Atacuri si defensive amuzante lumea 13

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Voi jucati de ieri? Nu ati mai vazut atacuri intre membri aceluiasi trib? :eek:
 

DeletedUser

Nu dom'le l-am suparat pe h3lifl3 si m-a pedepsit . Data viitoare numai fac .

Nu e nici o smecherie !!!
 

DeletedUser

o fi avut nevoie de resurse si nu avea cine sa ii trimita :D

adevarul e ca ne-am certat de la paladin. Si cum paladinul lui deja gasise prima arma :)))) l-am atacat si l-am farmat.

asta e purul adevar!

daca nu credeti puneti tiket si adminii va vor spune mai multe detalii :)
 

DeletedUser

Este incredibil ... are 2.356 de punte si are curte de nobili , deci eu nu mai pot de ras , si ce mine are ... Fara suparare ...
 

DeletedUser

nu mai radeti de misu pentru ca i-au fost luate 7 niveluri de la toate minele de catre admini.
 

DeletedUser14336

mare lucru daca dai jos curtea nobila,costa putin si se faca cat de cat rapid,daca vrei sa enervezi jucatorul dai jos fieraria,acolo sa vezi nervi...
 

DeletedUser

Este incredibil ... are 2.356 de punte si are curte de nobili , deci eu nu mai pot de ras , si ce mine are ... Fara suparare ...

adevarat..i-au fost luate 7 nivele la mine de catre admini..dar ce sa l scot acum chiar daca suntem in acelasi trib..e vina lui
 

DeletedUser

Poate nu putea omu sa-l ingenuncheze pe fort knox pana nu-i demola tot satul :D Sau l-a sabotat careva?
 

DeletedUser

Poate nu putea omu sa-l ingenuncheze pe fort knox pana nu-i demola tot satul :D Sau l-a sabotat careva?


nu l-a demolat tot el :)) ar fi fost culmea prostiei...oricum e in varf cu prostia asta ...erau si sate de barbari mai mari ca satul acela ...oricum mare jucator....mare caracter :rolleyes: ..chiar ma distreaza omul
 

DeletedUser15982

H@k uk

Pacat pe cand luam si eu al doilea sat cu minele la 29 vine un .... si ma ataca cat sunt la fotbal , doamne cat noroc
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus