atentie

  • Autor subiect DeletedUser5970
  • Data de început

DeletedUser5970

sunt tot felul de specimene, sunt uimit de ce le mai debiteaza mintea
Store mar 29, 17:01
tu esti gaby de pe lumea 4 din master ?
am jucat cu nick-ul Cornelius22 acolo daca ma mai stii

GabbY-Ghost mar 29, 17:12
salutari si lui nabu :)

Store mar 29, 17:15
joci cu nabu?

GabbY-Ghost mar 29, 17:21
pai nu era sotul tau ?

Store mar 29, 17:23
ba da , dar mi-a zis ca te contacteaza el sa ii cauti un cont aici si am crezut ca joaca cu tine :))

GabbY-Ghost mar 29, 17:34
va asteptam :D

Store mar 29, 17:38
unde sa revin ca de la 0 nu as incepe copleyer sa intram undeva .. daca ne gasiti un cont

GabbY-Ghost mar 29, 17:40
hmmm cam greu cu cont, nu avem deloc
v-am creste repede cu trimitere de resurse, nici eu nu m am dezvoltat repede

Store mar 29, 17:41
as juca cu tine , tu nu ai nevoie de ajutor ?

GabbY-Ghost mar 29, 17:42
e solicitant contul asta :))

GabbY-Ghost mar 29, 17:47
pe harta ar fi ok dar la administrare e mai dificil, sunt multe mesaje pt a raspunde

Store mar 29, 17:47
:) puii mei ...

GabbY-Ghost mar 29, 17:47
dar dc ai intrat cu contul asta ?

Store mar 29, 17:47
mai greu un pic pana invat zona , la condus ma pricep si eu :))

Store mar 29, 17:58
deci ce facem?

GabbY-Ghost mar 29, 18:11
Care e numele tau? :)

GabbY-Ghost mar 29, 18:11
Real

GabbY-Ghost mar 29, 18:20
Ai ghinion ca ne stim atat de bine incat colega nu folosea :)) cand se exprima si ne mai avem si numerele de telefon.
nice try, ai deja tijet la admini

Store mar 29, 18:25
si

Store mar 29, 18:43
lili
 

DeletedUser3192

Ha ha ha

Store mar 28, 14:09
sunt Derago de pe lumea 10 din IMMO nu stiu daca ma mai tii minte

gykanes mar 28, 16:15
Cum sa nu. Ai venit din alt trib.... Nu maistiu exact care :))

Store mar 28, 16:38
ce mai faci ? joci serios pe lumea asta?

gykanes mar 28, 16:49
Inca nu m-am hotarat cum joc :))

Store mar 28, 17:21
uite as vrea si eu sa revin pe aici dar nu am unde , am 14 mii pp dar sa o iau de la 0 e tarziu deja sunteti avansati , nu aiu nevoie de copleyer ceva ? stau noaptea eu bag si pp ..

Store mar 28, 17:24
?

gykanes mar 28, 17:25
Am deja coplayer :( Nu stiu daca joc chiar asa de serios

Store mar 28, 17:26
:( deci nu mai e loc si pentru mine ? am 17 mii pp si n-am ce face cu ele unde juca

gykanes mar 28, 17:28
Baga in cladiri si resurse sa cresti

gykanes mar 28, 17:29
Mama miaaa... de unde ai atatea PP-uri :)))

Store mar 28, 17:30
nu are rost ma ce **** mea fac ca asa spuneti toti ca ma si enervez bag 5 k pp intr-un sat si vine unu cu 2 3 sate si ma ia ce **** mea ce logica are ? spune si tu

gykanes mar 28, 17:33
SI eu de unde sa stiu sigur ca esti derago? :))) Serios acum...

Store mar 28, 17:33
pune-mi intrebari , contul drego nu mai stiu parola am uitato si nici e-mail am facut tiket acum sa verifice adminii dupa IP sa imi recuperez contu , crezi ca sunt copil sa fiu fanu nu stiu cui ?

Store mar 28, 17:47
deci?

gykanes mar 28, 17:49
Pe ce cont ai punctele premium? :( Si cum il chema pe conducatorul tribului din care ai venit in IMMO

Store mar 28, 17:58
am fost in noobs dar pe la inceput , in IMMO conducea raducu

gykanes mar 28, 18:32
In noobs ai stat mai mult. Cine conducea in noobs

Store mar 28, 18:42
ionut avea si el drept , cu el vorbeam mult

Nu mam lamurit cine era Ionut? :)))
 

DeletedUser46919

Mult succes Master de la o veche cunostinta de pe Lumea 4 !


Nu am avut timp sa imi fac cont pe forum pana acum, dar voiam de mult sa va spun ca va urmaresc si ca ati urcat conform asteptarilor mele !


Cand vad parerea unora pe aici cum ca nu v-ar cunoaste nimeni si ca nu ati facut nimic in acest joc ma apuca rasul. Sa ii vad pe ei ce fac pe acest server...

Nu o sa uit niciodata noptile de ``garda`` de pe L 4 , cand puteam schimba foarte onorabil un mesaj cu inamicul meu, in timp ce ne trimiteam reciproc atacuri ! Aici s-a degradat totul....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser38225

Ce simpatici imi sunteti astia, care aveti impresia ca doar voi ati jucat pe lumile vechi si ca nimeni nu mai e ca voi, ca ati castigat o lume. Intra acum pe o lume noua si zi-mi daca mai esti in top "cum erai tu odata". Poate ca jocul s-a schimbat pe parte de "cat de uman e", dar e si mai putin permisiv cu "fosilele pline de valoare".
 

DeletedUser5970

Omul doar depana amintiri intr-un mod nostalgic, nu a vorbit de sus.
Multumim! Nu e tarziu, sud-est
 

DeletedUser46919

Ce simpatici imi sunteti astia, care aveti impresia ca doar voi ati jucat pe lumile vechi si ca nimeni nu mai e ca voi, ca ati castigat o lume. Intra acum pe o lume noua si zi-mi daca mai esti in top "cum erai tu odata". Poate ca jocul s-a schimbat pe parte de "cat de uman e", dar e si mai putin permisiv cu "fosilele pline de valoare".


Daca te ignor, nu te superi, nu ? :) Esti fix genul meu :))
 

DeletedUser46530

Sunt curios cum se conversa civilizat pe lumiile anterioare, cand atacatul avea cateva mii de fulluri pe el?
 

DeletedUser27882

Am avut pe l8 la un organizat peste 7000 de atacuri si chiar conversam foarte amical si degajat cu vecinul meu care avea pregatite zeci de trenulete. Insa din astia sunt pe toate lumile cum sunt si opusul.
 

comy the bad

member
Scor reacție
0
Ce simpatici imi sunteti astia, care aveti impresia ca doar voi ati jucat pe lumile vechi si ca nimeni nu mai e ca voi, ca ati castigat o lume. Intra acum pe o lume noua si zi-mi daca mai esti in top "cum erai tu odata". Poate ca jocul s-a schimbat pe parte de "cat de uman e", dar e si mai putin permisiv cu "fosilele pline de valoare".

Dar jucam pe o lume noua si se pare ca nu sunt diferente. "Suntem la fel in top cum eream odata".
 

DeletedUser46919

La cate sate goale am vazut pe serverul asta, eu nu m-as lauda...si nici la cum se da cu arcanul in ferme pe aici ...zau ca imi plac fermele de pe lumea asta: mari, grase, cu 6-7 sate cateodata ( le zic bine ferme ). Daca as fi avut si eu asa ceva pe lumea mea de ``fosile`` :)) Stiu ca e chestia cu secretele, dar totusi, unii ar trebui sa isi onoreze blazonul...innobilare de sate de barbari ? Pai sunt aici jucatori mai tari ca satele de barbari ! Ia controlati-i prin sate....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6843

GabbY-Ghost mar 29, 17:42
e solicitant contul asta )

GabbY-Ghost mar 29, 17:47
pe harta ar fi ok dar la administrare e mai dificil, sunt multe mesaje pt a raspunde


8 Master 3.732.403 3.888.514 47 82.734 564 6.895
 
Sus