Autoportret

  • Autor subiect DeletedUser15214
  • Data de început

DeletedUser7556

sociabil, glumet, optimist

nustiu, nustiu, nustiu(nu ma intrebati pe mine):rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

calitati : good friend , glumet ( prea ) , .. normal :confused: ?

defecte : incapatanat ( foarte ) , enervant ( uneori ) , "nu ascult muzica de oameni normali" ( yeah , sure )
 

DeletedUser7708

Calităţi: Ambiţios, perseverent, ochi albaştri.
Defecte: Arogant, foarte dur în decizii, mă desconsider în marea majoritate a timpului.
 

DeletedUser

Calitati : luptatoare (chiar si in tacere), iertatoare (cu cine merita), tatuata :D

Defecte : cruzime (chiar si in tacere), insensibilitate (uneori), inflexibilitate (de multe ori)

De fapt, la vremurile pe care le traim, cred ca de fapt defectele mele sunt niste calitati.
 

DeletedUser

Nu stiu, io mi-s mandra de al meu, ca e realizat destul de frumos. Nu e ca o stampila pe o carne de vita.
 

DeletedUser

Nu stiu, io mi-s mandra de al meu, ca e realizat destul de frumos. Nu e ca o stampila pe o carne de vita.

si ei la fel.. tatuajele lor spun toata viata lor... mai ales ptr cei din america.. in ce banda sunt, ce penitenciare au ,,vizitat", etc...
 

DeletedUser

Perseverent, amuzant, rabdator


Sincer, bun, orgolios, incapatanat, naiv, infantil .. mai scriu ? :))
 

DeletedUser

sincer si bun =calitati nu defecte,parerea mea

In societatea actuala reprezinta defecte(si ma refer mai ales la bunatate), pentru ca majoritatea profita de persoana care se bucura de aceste aparent calitati. Am simtit-o pe pielea mea de foarte multe ori.
 
Sus