puteai cu adevarat sa o faci.
 

DeletedUser4133

Nu neaparat ca nu s-ar fi putut, am fi avut si cu cine, dar...prefer sa nu comentez mai mult. Vremurile au trecut si reprosurile sunt tardive. Am avut sansa noastra, dar, din pacate, am lasat-o sa scape. :p
 

DeletedUser15326

Era greu sa te bati cu un gigant :)


Tu erai un gigant????:))))ma faci sa rad,poate in manipulari si in dictatura,ai avut noroc chior cu tradatori,ca nici acum nu se termina L1
Ai avut noroc cu schimbarea procentului de la 85 la 75 %,mai jucam 3 ani,dar pana sa fii un gigant mai este cale lunga,deci mai bine taci si inghite victoria rusinoasa prin non-violenta,asta e cuvantul,Am renuntat eu pentru ca au plecat tradatori la tine,asa nu castiga-i niciodata l1,stii foarte bine asta,o spun si majoritatea de la tine din trib.
 
Sus