Atacuri si defensive amuzante lumea 6

DeletedUser13059

era sat golit .. trebuia sa il cucereasca ... dar din pacate nobili nu se trimit cu spioni :p
 

DeletedUser16039

Agresor: kingeduardino
Sat: regatul12* (104|548) K51

Număr: 0 0 0 0 100 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: xxx
Sat: xxx

Număr: 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


wooow :|

tu baga raportul clar aici cum a facut boggy :)
 

DeletedUser

nu il ia din prima.dar 4 nobili pot muri si al 5-lea scade adeziunea.nu cred ca trebuie sa ne indoim de valoarea lui tingabe,trusca(sau cine mai joaca pe cont) stie cel mai bine
recunosc,am jucatori slabi si pe care ii doare in cot,si asta se vede in statistici.dar tingabe cu siguranta nu este unul dintre ei.si noi,dar si voi in LR aveti uscaciunile voastre.dar diferenta este ca la noi jucatorii buni nu sunt in granita decat cu cateva sate iar la voi sunt,in timp ce aia slabuti dorm in mijlocul tribului
 

DeletedUser16873

nu il ia din prima.dar 4 nobili pot muri si al 5-lea scade adeziunea.nu cred ca trebuie sa ne indoim de valoarea lui tingabe,trusca(sau cine mai joaca pe cont) stie cel mai bine
recunosc,am jucatori slabi si pe care ii doare in cot,si asta se vede in statistici.dar tingabe cu siguranta nu este unul dintre ei.si noi,dar si voi in LR aveti uscaciunile voastre.dar diferenta este ca la noi jucatorii buni nu sunt in granita decat cu cateva sate iar la voi sunt,in timp ce aia slabuti dorm in mijlocul tribului


aici nu te pot contrazice :)
 

DeletedUser16873

nu il ia din prima.dar 4 nobili pot muri si al 5-lea scade adeziunea.nu cred ca trebuie sa ne indoim de valoarea lui tingabe,trusca(sau cine mai joaca pe cont) stie cel mai bine
recunosc,am jucatori slabi si pe care ii doare in cot,si asta se vede in statistici.dar tingabe cu siguranta nu este unul dintre ei.si noi,dar si voi in LR aveti uscaciunile voastre.dar diferenta este ca la noi jucatorii buni nu sunt in granita decat cu cateva sate iar la voi sunt,in timp ce aia slabuti dorm in mijlocul tribului


revin :D , de ce nu ii concediezi , sau innobilezi intern ? :confused: sau preferi sa ii lasi asa , somnambuli , sau timpul nu te lasa :(
 

DeletedUser

nu pot inobila intern 3/4 de trib nici daca as avea tot timpul din lume
 

DeletedUser

dupa numele temei tre sa fie ceva funny .. ce e funny acolo? aaaa .. sebyca e funny =))
 

DeletedUser6580

cum sa-ti faci pe sat de atac 2000 de arcuri ?:))
penibil ma,!
ma faceti sa rad sunteti funny! trebuie sa incerc si eu astfel de atacuri
 

DeletedUser6580

dar voi doua tot timpu sunteti impreuna;;) ??
se pare ca voi cautati aici sa vedeti care cum ce posteaza ca stiti ca atacati penibil! :))
si cu atacuri dinale vrei sa-mi iei satu :))
doamne in loc sa taceti va faceti de tot kktu!
oricine poate zice ca e penibil sa-ti faci asa sat dupa 1 an jumate ce a inceput lumea6-a si la peste 1 milion de pct,n-are eficienta ce naiba va mai bagati in seama ?
hai trage apa :))
sau poate vrei sa-l anunt pe marcel sa vina pe extern ca am probleme :))
 

DeletedUser6580

monolog pe forum ?...mda !
si stai linistit ca revine dasada si -jm3n- imediat,doar ca nah..daca e doar una singura nu posteaza!
si vreau sa fac spam :))
 
Sus