Atacuri si defensive amuzante lumea clasica

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai am plecat tot din cauza mea..aveam nevoie de sprjin si nu a trimis nimeni../erau multi nuubi prin zona aia din empire dar cu siguranta sunt mai multi din ec:).dak tie iti place sa te inscrii pe o lume si la 2 sate distanta de tine sa fie unul care are deja 10 sate continuati asa..

Agresor: GODlike CapitanU
Sat: SGC SS 02 GODlike* (589|579) K55

Numãr: 200 200 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 200 200 0 0 0 0 0 0 0


Agresor: GODlike CapitanU
Sat: SGC SS 02 GODlike* (589|579) K55

Numãr: 300 400 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 300 400 0 0 0 0 0 0 0

spionaje:

Agresor: caddy23
Sat: khing of the world 2 (603|592) K56

Numãr: 0 0 0 30 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 30 0 0 0 0 0

Agresor: caddy23
Sat: khing of the world 2 (603|592) K56

Numãr: 0 0 0 5 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 5 0 0 0 0 0


si astea sunt ok nu?primele 2 nu aveau cum sa fie fake..k nu trimiti fake la cineva care are doar un sat nu?cel putin nu cand ataca si altii


a si apropo..cand jucam eu jocuri tip browser game tu inca invatai sa tastezi..te astept odata pe travian cand se deschide un server sa jucam amandoi.speed ,normal..ce vrei tu.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3235

mda ... primele 2 se incadreaza aici ... poate o vrut omu sa ii goleasca din ferme.
ca sunt mai multi no0bi in ~EC~ decat in EMPIRE ii parerea ta , ii normal sa iti sustii fostul trib , daca ti-as da acum o invitatie in ~EC~ ti-ai schimba parerea :)) , atat timp cat ai fugit dintr-un trib , ii ceva simplu sa fugi si a doua oara .
ca tu jucai jocuri tip browser cand eu invatam sa tastez ii problema ta , crezi ca asta te face mai bun???
si nu ma provoca pe jocuri pe care nu am jucat.
 

DeletedUser

pai e prea greu travian pt tine poate...:)...ce sa caut in ec?=))pe cristianus il stiu de pe l2 si stiu k ataca cu spade si stiu k aici a fugit la voi cand a intrat n.w.o in razboi...mai stiu cativa de pe l3 se laudau ca au cate 3-4 conturi si lovitura de gratie un om pt care am prea putin respect care era spion in tribul in care eram e in l3 si se ataca singur de pe un sat pe altul si cerea sprijin:/.singurii pt care am respect in tribul ala sunt the scorpio si king of steel.va zic eu k mai aveam de mancat prin empire daca ramaneam acolo..nu era nimeni de langa mine din ec care sa fie in stare sa ma scoata..poate doar aia din phx k park la aia am vazut cateva atacuri mai reusite...


pt mine e doar un joc pt tine e un mod de viata..cred k noaptea te visezi paladin
 

DeletedUser3235

pai nu am jucat travian de aia ti-am zis , nu ca ii prea greu.
ce sa cauti in EC ?? ce o data ai fugit de frica din EMPIRE , bineinteles ca ai fugii si din ~LG~ ca sa nu mai fi amenintat.
in legatura cu cristianus te inseli , a fost in EC de la inceput.
ca am ajuns unde am ajuns nu inseamna ca ii un mod de viata , ii tot un joc , si nici nu ma visez paladin.
ps: joc doar pe clasic , pe clasic nu sunt paladini.

on topic : mai postati atacuri amuzante .
 

DeletedUser

sa stii k am fost in multe triburi aici..t.n.t. diablo diablo-elite navajo si empire si acum lg.am intrat in empire cand aveam 2 sate insa acum din lg dak ar fi sa plec doar inapoi in empire as pleca nu in alta parte.oricum lg,empire la cum arata zona asta tot la voi tre sa atac..k sunt numai jucatori mici in celelalte triburi cu care nu avem ally/pna asa k tot la voi si la t-u-a...vreau sa il scot pe caddy23 da e greu din moment ce avea un cont in empire si 2 in ec../va fost spion bun multa vreme;)..ii dau pm si scriu la uram circulara si dupa 10 min stia tot ec-ul ce am scris
 

DeletedUser3235

pai asta demonstreaza si ce fel de om esti , daca ai umblat prin atatea triburi , eu am fost doar in EC , la inceput am fost intr-un trib mic care a fuzionat cu EC si acoloa ma ramas si voi ramane.
cat despre caddy23 nu pot sa iti spun decat spor la inobilat ,daca o sa poti , despre cele 3 conturi nuj nimic ,si nici nu imi pasa ... pentru asta exista admini si il poti raporta , nu sa imi zici mie. nu cred ca era singurul spion de altfel . pasarelele ciripesc cand sunt amenintate.
am deviat rau de la subiect si facem spam , daca vrei sa mai discutam te astept pe PM .
 

DeletedUser

ooo da domnul lauda jwst
Deci cam bati lucrurile cap in cap in ceea ce zici
1 la mana:ai spus ca uitati ce rapoarte amuzante de la jucatorii din EC(asta ai spus-o ca sa rada lumea de ei)
Dupa aia ai zis ca nu vrei sa postezi rapoarte si mai amuzante pentru ca nu vrei sa-i faci de ras....hai ma ne lasi?adica odata ce ai intrat in hora...joaca
Dupaia te lauzi tu la travian..pfff nici o legatura cu atacuri amuzante nici macar cu razboiu....atunci te invit si eu sa dam un counter strike sau un fifa 2008....asta asa ca sa ma laud in fatza ta

Si nu mai face pe altii nu stiu cum uita-te la tine in ograda...pentru mine esti un 0 care a dat si el de forumul extern ;)
 

DeletedUser

Atac_funny.jpg
 

DeletedUser

da paule ai dreptate.am stat cate o saptamana in 123123 triburi si dupa aia 3 luni in empire//////tnt am iesit k sa desfiintat din diablo la fel../:)

bvo frate..nici eu nu am auzit de tine pana sa citesc forumul:)..nici pe l2 nu-mi amintesc de tine..nici pe 3 nici pe 1:/....dota stii?sau starcraft aoe3 worldcraft generals empire ra2.../nu joc fifa k nu am ip(de fapt am dar suna ceva in genul 128.0.0.0.../la cs nu fi asa sigur k ma faci;)


:rolleyes:

cu totii va dati mari ..ati uitat cand erati mici:))
si totusi daca sunteti asa buni de ce unii(nu toti) continuati sa atacati sate parasite si jucatori mici?


Agresor: caddy23
Sat: khing of the world 2 (603|592) K56

Numãr: 0 382 0 0 0 56 0 0 1





Agresor: caddy23
Sat: khing of the world 5 (605|595) K56

Numãr: 0 0 20 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 0 20 0 0 0 0 0 1


Agresor: caddy23
Sat: khing of the world 5 (605|595) K56

Numãr: 0 172 0 0 496 20 0 0 1
Pierderi: 0 172 0 0 496 20 0 0 1
 

DeletedUser


ce armata ade spijin fratilor eu stiu ca spirijinul e fakut din lanci,spade ,cav grea,catapulte nu topoare si cav usoara sau berbeci logcik ca satukle spart imediat eu asta am fakut pe L2 si am fript cu vreo 4000 de topoare 10000 si cam asa deci daka oi fi eu prost apararea din cei fakuta?:D
 

DeletedUser

asta e amuzant....nu suntem absurzi cand e vorba de un raport "frumos" :D:D
 

DeletedUser

va rog sa va mentineti la subiect si sa va abtineti de la remarci care nu au legatura cu jocul. propaganda pe marginea rapoartelor o puteti face in celalalte topicuri. multumesc.
 

DeletedUser

Frumos raportul...insa daca este sa cautam scuze cred ca gasim.Una ar fi ca avea atacuri pe alte sate(sate de atac),si s-a gandit el ca poate nu sunt cu nobil,si a trimis trupele de atac sprijin pe un alt sat,iar noaptea tocmai acel sat a fost atacat.Sau,poate ca avea atacuri cu nobil pe mai multe sate de atac,si avand in vedere ca nu avea aparare pe niciunul,a zis ca macar poate reuseste sa salveze un sat(per total,omoara mai multe din trupele atacatorului daca baga toate trupele intr-un sat decat daca le-ar tine pe fiecare in satul respectiv.In fine,nu cred ca asta conteaza asa de mult.

Off-topic:jwst,permite-mi sa te "contrazic" putin.
1)Vad ca te consideri un mare gamer la toate jocurile.Sunt extrem de curios cum este jocul ala,Worldcraft,as vrea si eu sa ma joc.Oricat am cautat eu pe net,nu am dat de el :( Sau poate ai fi vrut tu sa zici Warcraft?Oups...esti asa de bun la jocul respectiv incat ai uitat si numele?
2)Spuneai ceva de genul "si totusi daca sunteti asa buni de ce unii(nu toti) continuati sa atacati sate parasite si jucatori mici?".Eu am punctele pe care le am,insa ce te face sa crezi ca mi-ar fi frica sa recunosc ca eu inca mai iau sate de 1000 de puncte,sau sate parasite de 100 de puncte?Eu unul,imi consolidez teritoriul,si nu cred ca asta este vreo rusine sau vreo greseala.Cu ce te deranjeaza pe tine ca eu iau un sat parasit?Ma chinui eu sa il cresc,nu altcineva,insa si cand ajunge la 10.000 de puncte si e plin de aparare...cine crezi tu ca isi da cu pumni in cap ca nu a luat satul cand a avut ocazia?
 

DeletedUser

pfff...aici ai dreptate am gresit..cred k ma gandeam la wow de am scris asa:/ .......un pvp un ceva?


cat despre sate parasite ataca-le nu ai decat..dar nu pe alea de la marginea hartii..nu e un raport egal intre tine si unul care joaca de 3 zile..dar cu toate astea sa ai sat langa el suna km banal:/




Agresor: b0bina
Sat: M@H@|@[04] (532|638) K65

Numãr: 3000 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 3000 0 0 0 0 0 0 0 1




Agresor: b0bina
Sat: M@H@|@[04] (532|638) K65

Numãr: 0 268 284 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 268 284 0 0 0 0 0 1


atacurile astea sunt de inteles..sunt contra unui jucator de 1000 de pct../
si totusi cand ai moralul 30% dc ataci cu asa ceva?:|
 

DeletedUser

asta e amuzant???daca si asta e amuzant inseamna ca tu razi la orice:)
 

DeletedUser

jwst,facem si un pvp,facem si un raid...tot ce vrei tu :))
In legatura cu satele de la margine hartii...poate ca da,este cam penibil sa te bagi peste un jucator care joaca de 3 zile,insa cand un continent intreg este ocupat de tribul tau,si nu mai ai ce sa ataci pur si simplu...incerci sa te dezvolti in alta parte.Poate o sa spui ca trebuie sa ataci dusmanii si sa iei sate acolo,insa nu este asa de usor sa iei un sat care se afla la 40 de ore distanta cu nobilul,iar daca il mai iei si in interiorul teritoriului inamic...e cam degeaba...satul ala 90% il vei pierde,asa ca incepi sa iei sate si pe la margine.

In fine,bafta la cucerit :)
 

DeletedUser4920

al mai mare dintre toti e al mai mare n00b


Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
Ghinion

Noroc 1.1%
Moral: 100%

Agresor: Masters
Sat: =14= (501|574) K55

Numãr: 8040 0 0 0 0 918 0 0 0
Pierderi: 8040 0 0 0 0 918 0 0 0




Mie lene sa pun si alte rapoarte pastrez doar pentru sa rad doar eu ajunge asta:p:p
 

DeletedUser

da setzel incepe sa faci jertfe zeilor sa te scape din zona :D:D:D
nu te vad bine acolo
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus