Atacuri si defensive amuzante

Scor reacție
209
E nevoie si de topicul acesta.


a0fafb16b9.png
 

DeletedUser

Ce e amuzant? Ca ala a pus 200 de lanci pe nobil, sau ca tu te-ai aparat cu berbecii? Dupa parerea mea, nu e nimic amuzant. E pur si simplu folosirea tuturor mijloacelor posibile sa aperi un sat. Ai reusit? Chiar nu mai conteaza nimic altceva...
 

DeletedUser13059

Hai lasa-ma. Cati ai vazut sa faca splituri cu berbeci?

am facut si cu sat full de spioni :| la fel si cu usoara , topoare , etc orice trupa merge bine la split daca atacatorul este ca cel de mai sus ... daca avea trimisi 100 cai ce faceai ? puneai raportu aici la "rapoarte amuzante" ?
 

DeletedUser

Hai lasa-ma. Cati ai vazut sa faca splituri cu berbeci?

Cu alte cuvinte, tu voiai sa fii laudat, sa ti se faca statuie, iar eu, ingrata si afurisita cum sunt, ti-am stricat buna dispozitie. Rusine sa-mi fie! Asa cum spunea si celalalt jucator, se poate orice, daca ai mana si net bun, dar asta nu face raportul tau amuzant. Imi cer scuze cu umilinta ca nu m-am prins la timp sa te las fara scame pe umar.
 
Scor reacție
209
Ha ha. N-am nevoie sa fiu laudat pentru ca nu eu sunt autorul. Iezerul a intrebat un coleg daca poate sa-i faca un split si ala i-a trimis berbecii.
 

DeletedUser

Bravo lui! Poate era mai bine sa posteze el? Sau sa fie postat raportul intr-un topic despre realizari deosebite (ceea ce probabil si este splitul lui, nimic de zis) si nu despre atacuri si defensive amuzante? Ca raportul ala sa fi fost amuzant, ar fi trebuit sa aiba si audio, sa auzim berbecii behaind sau lovind infundat sub centura lancerilor, sa vedem lancerii cum cad gramada, unii peste altii iar incompetentul, adica nobilul, cum da coltul si moare, nici macar glorios, ci in rusine publica. :D
 

DeletedUser13059

neata :) rapid o cafea si la padure toata lumea sau si de 1 mai se sta pe triburi ? :|
 

DeletedUser12196

'Neata. Doi intr-unul ...ca la nes.Eu stau pe triburi si...pe langa triburi .
cafea_in_padure.jpg
 

DeletedUser42927

Nu am apucat ursii,ca nu am stat mai mult,abia acum am ajuns acasa,am fost plecat de la 7 dimineata.
 

DeletedUser12196

Ce sa facem daca-ti place ...padurea...
[video=youtube;ESOVrc4K3CQ]http://www.youtube.com/watch?v=ESOVrc4K3CQ[/video]
 

DeletedUser35216

Agresor: CalaveraChe
Origine: CalaveraChe (414|390) K34

Număr: 0 500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Steag: +5% putere de atac

nu m-am gandit niciodata sa pun steag de atac pe un sat de aparare :p
 

DeletedUser35216

=)) vai! nu mai imi spune!
eu le-am dat ultimatum la cei de la mine din trib, daca pana marti nu vin cu un poem ca raspuns pentru comis... merg la north si ii intreb daca nu vor sa fim academia lor :rolleyes:
 
Sus