Atacuri si defensive amuzante lumea 13

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

ba am ,ca am vazut cum ataca,si am vazut ce mesaje da.

Dacule,pune dracu o statistica cu tine bai tzaca ,si dupa sa te bagi in seama cu mine.

asta a luat sate izolate uita te s tu unde le a luat si dupa vorbeste.

inca ceva,ai zis ca nu mai ** cu mine,ce faci acum???

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29175

nikvio

Tribes: OUT-A, [OUT]

Timeframe: Dintotdeauna

nu este ok statistica dintotdeauna pentru ca nickvio s-a mai batut cu OUT-A pe vremea cand OUT-A era TRY (tribul schimbandu-si doar denumirea) asta in primul rand

in al doilea rand exista si perioada cu IAlone.

daca vrei sa scoti in evidenta calitatile lui ca si jucatori, cred ca este suficient indicatorul inamici invinsi

insa termenii statisticii de mai sus nu-s corecti, statistic analizand

parerea mea....
 

DeletedUser

Side 1:
Players: nikvio
Side 2:
Tribes: [OUT], OUT-A

Timeframe: 15/08/2010 00:00:00la06/10/2010 18:11:23

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 298
Tabăra 2: 14,252
Diferență: 13,954

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 213
Tabăra 2: 45
Diferență: 168

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 2,984,719
Tabăra 2: 140,555,563
Diferență: 137,570,844

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,147,173
Tabăra 2: 455,078
Diferență: 1,692,095

chart



Nuria sper ca esti multumita acum

@ untarule,eu sunt un incepator,habar nu am de triburi, am o statistica nu chiar atat de bogata.Dar eu nu ma laud ca si tine. Acuzatiile si atacurile la persoana se fac pe baza de dovezi;iar tu nu sti nici ce vorbesti,pui cuvintele cum crezi ca se potrivesc mai bine.Nu cred ca ai vorbit tu vreodata cu nikvio,sa vezi ce fel de om este el. Ca si jucator iti prezint statistica de mai sus sa iti dai seama. Si nu incepe te rog iar ca uite unde sunt satele alea,uite de la cine ia satele alea si ce texte mai aveti voi,sunt satele voastre ( trebuia sa le aparati) chiar daca ar fi un sat de 116 puncte,si il luam este satul vostru pe care l-ati pierdut.

O seara buna va doresc.
 

DeletedUser

mai deci,una e sa iei un sat izolat pe care orice noob il poate lua,si alta sa iei sate n granita.

Din afirmatia asta ca nu conteaza unde si cum iei sate si doar sa le iei,imi dau seama de intelectul tau extrem de redus,TE ROG sa nu te mai bagi in seama cu mine e ultimul avertisment care ti l mai dau.


Tu vezi ti de barbarele tale ,si hai sictir ,bafta delo delo!!


Hai ca e FOARTE bun nikcivo,ar matura cu mine si co toata lumea 13 pe jos la cat de bun e...multumit?
 

DeletedUser

Esti praf cum spuneau majoritatea.Tu sti una si buna ca satul e izolat si gata.Poi si ce daca e izolat mai desteptule? Apara-l si nu il mai ia nimeni. Haide pa.Imi place ca te aprinzi repede :)

Din afirmatia asta ca nu conteaza unde si cum iei sate si doar sa le iei,imi dau seama de intelectul tau extrem de redus
:):) Ma bucur ca tu esti mult mai destept decat mine

'TE ROG sa nu te mai bagi in seama cu mine e ultimul avertisment care ti l mai dau.'

Alfel ce imi dai si mie 3000 de atacuri? Pfff incultule.
 

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

andreiuntaru şi dacynr1 vacanţă plăcută!
 

DeletedUser

mai deci,una e sa iei un sat izolat pe care orice noob il poate lua,si alta sa iei sate n granita.

Din afirmatia asta ca nu conteaza unde si cum iei sate si doar sa le iei,imi dau seama de intelectul tau extrem de redus,TE ROG sa nu te mai bagi in seama cu mine e ultimul avertisment care ti l mai dau.


Tu vezi ti de barbarele tale ,si hai sictir ,bafta delo delo!!


Hai ca e FOARTE bun nikcivo,ar matura cu mine si co toata lumea 13 pe jos la cat de bun e...multumit?


Daca ai ceva personal cu el este una,dar ceea ce spui nu e adevarat...am conversat cu el prin mesaje pe joc si pare un tip ok,cat despre calitatile sale de jucator...te face :)) no offence
 

DeletedUser

Nikvio e jucator bun?l-am vazut cum ataca, lasa de dorit....

Crede-ma pe cuvant ca este indiferent de cum ataca conteaza scopul... innobilarea lucru pe care il face indiferent de cum zici tu ca ataca... :)

Poti sa fi cel mai bun in atac insa degeaba daca aparatorul e mai bun ;)
 

DeletedUser30628

Apărătorul a câştigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
2.8%
Moral: 62%

Agresor: 300646
Origine: e 14 (664|700) K76

Număr: 2009 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 2009 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1


Apărător: piter 90
Ţel(direcţie): Grija ca vine eu (662|699) K66

Număr: 59 40 0 32 12 0 0 71 0 0 0 0
Pierderi: 11 7 0 6 2 0 0 13 0 0 0 0

of of .....daca asa se recupereaza prin dmc ii rau de tot :|....

as putea posta vreo 20 de rapoarte asa :))....dar mi-e lene
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30628

eraaaaaaaaaaaa ziuaaaaaa....in plina zi :)))))) eu cred ca duminica nu este bonus peste zi =)))))
 

DeletedUser27688

incredibil...acum banuiesc ca lumea nu mai are voie sa faca nobili in satele de aparare.e chiar jenant ce postezi tu aici.
la fel cum ii mai vedeam pe unii ca radeau de faptul ca unu ataca pe bonus de noapte.care este problema??
gaseste si tu ceva mai interesant.
 

DeletedUser

incredibil...acum banuiesc ca lumea nu mai are voie sa faca nobili in satele de aparare.e chiar jenant ce postezi tu aici.
la fel cum ii mai vedeam pe unii ca radeau de faptul ca unu ataca pe bonus de noapte.care este problema??
gaseste si tu ceva mai interesant.

nu poate sa dea cu cavaleria grea, sau nu face?:)
 

DeletedUser27688

nu poate sa dea cu cavaleria grea, sau nu face?:)

poate nu avea.poate a fost trimisa.nici eu nici tu nu avem de unde sa stim.cert este ca la acest topic nu se chestii care sunt cu adevarat amuzante.serios acum...ce tu nu ai trimis nobili niciodata de pe un sat de aparare?
 

DeletedUser30628

incredibil...acum banuiesc ca lumea nu mai are voie sa faca nobili in satele de aparare.e chiar jenant ce postezi tu aici.
la fel cum ii mai vedeam pe unii ca radeau de faptul ca unu ataca pe bonus de noapte.care este problema??
gaseste si tu ceva mai interesant.

mey mytra.....ca altceva nu esti....iti dau pe joc rapoartele??? sa vezi cum ataca ala????i-am spart pana acum vreo 10-15 full de aparare....ca numa cu aparare o atacat.....eu mi-am facut cruce cand am vazut :|....

da faci nobili si pe satele de aparare......dar inainte de nobili bagi curatari cu sate de atac ;).....asa ca nu veni la mine sa imi zici cum se mananca triburile...ca iti dau peste nas :))
 

DeletedUser27688

mey mytra.....ca altceva nu esti....iti dau pe joc rapoartele??? sa vezi cum ataca ala????i-am spart pana acum vreo 10-15 full de aparare....ca numa cu aparare o atacat.....eu mi-am facut cruce cand am vazut :|....

da faci nobili si pe satele de aparare......dar inainte de nobili bagi curatari cu sate de atac ;).....asa ca nu veni la mine sa imi zici cum se mananca triburile...ca iti dau peste nas :))

=))) ai dreptate stiu cum dai tu peste nas...=)) ne-am intalnit in k57 acum ceva vreme.=))

p.s. se vede nivelul tau intelectual serios..in fiecare fraza pe care o scrii...
 

DeletedUser

poate nu avea.poate a fost trimisa.nici eu nici tu nu avem de unde sa stim.cert este ca la acest topic nu se chestii care sunt cu adevarat amuzante.serios acum...ce tu nu ai trimis nobili niciodata de pe un sat de aparare?
Am trimis , dar imediat inainte lor bagam full atac, cum spune prietena mea piter:p
 

DeletedUser30628

=))) ai dreptate stiu cum dai tu peste nas...=)) ne-am intalnit in k57 acum ceva vreme.=))

eeeeeeeeeee m-am schimbat de atuncii :))....aveam si munca de dimineata pana seara,pe sitter nu se mai putea face nimic ca am trecut de termenu ala.....asa ca....dar las ca poate ne vom reintalni si pe alt K acum ;)
 

DeletedUser27688

eeeeeeeeeee m-am schimbat de atuncii :))....aveam si munca de dimineata pana seara,pe sitter nu se mai putea face nimic ca am trecut de termenu ala.....asa ca....dar las ca poate ne vom reintalni si pe alt K acum ;)

poate ne vom reintalni prin alt continent...dar la cum merg lucrurile pe harta...slabe sanse.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus