Atacuri si defensive amuzante lumea 10

  • Autor subiect sexy-sadik
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Cand o sa apuci sa te compari cu jucatori gen th9one, cytu, ataclamorala, lupu22, yyna(astea fiind doat cateva nume) atunci sa vi sa vorbesti si sa critici, pana atunci ciocul mic.
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
N-am spus că nu aveți jucători buni, dar aveți mulți,mai mult de jumate care...sunt extrem de slabi conform încadrărilor făcute de tine!
 

DeletedUser

pai si eu ti-am zis ca esti un jucator mediocru si mai bine i-ai lasa pe cei buni sa critice
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Îmi asum dreptul de a-mi exprima o părere așa cum și tu ai acest drept, la fel ca orice alt jucător de pe L10. Știu că vă credeți ultra mega buni dar asta nu vă conferă mai multe drepturi decât restul jucătorilor!
 

DeletedUser3192

N-am spus că nu aveți jucători buni, dar aveți mulți,mai mult de jumate care...sunt extrem de slabi conform încadrărilor făcute de tine!

aici gresesti! Gandeste-te ca in IMMO au intrat doar cei mai buni jucatori din triburile cu care am avut razboi: nyk3dany, bigmather, dexteriade, osanda,doggovy, lukasenko, il che, iha123, pick007 , etc.... lista este mult mai lunga. Acesti jucatori stiu cu totii ce inseamna o granita si au trecut cu totii prin razboaie dificile
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Atunci nu îmi explic cum au ajuns jucător așa slabi pe la voi:rolleyes:(îmi aduc aminte că din cele 8000 de atacuri au fost și atacuri fără berbeci sau doar cu apărare sau cu câte 800-1000 berbeci :confused:)
Au trecut prin niște războaie dar au pierdut și s-au refugiat și ei, care pe unde au nimerit. Nu vorbim că atunci când ați făcut recrutările din GE ați luat toate răpciugile și conturi fără stăpân, și ăștia probabil tot din categoria celor mai buni....
 

DeletedUser3192

Atacuri fara berbeci am si eu! atacuri cu 6-800 de berbeci au multi jucatori: in caz ca nu stii sunt eficiente pentru daramarea zidurilor unde sunt blindaje serioase!

PS: nu cred ca esti cel mai in masura sa vorbesti despre refugiat!
 

DeletedUser35216

Atunci nu îmi explic cum au ajuns jucător așa slabi pe la voi:rolleyes:(îmi aduc aminte că din cele 8000 de atacuri au fost și atacuri fără berbeci sau doar cu apărare sau cu câte 800-1000 berbeci :confused:)
Au trecut prin niște războaie dar au pierdut și s-au refugiat și ei, care pe unde au nimerit. Nu vorbim că atunci când ați făcut recrutările din GE ați luat toate răpciugile și conturi fără stăpân, și ăștia probabil tot din categoria celor mai buni....

alex? iti arat eu sat de 1000 de berbeci... de iti demoleaza un nivel de zid cu o aparare de 80K din fiecare si 20K de grei...
iar din razboiul cu GE... eu cred ca ai iesit cam sifonat... ** de prima parte a razboiului...
toate conturile care au ajuns in IMMO, au stapan... nu stiu cu cate conturi ai tu amintiri placute...
 

DeletedUser

Atunci nu îmi explic cum au ajuns jucător așa slabi pe la voi:rolleyes:(îmi aduc aminte că din cele 8000 de atacuri au fost și atacuri fără berbeci sau doar cu apărare sau cu câte 800-1000 berbeci :confused:)
Au trecut prin niște războaie dar au pierdut și s-au refugiat și ei, care pe unde au nimerit. Nu vorbim că atunci când ați făcut recrutările din GE ați luat toate răpciugile și conturi fără stăpân, și ăștia probabil tot din categoria celor mai buni....

te pomenesti ca tu, la o fuziune, alegi, pe spranceana, doar conturile ochioase (nu luati si conturile inactive sau cele pe sitter si vedeti voi ce faceti cu ele?). diferenta este ca unele triburi au capacitatea de a-si innobila inactivii. voi, nici pe asta n-ati avut-o. te-ai gasit, tu, mare jucator, intr-un trib elitist, fara "rapciugi". sa va aduc aminte ce-ati luat din edw, nobody sau dec'89, cand i-ati luat ca hapsanii, fara noima, fara cap si coada?
deja o dai in balarii...inainte de a mai scoate prostii din gura, folseste creierul pe care il ai...daca ma apuc eu de deschis dosarul vm-ec, s-ar putea sa nu-ti placa....e inutil sa te disociezi de ei si sa pretinzi ca nu tu ai facut, nu tu ai dres, tu nu erai, etc. ai fost cu ei, vorbesti despre un trecut in care esti implicat alaturi de ei, deci, i-ai luat cu bune si cu rele. te aduni cu ei, esti ca ei. la fel, ai facut parte fin ge, ai fost cu noi, ai fost ca noi, cu bune si cu rele. sau te pomenesti ca ti-au trebuit aproape 6 luni sa te prinzi ca in ge erau rapciugi si te-ai decontaminat, plecand la adversar? :D:D
tie nu ti-e jena? ai lista de schimbari de trib lunga cat o zi de post. chiar atat de neadaptat esti (zau ca nu vreau raspuns!)?
 

DeletedUser

ai facut parte fin ge, ai fost cu noi, ai fost ca noi, cu bune si cu rele. sau te pomenesti ca ti-au trebuit aproape 6 luni sa te prinzi ca in ge erau rapciugi si te-ai decontaminat, plecand la adversar? :D:D

se pare ca in ge i-a placut cel mai mult...la "rapciugi" ...pentru ca in tribul asta a stat cel mai mult (fara intrerupere) din tot timpul petrecut pe L10. :)
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ce s-a reactivat lumea dintr-o dată :rolleyes:

alex? iti arat eu sat de 1000 de berbeci... de iti demoleaza un nivel de zid cu o aparare de 80K din fiecare si 20K de grei...
iar din razboiul cu GE... eu cred ca ai iesit cam sifonat... ** de prima parte a razboiului...
toate conturile care au ajuns in IMMO, au stapan... nu stiu cu cate conturi ai tu amintiri placute...
Jură-te pe roșu că toate au stăpân și nu sunt sittere permanent...și ca recent-pe la începutul lui septembrie au fost mutate prin RTALS:rolleyes:

te pomenesti ca tu, la o fuziune, alegi, pe spranceana, doar conturile ochioase (nu luati si conturile inactive sau cele pe sitter si vedeti voi ce faceti cu ele?). diferenta este ca unele triburi au capacitatea de a-si innobila inactivii. voi, nici pe asta n-ati avut-o. te-ai gasit, tu, mare jucator, intr-un trib elitist, fara "rapciugi". sa va aduc aminte ce-ati luat din edw, nobody sau dec'89, cand i-ati luat ca hapsanii, fara noima, fara cap si coada?
deja o dai in balarii...inainte de a mai scoate prostii din gura, folseste creierul pe care il ai...daca ma apuc eu de deschis dosarul vm-ec, s-ar putea sa nu-ti placa....e inutil sa te disociezi de ei si sa pretinzi ca nu tu ai facut, nu tu ai dres, tu nu erai, etc. ai fost cu ei, vorbesti despre un trecut in care esti implicat alaturi de ei, deci, i-ai luat cu bune si cu rele. te aduni cu ei, esti ca ei. la fel, ai facut parte fin ge, ai fost cu noi, ai fost ca noi, cu bune si cu rele. sau te pomenesti ca ti-au trebuit aproape 6 luni sa te prinzi ca in ge erau rapciugi si te-ai decontaminat, plecand la adversar? :D:D
tie nu ti-e jena? ai lista de schimbari de trib lunga cat o zi de post. chiar atat de neadaptat esti (zau ca nu vreau raspuns!)?

Am afirmat eu că nu sunt răpciugi la noi?:confused:
Nu știu de ce pui problema ca și cum eu aș fi condus vm-ec și îmi deschizi mie dosarele x,y,z de acum 7 ani:rolleyes:

pingu e rapciuga ?? :eek::mad:

pinguu nu răpciugă :cool:
 

DeletedUser3192

Membrii RTALS: dupa cum vezi prin RTALS au aterizat in ultimele 2 luni-3 2-3 jucatori: unul a revenit in IMMO aproape imediat , altul joaca bine mersi si acum, iar celalalt este innobilat aproape complet! Asa ca nu vad unde avem o gramada de sittere permanente?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
3610c671b1.png

:rolleyes:
 

DeletedUser

vrei sa iti pun atacurile tale cu nobili de la 20 de ore trimise cu cate 2-300 lanci?
ar fi amuzante?
poate ai avut un motiv pentru care ai trimis asa...poate erau singurii nobili si nu vroiai sa astepti sa faci mai aproape....nu pot sti eu...dar la fel...poate si ilici a avut un motiv pentru care nu a trimis si berbecii.
oricum... atacul lui a avut o eficienta de 60% fata de cum avea cu tot cu berbeci....ale tale...daca era zidul la nivel 20 si prindeai noroc cu minus nu trebuia sa fie nimic in sat ca sa crape :)
 
Ultima editare de un moderator:

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
vrei sa iti pun atacurile tale cu nobili de la 20 de ore trimise cu cate 2-300 lanci?
ar fi amuzante?
poate ai avut un motiv pentru care ai trimis asa...poate erau singurii nobili si nu vroiai sa astepti sa faci mai aproape....nu pot sti eu...dar la fel...poate si ilici a avut un motiv pentru care nu a trimis si berbecii.
oricum... atacul lui a avut o eficienta de 60% fata de cum avea cu tot cu berbeci....ale tale...daca era zidul la nivel 20 si prindeai noroc cu minus nu trebuia sa fie nimic in sat ca sa crape :)


Sincer, nu-mi aduc aminte de așa ceva, dar dacă s-a întâmplat poate ai dreptate...
Totuși ia să dezbatem niște posibile motive pentru care ar fi trimis fără berbeci de la 200h:rolleyes:
 

DeletedUser

1. nu e vorba de contul meu.
2. intr-adevar...face 216 de ore...dar cu berbeci, nu fara. fara berbeci timpul se reduce aproape la jumatate si anume la 129 de ore.
poate chiar asta e motivul.
personal nu imi plac atacurile care fac pe drum mai mult de 150 de ore cu atat ma mult cu cat satul tinta risca sa fie gol.
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus