Atacuri si defensive amuzante

  • Autor subiect DeletedUser4610
  • Data de început

DeletedUser

Titlu MaNuSha SeR sprijină Centrul de Operatiuni=002= modificarea numelui
Expediat 18.04.09 02:10
din: MaNuSha SeR
Sat: satul lui MaNuSha SeR (351|458) K43
Către: iurka
Sat: Centrul de Operatiuni=002= (349|489) K43

Unităţi:

0 0 35 0 0 4 6 0 0 0 0 0

Doamne!cine mai trimite topoare si cavalerie sprijin cind colegul pierde satul(deja l-a pierdut,in cazul de fata)?:D
 

DeletedUser

Sper sa nu-si stearga contul...l12 n-ar mai fi la fel fara prezenta inconfundabila a mariei sale, Marele BoU :))
 

DeletedUser

...si nu cara la fel de mult ca usorii, dar cara la fel de repede ca ei.
...pfa:(...ma uitam la prima pagina.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ce sa le ceri? doar ii ajuta W.A in razboiul asta, ei i-au invatat pe SOD tot ce stiu....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser17342

atacuri 'organizate' si 'la secunda' : ))

6bd280b927.png


9ab8179f7d.png


79ab563109.png

dupa ce i-a dat vreo 10 atacuri din astea a si sters contul ca nu mai avea rost : ))


=========================
a72fbf56f3.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

BadNews nimeni nu invata pe nimeni nimica..asa ca nu trage concluzii aiurea...
 

DeletedUser

mOnkey.. stai linstit acolo in catunu tau si continua atacurile organizate pe satele de barbari sau fa in continuare ce faci ca faci bine.Pune si niste rapoarte normale de'ale tale sa ne amuzam putin.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

poate ai sa ma scoti tu din catunu meu :),desi cred ca esti prea ocupat facand pe mascota in CRyder 8->
 

DeletedUser

mdea, asa ocupat cum sunt am reusit sa ma diferentiez de tine cu mult pe l12. in fine numai fac offtopic va las pe voi astia din SOD sa puneti rapoarte aici, topic facut special pt oameni ca voi
 

DeletedUser

"mdea" ,poate daca ma puneam primul ca tine la inobilari interne in loc sa cresc pe puterile mele poate ajungeam si eu jucator"mare" cu puncte si sate multe,dar ma rog astept sa dau de tine pe joc,am impresia ca pe cat te duce capu pe atat de putin sti jocul.

bafta.
 

DeletedUser

Nu o sa dai prea curand de mine la stilul tau de joc...
Nu stiu de ce pe forum toata lumea crede ca ii desteapta, nu stiu de unde tragi tu concluziile astea dar de obicei ii fix invers, aia ce acuza pe cineva cum faci tu aia sufera de ei si de faptul ca nu ii vede nimeni cat sunt de destepti si na... trebuie sa scrie si ei ceva sa iasa in evidenta sa nu zica lumea ca au terminat doar liceul.

Bafta si tie si apropo cand esti in fata mea poti sa ti gura deschisa ;) larg

1.1. Tratati-i pe ceilalti cu respect si mentineti discutiile in limitele bunului simt. Nu uitati ca pe forum sunt membri de varste diferite si a caror experienta de joc difera de la caz la caz, motiv pentru care va rugam sa fiti rabdatori daca uneori apar intrebari care pot parea "stupide" sau "infantile".
 
Ultima editare de un moderator:
Sus