Atacuri si defensive amuzante lumea 4

DeletedUser16903

ce mai ascunzi lancile alea ca doar sunt rupte :)

nu incercasem pana acum atacul cu sabii si arcasi :))

dar poate nu inteleg eu asa bine jocul =))

raportul dintre rezultatul dorit si cel obtinut e unul bun aladine? merita sa rupi un sat defensiv pentru a omori jumnatate de sat defensiv? asta in cel mia bun caz...
 

DeletedUser

Curatarile cu spade sunt evident urmate de nobili:

2240a5e39d.png

5fe589d047.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8266

nu teai prins tu ce vrea el sa faca....probabil a vazut ca e sat de atac si el stie ca lancile is cele mai bune contra cav. ushoare iar topoarele ...contra topoarelor ...si a iesit ombinatiza asta=)))


p.s. acu am vazut si rapoartele lui maters...razi de el ca ataca cu apararea da tu ai numai lanci in sat sau mi se pare?
 

DeletedUser7708

nu teai prins tu ce vrea el sa faca....probabil a vazut ca e sat de atac si el stie ca lancile is cele mai bune contra cav. ushoare iar topoarele ...contra topoarelor ...si a iesit ombinatiza asta=)))


p.s. acu am vazut si rapoartele lui maters...razi de el ca ataca cu apararea da tu ai numai lanci in sat sau mi se pare?

Ţi se pare, aşa apare...
 

DeletedUser8266

atunci scuze, am crezut ca la fiecare unitate in parte scrie ascuns :D
 

DeletedUser

intamplator, Dfa are dreptate, nu apare la fiecare unitate ascuns.

Dar tot atata de intamplator, da, aveam doar lancii in sat in momentul ala (deh, doar sunt trupe de aparare, ce-ar cauta ele in sat....)

raduh, combinatia suna cam asa: cu 400k din fiecare resursa in sat recrutezi fix 6666 topoare. (incearca)

Oricum, imperiule, topicul e "atacuri si defensive amuzante", asa ca amuzamentu merge din ambele parti
 

DeletedUser8266

da...is defensive lancile dar...na faci cum crezi ...oricum is curios cate mii de lanci ai pierdut si tu =))
 

DeletedUser16139

Tare de tot asta cu :"cam circa aproximativ" :)) trebuie sa o tin minte
 

DeletedUser

Arata mai si ce trupe ai in sat. Sa stie omu daca se mai chinuie sau nu :D:p
 

DeletedUser8266

aici singuru lucru amuzant e apararea ta,,,, el a vazut ca ai lanci si doar nu era prost sa trimit cav ushoara ...a trimis topoare , poate daca iti faceai aparare lanci , sabi . arcuri in raport 1/1/1 azi mai erai printre noi datorita moralului
 

DeletedUser23490

lol

esti noob frate , cum sa-ti faci lanceri care sunt cei mai praf trebuia sa-ti faci doar spade si arcuri.......lol
 
Sus