Atacuri simultane

DeletedUser28514

Ok inteleg sincer am incercat si nu pot sa dau mai mult de 3 atacuri pe sec cu cliku :)))
 

DeletedUser

Am inteles prieteni si sunt bucuros pentru efortul vostru...
De ce naiba nu và am pe voi ca coechipieri.Cred cà asi fi multumit iar atacurile pe care le vises ar deveni realitate
 

DeletedUser

pai poate unii dintre cei care posteaza pe-aici sunt interesati de un nou coleg care isi doreste sa joace in spiritul jocului si iti vor oferi un cont in triburile conduse de ei sau din care fac parte. sau tot se zvoneste ca va incepe lumea 17 si din cate am vazut pe forum sunt deja destule intiative ale unor jucatori, mai cunoscuti sau nu. ai putea incerca sa iei legatura cu cei cu astfel de intiative si sa pleci la drum cu ei.
 

DeletedUser

Hmmm...multumesc pentru ofertà dar cred cà mi-ar fi cam greu sà incep de la zero,pe altà lume.Eu joc in lumea 16. si stau binisor ca scor
 

DeletedUser

Hmmm...multumesc pentru ofertà dar cred cà mi-ar fi cam greu sà incep de la zero,pe altà lume.Eu joc in lumea 16. si stau binisor ca scor

chiar daca`s offtopic acum dar punctele conteaza mai putin ... mai departe ajungi daca joci in echipa si daca joci pt trib :)
 

DeletedUser

chiar daca`s offtopic acum dar punctele conteaza mai putin ... mai departe ajungi daca joci in echipa si daca joci pt trib :)

poti sa-l crezi pe cuvant pe indiana...joaca pe cea mai grea si frumoasa lume, intr-unul din cele mai bune triburi de pe serverul romanesc, plus ca am inteles ca sta destul de bine si pe serverul international.
 

DeletedUser

M-am exprimat gresit.Punctele nu mà intereseazà.Ele s-au acumulat datorità urcàrii in nivel al fermelor si clàdirilor armate.
De obicei mà axez pe creeare de unitàti militare si de intàrirea apàràrii satului.
Iau cu mult mai in serios jocul àsta decit credeti

Iar de jucat in echipà este visul meu dar...cu cine?
Tribul meu este temperat si majoritatea sunt individualisti.
Ce pot face...lupt de unul siingur

2.11. Mesajele consecutive care aduc doar completari sunt considerate "post hunting" si sunt interzise.
In cazul in care doriti sa corectati sau sa aduceti completari mesajului dumneavoastra va rugam folositi optiunea "editare".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

pentru ca ai intrat de curand pe forumul extern cred ca iti va fi tolerata mica greseala: sunt interzise dublele postari(postari consecutive). poti folosi functia "editeaza" si sa adaugi mesajului vechi ceea ce mai doresti sa comunici :)
 

DeletedUser

Imi cer scuze...nu a fost intentionat
Ai dreptate,puteam sà reeditez ràspunsul insà nu m-am gindit la asta.
Multumesc pentru tolerare.
E bine sà ai frati mai mari care te ajutà
 

DeletedUser

Nu este posibil. Ajungerea atacurilor intr-un sat atacat de mai multi jucatori intr-un timp de forma xx:xx:xx nu este posibila, de exemplu la 4 atacatori vor ajunge atacurile la intervale de timp diferite de ex:

12:00:15 - atac 1
12:00:35 - atac 2
12:00:50 - atac 3
12:00:58 - atac 4

Aici trebuie sa te contrazic...
Foarte gresti ce ai postat.
Pe www.triburile.ro totul e posibil,daca ai o retea de net buna,si daca ai rabdare si timp liber
Eu cu niste prieteni am organizat un atac asupra unui jucator,din care rezultatul a fost urmatorul...Click ca sa vezi ;)
Dovada ca sunt la secunda nu e,dar te asigur ca curatarile au fost in aceeasi secunda(majoritatea),iar nobilii la o secunda dupa curatari :D
Sprijinul la 2-ua secunde dupa nobil...cam mult da asta e :rolleyes:
Ori cum asta ma costat o noapte nedormita :eek:
 

DeletedUser28514

Postezi ca se e afli si tu in treaba? Nu te uiti ce am postat dupa acel post? Am zis ca m-am exprimat gresit ceea ce am vrut sa sublinez era ca atacurile date la secunda ajung in timpi diferiti.
 

DeletedUser

daca eu atac un singur sat de pe sate diferite ale mele, nu cred ca as da toate curatarile sa ajunga la secunda..ultima curatare, sau ultimele 2 curatari, daca vreti, sa ajunga chiar inainte de nobili..daca se poate in aceeasi secunda cu nobilii, dar inaintea lor...in rest, daca dau atacuri la ore diferite, sa ajunga in aceeasi secunda, nu fac decat sa-l pun in garda pe respectivul, nu?..dar daca atacurile ajung pe rand in aceeasi zi (spre ex), ii las si zidul jos, si faram si sprijinul ce vine intre timp, pana la nobili

asta in cazul unuia activ:D
 

DeletedUser

da,dar de ataca tot tribul ,cateva zeci de atacuri in aceeasi secunda + alte cateva zeci de fake-uri pe altii din trib va fi cam greu pt aparator :D
 

DeletedUser

Am primit o ofertà de intrare in alt trib...
Sper ca aici sà am ocazia sà pot folosi toate sfaturile voastre...

P.S.-Pentru prietenul meu j123:tutorialele sunt foarte interesante si bine intocmite.Esti un adevàrat strateg
 

DeletedUser

da,dar de ataca tot tribul ,cateva zeci de atacuri in aceeasi secunda + alte cateva zeci de fake-uri pe altii din trib va fi cam greu pt aparator :D

o combinatie de atacuri este cea mai buna, dupa parerea mea. jumatate esalonat si ultima jumatate grupat, la secunda daca se poate plus fake sau chiar atacuri pe bune si pe vecini. am specificat in postarile anterioare si avantajul mare al atacului la secunda: imposibilitatea manevrarilor de trupe dintr-un sat in altul. deci o combinatie de atacuri esalonate plus unele la secunda cred ca este solutia optima, mai ales in cazul unui atac organizat la nivel de trib.

Am primit o ofertà de intrare in alt trib...
Sper ca aici sà am ocazia sà pot folosi toate sfaturile voastre...

P.S.-Pentru prietenul meu j123:tutorialele sunt foarte interesante si bine intocmite.Esti un adevàrat strateg

sincer, ma bucur pentru tine ca ai primit oferta pe care o anticipam. cat despre tutoriale, nu stiu ce sa zic :)...iti multumesc oricum pentru aprecieri
multa bafta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Hmmmm....sà cred cà ai avut vreo influentà in invitatia primità.Aste nu cà mi-ar pàrea ràu...contrariu
Multumesc pentru tot prietene
 

DeletedUser

nu am avut nici o influenta pentru simplul fapt ca nu te-am gasit cu nickul asta pe lumea 16. dar as fi vrut sa trag niste sfori ;)
 

DeletedUser17342

acum cateva zile mi-am batut recordul personal, am dat 5 atacuri in 190ms :X

orice e posibil daca vrei cu adevarat :p
 
Sus